Nudistična plaža

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nudistična plaža?

Da, vedno na nudistično plažo.
140
38%
Občasno.
170
46%
Ne, nikoli.
62
17%
Sem bila in je fajn.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 372

Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Avg. 2004 12:10

Sem že bila na nudistični plaži kot otrok, potem pa nič več. Zgoraj brez sem že od nekdaj, tako da nisem sramežjiva glede tega, je pa kopanje brez vsega superca-jaz si jih ponavadi dam v vodi dol in grem lepo sproščeno plavati.
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 19. Avg. 2004 12:46

Sunshine357 napisal/-a:Sem že bila na nudistični plaži kot otrok, potem pa nič več. Zgoraj brez sem že od nekdaj, tako da nisem sramežjiva glede tega, je pa kopanje brez vsega superca-jaz si jih ponavadi dam v vodi dol in grem lepo sproščeno plavati.


:lol: .....enako! se ful dobr počutim! sm mela pa eno mal slabšo izkušnjo, ko sem se na plaži sončla zgori brez pa je en pedofil uletu im začel pred mano drkat pa take in sm prov strah dobila, še nikol se nism tako bala.... :cry:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Avg. 2004 14:11

To je pa res katastrofa, da se ti kaj takega zgodi, ampak ne se dat. :top:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Avg. 2004 14:24

No eno tako neprijetno izkušnjo sm mela tut jst, ampak niti slučajno ne na plaži, ampak sredi mesta (na aškrčevi avtobusni postaji), popolnoma oblečena..., me je blo tok groza!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Avg. 2004 14:26

tiasha napisal/-a:No eno tako neprijetno izkušnjo sm mela tut jst, ampak niti slučajno ne na plaži, ampak sredi mesta (na aškrčevi avtobusni postaji), popolnoma oblečena..., me je blo tok groza!!


Tud jst ja, pri hotelu Lev
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Avg. 2004 14:28

Po Ljubljani sem tut že jaz vidla dosti takih neprisebnežev, vendar sem jo hitro ucvrla
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Avg. 2004 14:31

Pa ne, fora je bla u tem. Jst tm stojim na postaji in on se ful tko postav za mano in začne neki cmokat. In jst se obrnem nazaj, valda babji firbec ne in tm un tisto vleče gore dole. sm se sam naprej obrnila, pa prestavla za par velikih korakov stran
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Avg. 2004 14:33

Vem da je neprijetna stvar, ampak si me kar nasmejela. Sej kaj drugega kot da se umakneš ti ne preostane, no lahko se mu še pridružiš (kar pa dvomim, da sploh kateri kaj takega pade na pamet).
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Avg. 2004 14:37

marateja napisal/-a:Pa ne, fora je bla u tem. Jst tm stojim na postaji in on se ful tko postav za mano in začne neki cmokat. In jst se obrnem nazaj, valda babji firbec ne in tm un tisto vleče gore dole. sm se sam naprej obrnila, pa prestavla za par velikih korakov stran


Evo točno tak je biu tut moj primer!! :D :razz: :rofl: Sej zdej mi je fulll smešno, sam takrat mi pa ni blo, me je blo kr za umrt strah, ker nikjer ni blo nobenga!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Avg. 2004 14:39

Ja pr men so pa bli okol, sam se je že mrak delu, pa tak črn dolg plašč je mel, tko da si ga je sam tam mal odgrnu, glih tok da se je vidla tista podolgovata žvaruna
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Avg. 2004 14:45

Joj pr men je bil pa lep poletni dan :) , sredi poletja in nikjer žive duše na postaji, on se pa kr od nekje prkaže, hlače dol "dobesedno", se vsede na klopco in začne, jst sm bla tok prestrašena in v šoku, da sploh nism vedla kaj naj, avtobusa pa tut od nikjer ni blo!!
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 20. Avg. 2004 0:08

Mogoče je bil pa isti tip :?
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 20. Avg. 2004 8:17

Maychy napisal/-a:Mogoče je bil pa isti tip :?


Pojma nimam? Mogoče pa res, kdorkoli je že bil, je bil pač navaden psihopat!Slika
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 20. Avg. 2004 8:31

tudi jaz sem že to doživela. ko sem bila še gimnazijka, je na moji poti v šolo vedno en tip s plaščem stal in si ga metal. pa sem mu enx rekla, kaj ga kaže, če ima tok majhnega, pa ga od tistega časa ni bilo več na tistem mestu.
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 20. Avg. 2004 8:34

darchy napisal/-a:tudi jaz sem že to doživela. ko sem bila še gimnazijka, je na moji poti v šolo vedno en tip s plaščem stal in si ga metal. pa sem mu enx rekla, kaj ga kaže, če ima tok majhnega, pa ga od tistega časa ni bilo več na tistem mestu.


Hm jst sm bla takrat tok zmedena in presenečena, da ne bi mogla izdavt nobene besede, kaj šele, da bi mu kej tazga rekla!? :?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov