Nudistična plaža

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nudistična plaža?

Da, vedno na nudistično plažo.
140
38%
Občasno.
170
46%
Ne, nikoli.
62
17%
Sem bila in je fajn.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 372

Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 20. Avg. 2004 8:47

tiasha napisal/-a:Hm jst sm bla takrat tok zmedena in presenečena, da ne bi mogla izdavt nobene besede, kaj šele, da bi mu kej tazga rekla!? :?


jaz sem dolg časa zbirala pogum, ker sem tipa kar nekajkrat že srečala. potem sem pa mislila, da je morda pa to edina rešitev...pa je 'palilo'
*I love sunshine*
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 20. Avg. 2004 9:16

ja ja tega tipa k to dela na avtobusni postaji poznamo vsi.....jst sm mela bližnje srečanje z njim že 8 let nazaj na gospodarskem raztavišču....drugače pa so ga že skor usi v lj srečal :) ....mal mu manjka v glavi in to je to.....seveda ko ne veš o njem nč se ful prestrašiš....jst sm bla ta prvič tok presrana da sm tekla eno postajo naprej, ampak pol k slišiš o njem ti rata pa že naumn....jst sm ga dost srečavala popoldne ko sm hodila iz aškrčeve gim. domov na 14-ko....men se zdi da žvi v rožni,tm zravn študentskih blokov....
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Avg. 2004 9:45

Kaj? Pa še zraven študentskih blokov živi? Pa sej temu bo stran padl (roka al pa tič), če se ne bo mal umiru

:irre:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 20. Avg. 2004 9:57

marateja napisal/-a:Kaj? Pa še zraven študentskih blokov živi? Pa sej temu bo stran padl (roka al pa tič), če se ne bo mal umiru

:irre:


:mrgreen: maš čist prov....to bi pa rada ožvela :lol: :D
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 26. Avg. 2004 8:32

neeeee....
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 26. Avg. 2004 11:48

ma ja...jz sm tut ze dozivela te izkusnje z moskimi ki si ga kr na ulici drkajo...enkrat sm sla na wc,pa si hocem roke umit,pa pogledam stran pa en tip stoji,pa mi rece da ce mu ga zmecem da mi placa...kk zbezala sm iz wc-ja..z milom na roki!pol pa grem sedet nazaj za mizo,pa ga vidim kasnej ko za sankom sedi pa me gleda(star okol 55 -60 let)
pol sm tut v lj bliz FDV-ja(tist podhod) 2 krat srecala enga mladga tipa ko si ga mece!enkrat sm sla mim pa je ena punca pred njim stala pa ni vidla ka si dela...blek...
tega je polno...pac ce majo veselje...jz rajs umrem kot da bi kaj tazga na ulici delala :evil:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Avg. 2004 11:52

Pa zdej sem se spomnla. Enkrat na bus. Ful gužva tok da se tud premaknt nism hotla. In je bil en dec za mano. Starejši, tam okol 50 do 55 let, močnejše postave. In sem čutila tko njegovo roko tm pr moji rit. Zdej pa ne vem al si ga je drku al kva....k nism se mogla obrnt....u glavnem komi sm čakala da gremo s kolegicam dol....
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 26. Avg. 2004 14:41

Hvala bogu da sm in NMja...tle pr ns še nimamo tega tolk. Nism mela takih izkušenj. Bom vidla ka bo zdj k grem u LJ. :nein:
Kar se pa tiče nudističnih plaž...bla sm že velikrat in s fantom sva šla lani u kamp pa je blo ful u redu...čist tko na frej. In res-ljudje se sploh ne obremenjujejo tm. Vidla sm tut tipico, k ne vem če je mela gor dost za modrc A, pa se je čist normalno šetala (sj ne da mam jst pa kej velik več :( pa me ni noben čudno ne gleda al pa kej). K na navadni plaži te itak vsak ocenjuje in če sm že tm, pol sm pa vsaj gor brez (edin če vidm d bi bla edina...).

LP!
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
cool_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 8. 2004
Kraj: somewere i belone

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_girl » 26. Avg. 2004 15:26

ja bi šla ja.. nism pa še bla :D
šla bi tm proti wečeru raj :P alpa zvečer, k grem na morje se itq ponoč okrog 12h kopam in je supr feeling, morte probat :D
Tjasa77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tjasa77 » 31. Avg. 2004 10:40

Definitivno nudistična plaža. Zakaj pa ne bi uživala v občutku svobode- tekanje, plavanje, nastavljanje soncu... v evini koži. Pa še kopalk ti ni treba nerodno vleč dol med seksom v vodi :razz:


LP
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 31. Avg. 2004 11:14

Ej, bejbe...si predstavlate kolk lahko tko pršparate za nudistično plažo?! Kolk date za ene kopalke? Okol 8000?-jst dam ponavad tolk, k cenejš jih sploh ne dobim, pa kupm Beti. Torej...na morje je treba met vsaj dvoje kopalke, pa kakšn pareo...pa je prec 20.000. :D
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 31. Avg. 2004 15:26

ja 20.000 pa se seeno mas belo rit pa lise :D :D :D pri meni enako :D
letos sm ugotovila da majo nageci lepso plazo...pfaa...en razlog wec da bi mogoce drugo leto rito kazala okol:)
Uporabniški avatar
jagoda77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda77 » 31. Avg. 2004 19:21

Jaz sem letos prvic obiskala fkk kamp in plazo. Jaz vam recem, da je super. Najprej se moras mau navadit na vso goloto, pol pa ko enkrat odvrzes vse in zaplavas v morju, je pa super. Ma jaz ne grem v noben drug kamp vec. Tu je tudi kultura ljudi cisto druga. Ceprav je blo nekaj bebcev, ki so bili obleceni na plazi, pa je prisel redar in rekel, da al naj gredo drugam ali pa se naj cist slecejo. To je tud men skrajno neumno, ce si na nudlu, pol si gol, drugace pa res najbolj it drugam.
Pa se zato je nudl dobr, ker nimas potem nobene crte od kopalk :wink:
snopi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snopi » 01. Avg. 2005 13:41

S punco sva bila prvič na dopustu v nudističnem kampu in je bilo super. Začetna zadrega je hitro minila in potem sva uživala. Občutek plavati v morju brez vsega je božanski in oba se strinjava, da greva tudi naslednje leto.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 01. Avg. 2005 14:09

Uf, mene bi pa grozno motil plavat brez vsega u morju. Že brez zgornjega dela kopalk mi je neprijetno, kaj šele, da bi odvrgla še hlačke
Peek-a-boo!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov