Pokanje prstov

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 13. Dec. 2007 19:22

renatka_ napisal/-a:Pokanje členkov je zelo škodljivo, saj imamo med sklepi mehurčke s tekočino, ki blažijo vse skupaj. Če "počimo" prst, blažilni mehurček seveda poči in sklep nastrada.

ja to pa drži :D to je blo tudi razloženo enkrat v Galileu na Pro7..sam se ne spomnim točno kdaj.

Drugače pa js kdaj pa kdaj popokam prste, če nardim počep mi more obvezno v kolenu počit, se čudno obrnm: mi poči v kolku..po možnosti še tako naglas, da me vsi okrog čudno gledajo, tus čeljust prispeva kdaj k pokanju..ahia: pestro je to pri meni. Edino hrbtenico si redno 'popokam' (postavim vretenca na svoja mesta-mam ful težav s tem :? )
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
Kala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kala* » 15. Dec. 2007 12:20

Hm, ne vem no, pokanje členkov na prstih je moja mala razvada. Drugače pa se ne spomnim kje sem že brala, da naj ne bi bilo škodljivo. Nek znanstvenik je naredil poizkus ali nekaj takega. Drugače pa meni tudi poka kolk, hrbtenica, včasih tudi kosti v zapestju. Ne moreš pomagati.
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 24. Dec. 2007 17:50

Moj brat je to počel....prsti postanjejo,kako naj rečem...krivi
Včasih je on meni na silo prijel roko in mi pokal prste (jaz seveda zjala).

Meni vse obupno poka:
Zapestje,roko iztegnem mi poči v komolcu,ko si raztegujem hrbet poči vsaj 15x,vrat premaknem v levo ali desno mi poči,kolena mi pokajo :? ,gležnji mi pokajo...drugo menda ne

Ampak men se to ne zdi normalno da malo premakneš roko ti vse poka ali pa ko hodim mi kolena pokajo....včasih boli
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 24. Dec. 2007 17:51

aja,tudi kolk mi poka...mal se premaknem v levo mi fajn poči...prav naredi klk :D Ampak ful naglas,celo čeljust mi včasih gre z mesta
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 24. Dec. 2007 17:51

Uf jz sm to na nogah začela delat..
na rokah pa tko..1x mesečno :)
poison_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: with .. bubii:D **

Neprebrana objavaNapisal/-a poison_ » 25. Dec. 2007 18:35

menda ni škodljivo.. enkrat sem vprašala zdravnico pa je rekla da ni nič posebnega..

js si tudi pokam prste že od malih nog.. sm se navadla od sestre.. medtem je ona nehala .. js pa nadaljujem.. s pokanjem prstov..hrbta..prstov na nogah.. zapestja.. vratu.. mah use živoo :D

don t worry.. be happy:D
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 28. Dec. 2007 20:53

zdej sm se spomnla d mi pokajo tud palci na nogah
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 28. Dec. 2007 20:55

Ma mene to že počasi začenja skrbet, ker jaz si ne zanalašč pokam,ampak mi ob navadnih vsakdanjih opravilih in gibih vse poka :x

Se sploh to da odpraviti?ali je z mano kaj narobe?
snoopy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 26. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopy.girl » 06. Avg. 2009 10:20

:eek: vedla sm d ni dobr to delat ampak.ojoj..ko sm tole brala sm se odločila da se bom na usak način probala odvaditi tega saj to delam prepogostoo :?
*How will we ever know if we never try?
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 07. Avg. 2009 5:52

Men skos moj poka prste,vsak večer predn greva spat joj kva me to živcira,seb pa tus skos ampak tko da jih vleče vn :eek: včasih me je prov strah da mu bo u roku kakšen prst ustou :?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 07. Avg. 2009 7:40

Js imam tudi to "grdo" navado da si pokam prste.. :? sm že slišala ja, da to ni dobro,ampak se velikokrat spozabim..
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 07. Avg. 2009 8:30

Jz prstov, se mi zdi, da niti ne pokam toliko. Ko sem bila mlajša, sem mela navado pokat palce na nogi pred spanjem (kolk je to vse iritiral, haha). Drgač pa ponavad popokam vrat, pa zapestja morm na vsake tok neki obračat, k drugače mam slab filing (pol so pa mati skoz zaskrbljeni: "kaj te zapestje boli, al kaj?").

Zdele k sem to temo brala, sem pa itak popokala vse od gležnjev, prstov, vratu, zapestja ... :? :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 07. Avg. 2009 9:28

jst si jih tudi popokam vsak dan. :D
včasih mi uspe večkrat, včasih ne (mi pa vsak prst na dveh mestih pokne) :)
pa kolena mi tudi pokajo. drugače pa poznam eno, ki je imela neko nesrečo z vratom in vsak dan, ko ga pretegne (pomakne v eno in nato še v drugo stran) ji tko večkrat zaporedoma popoka mal notr.
Uporabniški avatar
*pikyca*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikyca* » 11. Avg. 2009 21:37

tut jst si jih pokam, ampak dostzi manj kot pa včasih...pridna js :D
mi pa na roki vsak prst pokne 2x, ta velik sklep, pa un vmes, mizinc pa poknem kr 3x :D pa na nogi si jih tut večkrat popokam, tko da ko se lotim poknejo 30x al pa še večkrat :) sam, joj tega se je res treba čist odvadit, nočm tresočih rok in znucanga hrustanca :eek:
In love with live!!!
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 12. Avg. 2009 9:53

Pokanje prstov bo sčasoma povzročilo trganje ali kako naj se izrazim žil na prstih in ko boste starejše se vam bodo roke tresle zaradi tega.
Sama sem tudi kdaj pa kdaj pokala prste ampak ko sem to izvedela sem raje kar prenehala. :?
Če hodim pa mi kdaj pa kdaj same pokajo kar prsti na nogah :oops:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov