Nudistična plaža

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nudistična plaža?

Da, vedno na nudistično plažo.
140
38%
Občasno.
170
46%
Ne, nikoli.
62
17%
Sem bila in je fajn.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 372

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 02. Avg. 2005 11:40

Baje zgubiš službo, če se slečeš. Eno je služba, drugo je pa vklapljanje med folk, haha. Bom vprašala tipa, če slučajno ve, zakaj mporajo bit oblečeni. :)
Uporabniški avatar
Eneya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: rob Gorenjske

Neprebrana objavaNapisal/-a Eneya » 02. Avg. 2005 14:03

men je fkk zakon.. ze ceu zivljenje hodm v tak kamp in mi je res zakon tk d ce morm bit u kampu v kopalkah mi je kr mal bedno...

je pa dejstvo, d vsak ima svoje mnenje, je pa precej odvisno tudi od vzgoje. mene so na to navadli ze kot otroka in vsi otroci smo v puberteti dali skozi tisto fazo, ko nas je blo na smrt sram, ampak potem je blo pa spet vse ok.
pa tisti, ki si mislite da je to grozno ker gledas naokrog same nage ljudi - saj se navadis, pa tud ce ze ful douh casa hodis v tako okolje, golote sploh ne porajtas vec... seveda pa veljajo v vsakem kampu tudi nenapisana in pisana pravila, npr. v trgovino itd. gres oblecen, na stolih sedis vsaj v brisaco zavit pred prikolico pa take stvari... no pa fkk ne pomeni, da si stalno slecen - seveda da si tudi oblecen - ce drugac ne zvecer, ko se shladi, ce je ful sonce imas majico da te ne opece...

pa mislim, da to sploh ni grda stvar in da tisti, ki obiskujemo fkk nismo nic slabsi od tekstilcev, samo pac nam je taka svoboda ljubsa. in tistim, ki sprasujete, ce potem lahko pridete v kopalkah na fkk stran - da in ne, toda ni fer, ker fkkjevci ne smemo na tekstilno stran...

sm se mal izkaslala - ampak to zato ker me zadne case precej folka gnjavi ki ne morejo in predvsem nocejo razumet fkkjevske kulture! :cool: :cool: :cool:
snopi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snopi » 02. Avg. 2005 14:34

Se povsem strinjam z Enyo. Kultura obnašanja in čistoča nudističnih kamp sta na višjem nivoju kot v tekstilnih kampih. V našem kampu je bila večina gostov nizozemcev, belgijcev, nemcev in slovencev. Bistvemo manj je tudi primitivcev, ki oblajajo vsako dobro bejbo. Ne rečem, da se ne gleda golih ljudi, toda to se dela bolj diskretno. Na plaži se večinoma upošteva polje diskretnosti in ljudje niso natlačeni kot sardelice na plaži.

Sam nimam problemov z goloto saj sem precej let treniral in sem navajem skupnega tuširanja po treningih in tekmah. Punca je bila letos prvič in ji je bilo na začetku malce nerodno, vendar se je kmalu povsem sprostila in uživala.
januška
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 31. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a januška » 02. Avg. 2005 20:27

čudovit občutek in čutiš da si svoboden
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 02. Avg. 2005 20:30

nism še bla.... sam nevem mejbi bom pa kdaj šla, še zbiram pogum ;) ...sam frendica pravi, da je full uredu, sam ona hodi že cev lajf... eni pa se mormo mal psihično prpravt na kj tackga... nevem zj mam lih nove kopalke, tko, da jih bom mela kr gor zaenkat... sam never say never, enkat bom šla zih :)
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 02. Avg. 2005 22:40

jest tud nism še šla...in me ne mika...sam k se spomnem, da so lahk tm tud stari ati pa mame, že vsi zgubani, k jim vse dol visi, pa kaki osvajalski kreteni... ne hvala!
Mam raj zakrito - mi je velik bol sexy!!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 02. Avg. 2005 22:58

sofia83 napisal/-a:Ma jst pa nimam nč prti nudistični, neka izvoli ko voli, sam ni to zame a-a ... Mam rada svoje kopalkice in ne rabm nage riti nastavljat soncu ... Not for me ... Nikakor pa ne štekam folka, k gre v nudistične kampe, kjer se POVSOD hod brez oblačil -- v trgovine, restavracije ... No to je sick za moje pojme.


Tudi jaz imam enako mnenje!!!

Totalno bolano mi je tudi to, da peljejo tja otroke, ki morajo gledat vse une nagravžne stare viseče klobase... :x
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Eneya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: rob Gorenjske

Neprebrana objavaNapisal/-a Eneya » 03. Avg. 2005 14:30

to so sam predsodki. izvirajo pa najveckrat iz slabih izkusenj in nepoznavanja tega. pa tud kok ti kdo opere glavo z raznimi neresnicami.
govorite kukr d bi blo povsod tko od raznih drekov pa ne vem kaj se vse. a ni cudno d se men v 20 letih se ni zgodil kej tacga?

sicer pa... vsak ima svoje mnenje!
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Avg. 2005 23:11

ej kaj pomen fkk?, mislim, vem, da je to nudistična plaža, ampak okrajšava za kaj točno je fkk?
pa pa
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 03. Avg. 2005 23:29

ma kaki predsodnki da sem en x stara 16 pa da morm z starima na morje...kaj te briga ljudi kje so meni zacele dlake pognjat pa kje ne... :roll: pa ce je nosenje tangic od nekermana za froce spodbujanje pedofilije, potem pa bogve kok starih pedofilov hodi v te kempe pa drka na froce. :roll: bleeek
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 07. Avg. 2005 21:04

jaz sem bla sam 1x in ne bi več šla......mislim vsaj trenutno me sploh ne mika da bi šla!
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 07. Avg. 2005 21:11

Jz si sploh nemorm predstavlat da bi gola hodila pred množico ljudi k me ne poznajo. Sej vem da se sploh (upam) ne bi brigal zame, sam usen....
Pomoje je najlepš pa tut edin kar bi če bi šla z lubitom na eno samotno plažo - čist druga štorja .... :flamingdev: :knuddel:
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 08. Avg. 2005 8:13

bla na nudistični plaži in čist uživala ker sm se sprijaznila s svojim telesom in me ni sram ..... :D
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 08. Avg. 2005 9:29

Vsako leto grem v nudistični kamp in mi je čisto všeč

Dalila napisal/-a:ej kaj pomen fkk?, mislim, vem, da je to nudistična plaža, ampak okrajšava za kaj točno je fkk?


Sem se tud sama spraševala in sm pol tole našla v wikipediji: Strong nudist movements exist in Germany (called FKK or Freikörperkultur - Free Body Culture)
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
snopi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snopi » 08. Avg. 2005 12:25

Še ena pohvala lepoti slovenskih punc.

http://www.24sata.hr/articles/view/7215/?ref=1

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov