Nujno potrebujem - zdravstveni nasveti

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 28. Mar. 2011 21:34

Summer055 napisal/-a:še nikdar ga nisem imela, tako da niti en vem če je to to. Kako bi se pa tega kurjega očesa (če je to) lahko rešila?


a poguglala si že? bi se mogl ful slikc najd, tko d bi lohk primerjala. ampak najpogostejš je (glede na to kar si napisala) kr kurje oko.
drgač majo pa v lekarnah neke obliže pa ogromno nekih domačih receptov obstaja.
http://lmgtfy.com/?q=kurje+oko
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 28. Mar. 2011 21:40

V lekarni se dobi zadeva z zelo preprostim imenom: Tekočina za kurja očesa :) Pa svoje cajte je imela roza nalepko :D No, tud pod drugimi imeni boš zadevo najdla. In če se s tem lepo redno mažeš, bo kurje oko izginilo.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 29. Mar. 2011 0:45

NOVO
Kako se znebiti vrocinskih izpuscajev (ki se pojavijo, ko je vroce oz. ko se potis)? Vedno vec jih mam in ful srbijo.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 03. Apr. 2011 14:23

...
Zadnjič spremenil Feist., dne 09. Jun. 2013 9:22, skupaj popravljeno 1 krat.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Apr. 2011 14:57

Pomoje zaradi stresa in /ali prehitro poješ hrano. Nevem, poskušaj en teden bolj počasi in redno jest, pa boš videla če bo boljše :)
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 03. Apr. 2011 15:01

...
Zadnjič spremenil Feist., dne 09. Jun. 2013 9:22, skupaj popravljeno 1 krat.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Apr. 2011 17:00

Rediš se mogoče zato ker si spremenila način in čas prehranjevanja, mogoče res da zaradi premalo časa ne ješ več tak pogosto ampak takrat ko imaš čas za obrok poješ pač večjo količino naenkrat... prej si pa mogoče mela več obrokov manjše kolečine? In se posledično mal rediš. Za napihnjenost pa nevem... mogoče poješ kaj takega, da te napihne? Malo spremljaj kaj si pojedla takrat, ko se boš počutla napihnjena.
Yada, yada, yada...
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 03. Apr. 2011 21:02

kikyca kaj pa vem, jem še manjše količine kot prej ker mi ne paše ravno, čudno se mi zdi vse to skupaj. Se mi zdi bolj normalno, da bi se bolj shirano počutila, prej kot pa napihnjeno.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 04. Apr. 2011 10:28

Uf.. tudi jaz imam probleme z napihnjenostjo.. že kar nekaj časa. Pa sploh ne vem zakaj.. lahko recimo pojem nekaj čisto malega, pa me napihne, kot da bi bila v kakšnem 4. mesecu nosečnosti.. potem pa morem trebuh not vlečt, da se ne vidi. Pa problem je v tem, da se mi kar fajn napihne, tudi del, ki je malo pod prsmi. Pa res ne vem kaj bi to bilo, imam tako razširjen želodec ali kaj? :eek:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 04. Apr. 2011 12:51

- te po vsaki hrani al samo po nekateri? (če ne veš, si začni pisat kdaj te napihne, pa kaj si takrat pojedla) pa pijača z mehurčki je dost taka da te napihne,
- si samo napihnjena al maš tud vetrove al pa slabo prebavo?
- kt?
ma možnosti je ful, v bistvu če se dost opazuješ loh hitr najdeš odgovor.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 12. Apr. 2011 12:29

Ima katera nasvet kako omilit tole težavo? Naredila se mi je podkožna bula na spodnjem delu noge in me grozno boli ko hodim. Na otip je zelo trda in vroča (mislim da ni podkožni mozolj ali pa vraščena dlaka). Zdravnica me je naročila šele v ponedeljek... ampak boli :(
Včeraj se ko sem opazila da se nekaj kuha sem namazala z glino ki ponavadi hitro ustavi nastanek takih zadev, pa ni nič pomagalo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 12. Apr. 2011 12:36

lekarniški alkohol. razrečiš 1/2 vode+ 1/2 alkohola in si 3krat dnevno delaš obkladke s tem.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 12. Apr. 2011 18:41

hvala bom poskusila :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Apr. 2011 13:56

Oj punce, a katera ve učinkovito rešitev za omiljenje/zdravljenje/preprečevanje nastanka žuljev, sam namreč pri nakupu novih čevljev olupim peto. No fajn je da sem sedaj dobil ortopedske vložke, ki mi še dodatno dvignejo peto in je trenje še večje, in me pod 10 metrih hoje že boli ko prasca.

Če katera kaj ve?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 21. Apr. 2011 14:20

Dobijo se taki geli, s katerimi namažeš peto, da ni takega trenja in žulj ne nastane - torej preventiva.

http://www.lekarnar.com/izdelki/compeed-stik-proti-zuljem
http://www.lekarnar.com/izdelki/hansaplast-gel-proti-zuljem

Ne vem, sama še nisem poskusla, ampak baje deluje. Samo to ti ne bo pozdravilo žulja, če ga že imaš. Počakaj malo, da se ti žulj pozdravi, nato pa namaži noge, preden spet obuješ te čevlje.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]