Plusi in minusi vašega telesa

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 16. Nov. 2004 11:11

Glih zanč sem razmišljala, kaj bi odgovorila če bi me kdo vprašal nekaj podobnega (kaj mi je na seb najbl všeč)...pa sem tuhtala....in tuhtala...in tuuuuuhtaaaaala...in končno prišla do zaključka, da sem še najbl ponosna na svoja ušesa in zapestja...nije mnogo ali bolje išta nego ništa :D .
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 16. Nov. 2004 11:18

Jst sm pr seb najbolj vesela, da mam čisto kožo, da nimam niti enega mozoljčka. Všeč mi je tud to da mam ravn nos in lepe roke.
Spremenila bi pa svoj način prehrnjevanja, da bi pol lahko spremenila postavo.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 17. Nov. 2004 10:05

Meni so všeč moje oči zelene, cel obraz pravzaprav :D , moji dolgi prsti z lepimi nohti.
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 17. Nov. 2004 16:22

Na svojem telesu sem najmanj ponosna na svoje nohte, ker si jih grizem. :wall: Pa se poskušam odvadit, ker bom nekoč delala (če bo vse po sreči) v kakšni pisarni, na občini ali kaj podobnega in tam res ne morš met pogrizenih nohtov. Pa večje prsi bi mela, ker sm zdaj skoraj kot deska, pa poleti mi je to ful bad ker ne morem met oblečen kar želim. Drgač pa sm s svojim telesom zadovoljna,sploh na svoje dolge noge in na svoje lepotne pike, ki so povsod po telesu, najlepša pa je na trebuščku in mi je res ful všeč. :razz:
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 18. Nov. 2004 7:09

Men so pa najbolj vsec moji lasje, k so dolgi, blond pa full mocni in gosti pa nohti!
:)
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 18. Nov. 2004 10:43

Meni so najbolj všeč moji dolgi, gosti in močni lasje. Pri tem je bila narava zelo radodarna do mene.

Poleg tega pa imam srečo da je moj trebuh raven kot deska. Redim pa se tudi bolj težko.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 18. Nov. 2004 15:23

metuljčica napisal/-a:Na svojem telesu sem najmanj ponosna na svoje nohte, ker si jih grizem. :wall: Pa se poskušam odvadit, ker bom nekoč delala (če bo vse po sreči) v kakšni pisarni, na občini ali kaj podobnega in tam res ne morš met pogrizenih nohtov. Pa večje prsi bi mela, ker sm zdaj skoraj kot deska, pa poleti mi je to ful bad ker ne morem met oblečen kar želim. Drgač pa sm s svojim telesom zadovoljna,sploh na svoje dolge noge in na svoje lepotne pike, ki so povsod po telesu, najlepša pa je na trebuščku in mi je res ful všeč. :razz:


verjemi če maš prevelike je še težje oblečti tisto kar si želiš... Slika česa recimo ne moreš nositi??
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 21. Nov. 2004 11:04

Na meni mi je všeč moje oprsje, oči in nohti. Si pa želim da bi bla mal višja, glede na svoje kilogramčke. Aja, pa da si mi ne bi blo treba lask umivat trikrat na tedn.. :? Pa na smrt si želim brezhibno kožo, ampak.. tud s to sva se navadle ena na drugo. Drgač je pa v osnovi čist fajn da sm taka k sm. :D
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 21. Nov. 2004 15:10

Hmm recimo, da sm najbol ponosna na svoje učke pa dolge trpalnice pa na temno polt... :wink:
Spremenila bi pa hmmm...
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
urshy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 17. 10. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a urshy_ » 21. Nov. 2004 16:11

najbl sm ponosna na to, d nimam problemov z mazolji - ok sm pa tja se kksn pojav, da pa bi mela gor celo "gmajno" to pa na sreco ne :)
nabl mi grejo pa na zivce nohti. k jih grizem in so grozni. sm se ze parkrat poskusala odvadit in pustit, pa se mi zacnejo lomt in pol jih spet zacnem grizt :x
Uporabniški avatar
girlika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 9. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a girlika » 21. Nov. 2004 16:15

hmmm...kaj mi je všeč...moje oči so mi všeč..veliko mi reče da imam zelo lepe...mam mešanico plave, zelene in sive (plava prevladuje) in imam takšne "prozorne"...vem da se čudno sliši...sam poleti ko je sonce, če me pogledaš, bom ko kakšna kača...hihi :D drugače pa bi marsikaj spremenila na sebi...samo da pa bi bila res nezadovoljna sama s sabo...to pa ne...sem kakršna sem... :D ... aja edino kar še mi je všeč..kar gre zahvala moji mami...ker mam to po njej..je lepa koža po telesu...mam takšno bolj gladko...nimam večjih problemov glede tega... :D
I´m like a bird
Uporabniški avatar
ur_sista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a ur_sista » 22. Nov. 2004 18:52

men na sep niso ušeč sam mozolčki&stuff.. kr res use ostalo mi je čist kul, razn mogoče slabowidnosti (kar pa rešjo leče) pa višina.. če bi mi mother nature naklonila čisto kožo, bi bla pa res najbl zadowolna :(
Live and let live.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Nov. 2004 8:06

Jest pa sem najbolj posnosna na svoje polne ustnice...in to je vse!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 24. Nov. 2004 14:04

Jaz sem s sabo nasplošno zadovolna, ne spomnim se nič tacga na kar bi bla posebi ponosna, bi pa na sebi spremenila lase oz. bi jih dodala, ker jih mam po mojih pojmih premal.
pa pa
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 24. Nov. 2004 17:21

girlika napisal/-a:hmmm...kaj mi je všeč...moje oči so mi všeč..veliko mi reče da imam zelo lepe...mam mešanico plave, zelene in sive (plava prevladuje) in imam takšne "prozorne"...vem da se čudno sliši...sam poleti ko je sonce, če me pogledaš, bom ko kakšna kača...


:zustimm: to je ful fajn če maš lepe očke. moja kolegica mi prav, (tud jaz mam svetlo modre) da bi mi verjetn lahk rog iz čela rasu pa tega ne bi zarad lepote učk nben opazu;))

sej veš tist rek: nekaj dobit na lepe oči... nikul še nism čula da bi kira kej dobila na lepo rit :rofl:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron