Odvzem brisa

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 19. Jun. 2009 20:44

Nič posebnega ni odvzem brisa. Greš h ginekologinj, ona ti lepo razloži kako bo potekalo, se vsedeš na stol, ti razpre nožnico s palčko vzame bris in te nato še pretipa... nič ne boli, no usaj mene ni,..
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 20. Jun. 2009 9:29

men je pa tole skrajno zoprno, tist filing, ko ti postrga noter, brrrr... vsako leto grem težje na odvzem... :?
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 20. Jun. 2009 23:12

jooooj ne me strašit:/ jaz mam bris čez slabe 4 dni :cry:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
look-look
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a look-look » 20. Jun. 2009 23:24

meni tud ni to nič posebnega, js sploh čutla nisem, da bi mi kej postrgala! zdej pa ne vem, a so nekatere bolj občutljive, al pa nekateri ginekologi nimajo filinga... skratka, naj te ne bo strah no :wink:
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 21. Jun. 2009 9:52

Pomoje je dost odvisno od ginekologa, če ima občutek za to pa je nežen, sploh čutila ne boš... pa veliko je tud odvisno od tega koliko boš žiučna, ker če boš noge skup tiščala, pa ne upoštevala tistega kar ti bo ginekologinja rekla, verjamem da te bo bolel... Tako da samo sprosti se, naredi tako kot ti bo ginekologinja rekla, pa ne bo nobenih bolečin, pa še to je v minuti konec vsega...misliš da še začela ni dobr, ko ti reče da je že konec...
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 21. Jun. 2009 11:35

^^
ja seveda, tiste ki čutimo odvzem brisa imamo nesposobne hlodaste ginekologe ki nam na pregledu pol nožnice razpraskajo. :lach:

mene ne boli, je pa vedno en tak neprijeten občutek...kot je Mimi_M rekla...me kar strese. :?
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 21. Jun. 2009 12:42

Jaz odvzema brisa nisem nikoli čutila. Tisti dan sem imela malenkost rjavega izcedka in to je to. Sediš na stolu in misliš na lepše stvari :D
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 21. Jun. 2009 13:06

Jst mam pa v petek :? . Sam nej hitr mine.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 23. Jun. 2009 10:09

chiqqa napisal/-a:Možno, da se orientirajo tut na to kok let si že spolno aktivn. Jz sm šla prvič k ginekologu pred lani pa pač sklepajo da mam odnose tam 2,3 leta kar je pa že kr ena tako 'doba' :D


Nimajo kaj sklepat, saj te vpraša.
Drugače pa jaz po odvzemu brisa nisem še nikoli krvavela.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 23. Jun. 2009 10:14

rinca napisal/-a:^^
ja seveda, tiste ki čutimo odvzem brisa imamo nesposobne hlodaste ginekologe ki nam na pregledu pol nožnice razpraskajo. :lach:

mene ne boli, je pa vedno en tak neprijeten občutek...kot je Mimi_M rekla...me kar strese. :?


Mene isto, ampak je ginekologinja zelo nežna. Pravijo, da je boločina odvisna od tega koliko se nam uspe sprostit.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 23. Jun. 2009 10:15

kaj to nagaja zdaj :evil:
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 24. Jun. 2009 22:05

preživela :D
res je, da nič ne boli, krvavela tudi nisem, edino neprijetno (zeloooo neprijetno) je kazat se tam :? meni je blo že pri fantu dolgo časa nerodno kaj šele pred tujo osebo... :? oziroma... dvema :eek: ko sem vidla da je še sestra not prišla me je skoraj kap :eek:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 25. Jun. 2009 8:12

Bog ene pretiravajo s tem ginekologom in paniko...moja frendica se je izgibala ginekologa kot da gre za smrtno obsodbo, sploh ni šla na pregled, samo tabletke je dobivala in vedno ko jo je hotla pregledat lagala, da ima menstro, dokler ji ni sestra rekla, da ne bo dobila več tabletk dokler ne bo pregleda...in to pri 20 letih. mislim neodgovorno da čakaš do 20leta na tako stvar, saj se gre za tvoje zdravlje. In potem tist dan ko je mogla it, se je tok izživcerala, da je bla čist bleda in skor skp padla tm pred njo :roll:
Mislim, če lahko seksaš pol loh tud za 5 minut potrpiš, da te zdravnik pregleda če je vse ok s tabo.

Sama sem bila prvič na pregledu pri 14 letih in to pri nekem mladem fantu,tako, da če sm js skor otrok to preživela (moja tamala tud pri teh letih) pol ne mi reč, da odrasla oseba ne more.
Uporabniški avatar
SWEET_THING
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 10. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEET_THING » 25. Jun. 2009 12:42

Beda je to k eni ginekologi full zavlačujejo, men je tud rekla k sm si pr 17 pršla po tabletke da mam šele pr 20-ih pregled....kak rak na materničnem vratu al pa dojkah se ti pa lahk razvije v pol leta!
”It’s better to be HATED for what you are, than LOVED for what you are not!”
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 25. Jun. 2009 12:57

sej ne rečem, da niso kkšne ginekologinje take, ki so sveto prepričane v teh 20let, sam to ne določajo one...js sm sama rekla, če mi lahko bris vzame pri 16 ker so se mi gljivice ponavljale in ponavljale (pa sem bila še nedolžna in vse). Moja mami je pri moji tamali zahtevala isto popoldn pregled, ker ima ona ful težave in rada vidi, da sva midve sigurne, da je vse ok.
Js mam zdej tud grozne probleme isto k moja mt in sm vsak mesec pri ginekologinji, v pol leta že dva brisa, vsak mesec ultrazvok pa ne jamram.
Ene pa delajo iz navadnega pregled tak halo, kot da jim bo celo roko not vtaknla...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov