Naprave za hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 02. Apr. 2008 15:21

torej jaz sem mal pogledala po netu, ampak teh tablet je celo mooorje.

a bi mi lah mal svetovale kire se bolj splača? ker jaz sploh nimam pojma kaj kupit :?

klik 1

klik 2

al pa če ma usaj kdo drug kak link

res hvala :)
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
gimnastičarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 2. 2006
Kraj: Vrhnika

Neprebrana objavaNapisal/-a gimnastičarka » 02. Apr. 2008 19:06

http://www.medicaartis.si/teorija_chitosan.htm

Prilepila sem link do ene spletne strani, k se mi zdi uredu da jo preberete tiste, ki vas zanimajo ti kurilci maščob. Tud jst sama brskam po netu že kr neki časa o tem in se odločam: a bi nabavla, al ne bi nabavla, kerga bi nabavla, a so sploh delal to kej, a se splača al ne...
Tudi če ne veš kaj početi, počni to očarljivo!
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 02. Apr. 2008 20:31

sixty napisal/-a:torej jaz sem mal pogledala po netu, ampak teh tablet je celo mooorje.

a bi mi lah mal svetovale kire se bolj splača? ker jaz sploh nimam pojma kaj kupit :?

klik 1

klik 2

al pa če ma usaj kdo drug kak link

res hvala :)


sem pogledala sestavine, nič posebnega... oba sta legalna, saj drgač se ne bi na netu prodajala :wink: Jaz ne bi nobenega od teh dveh izbrala.
Išči take, ki vsebujejo ekstrakt zelenega čaja, guarane, kofein, taurin, l-karnitin... te2 imata samo l-karnitin, ki pa je za moje pojme sam brez veze, drugo pa je v kombinaciji s kofeinom...

gimnastičarka:
chitosan je vlaknina, ki naj bi nase vezala nekaj maščobe, ki jo zaužita hrana vsebuje, ampak je ta delež takooo majhen, da se baje ne splača. No jaz ga ne bi. Čeprav eni pa kao prisegajo nanj.

pri FB jaz gledam predvsem to, da mi dajo neko energijo za trening, če ne drugega, no da vsaj verjamem v to, da mi jo dajo. :wink: Nič ti pa kar ne topi maščobe.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Apr. 2008 20:47

Men pa razn efedrina noben fat burner še ni dou neke bl opazne energije pr treningu :? ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
gimnastičarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 2. 2006
Kraj: Vrhnika

Neprebrana objavaNapisal/-a gimnastičarka » 02. Apr. 2008 20:53

polly-polly napisal/-a:
gimnastičarka:
chitosan je vlaknina, ki naj bi nase vezala nekaj maščobe, ki jo zaužita hrana vsebuje, ampak je ta delež takooo majhen, da se baje ne splača. No jaz ga ne bi. Čeprav eni pa kao prisegajo nanj.

pri FB jaz gledam predvsem to, da mi dajo neko energijo za trening, če ne drugega, no da vsaj verjamem v to, da mi jo dajo. :wink: Nič ti pa kar ne topi maščobe.


chitosan se mi zdi čist kulski za začetne potrebe in za nezahtevne.
itak je treba še kej druzga delat razn konzumirat tablete in kapsule.
Tudi če ne veš kaj početi, počni to očarljivo!
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 03. Apr. 2008 11:23

sixty napisal/-a:ok prebrala sem 3 strani. ampak, še vedno ne vem katere se splača najbolj kupit. torej :D povejte mi prosim še enkrat ktere FB se splača kupit, pa da je tud kaj učinka, pa da je seveda tud legalen ;)
thx :oops:


Jest sicer ne vem katere mam doma, sam sm šla pa v en fitness shop v BTCju in mi je model pač dal najboljše - kao glede sestavin. Itak se na "kemijo" ne spoznam, tko da morm pač zaupat "strokovnjaku", ki se na to spozna in s tem ukvarja. Vem to, da .. kaj že ... podaljšuje izgorevanje maščobe med treningom. Kolk pa pomaga, pa nism čist zih k sm še vedno ista, kar je pa predvsem posledica nesposobnosti neomejevanja cukra :cry:
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 03. Apr. 2008 14:09

Pa sej najboljši fat burner je: primerna urejena prehrana s poudarkom na beljakovinah in zdravih maščobah ter manjšim vnosom ogljikovih hidratov ter redno gibanje, ki vključuje anaerobno in aerobno vadbo: vaje z utežmi oz. vaje za moč ter kardio: tek, kolo, orbitrek, ...

Ostali Fbji so samo še pika na i ob urejenih zgornjih zadevah.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Apr. 2008 18:56

beljakovine pri zmanjsanju telesne teze??ooo.oo :lol:
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Apr. 2008 10:54

ECA: efedrin+kofein+aspirin
Če katero kej več zanima o tem.... Deluje takole : efedrin poveča telesno temperaturo, s tem se potem poveča tudi pritisk in ker je povečana temperatua v telesu se poveča tudi presnova (tako kakor se na hladnem presnova upočasni, zato npr hranimo živila v hladilniku in ne zgnjijeo tako hitro). tko da vse kar efidrin nardi je to da poveča temperaturo, vse osatalo je posledica tega... Ker je presnova povečana se hrana ki jo zaužiješ full hitro prebavi in potem telo začne črpati energijo iz založnih snovi=maščobnih celic. tko da zato fat burnerji 'topijo' maščobe. pri efedrinu maš še ene par stranskih učinkov, ker se ti poveča pritisk maš FUUUUL energije, nisi lačn (ker se telo hrani z maščobo), roke se ti tresejo, srce ti hitreje utripa.
Če dodaš kofein je učinek dvakrat al pa clo večkrat povečan, če zravn dodaš še aspirin je pa učinek že tok velik... rekla bom samo to da je nekaj ljudi zaradi tega že umrlo (prevelik pritisk - prehitro bitje srca - zastoj srca). tko da... ni se glih fjn zajeb**at s tem, morš saj mal vedt kaj delaš.
Jz sm jih jedla 2 meseca, vsak dan 1 efi+ 1 kofein, to nej bi se drgač jemal dvakrat na dan po možnosti pred treningom... sam zame je blo enkrat na dan čist čez glavo.... pa sem se ful fajn počutla... full energije, učila sem se loh full, prehrano sem si ful porihtala ker nism mela več taga apetita in želje po sladkem... tut shujšala sm za 5-7 kg... tko da jz mam samo pozitivne izkušnje. edin privič ko sm ga vzela mi je blo res bed, ker sm se full tresla...
Zato ker je 'nevarn' oz. je nekaj ljudi zarad tega že umro (pametni američani k zmečejo vase ne-vem-kaj-vse in nimajo pojma kaj delajo) je ilegaln in zato se ga ne da več kupit v športnih trgovinah...
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 04. Apr. 2008 11:22

ahaa...in nasi fat burnerji-tisti kupljivi-pa ne delujejo dobro al kak?
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 04. Apr. 2008 11:39

Sessa napisal/-a:beljakovine pri zmanjsanju telesne teze??ooo.oo :lol:


Kaj pa teb ni jasno? :roll:

Dita-
efedrin dejansko je nevaren, zato se ga ne prodaja. A ti kaj pove to, da je uvrščen tudi na listi prepovedanih substanc - kot doping.
Sej telo je vaše pa delajte z njim kar hočete, ... fora je da ne splača zmeraj iskat nekih bližnjic, ker na dolgoročni rok lahko drago stanejo. Če zdaj nisi imela problemov, ni rečeno, da jih ne boš čez par let.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Apr. 2008 11:45

misl da delujejo na podobn način, sam efedrin je tok bl močn, da mislm da se v ameriki šteje celo za drogo (nism zihr).

Aha, najdla podatke: Efedrin in psevdoefedrin sta ključni predhodni sestavini za metamfetamin, ki je preovedana in kar razširjena droga, podobna amfitaminom.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 04. Apr. 2008 11:51

polly-polly napisal/-a:
Sessa napisal/-a:beljakovine pri zmanjsanju telesne teze??ooo.oo :lol:


Kaj pa teb ni jasno? :roll:

Dita-
efedrin dejansko je nevaren, zato se ga ne prodaja. A ti kaj pove to, da je uvrščen tudi na listi prepovedanih substanc - kot doping.
Sej telo je vaše pa delajte z njim kar hočete, ... fora je da ne splača zmeraj iskat nekih bližnjic, ker na dolgoročni rok lahko drago stanejo. Če zdaj nisi imela problemov, ni rečeno, da jih ne boš čez par let.


BELJAKOVINE ZEREJO LJUDJE KO SE PUMPAJO NE LJUDJE KO HOCEJO SHUJSAT TO MI NI JASNO P***a
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Apr. 2008 11:53

klele berem da je efedrin prepovedan samo zato ker je predhodna sestavina metamfetaina... tko da ni zato ker je nevarn, ampak zato ker če si dost kemika lahko kr hudo drogo skuhaš :razz:
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Apr. 2008 12:02

polly-polly napisal/-a:
Sessa napisal/-a:beljakovine pri zmanjsanju telesne teze??ooo.oo :lol:


Kaj pa teb ni jasno? :roll:

Dita-
efedrin dejansko je nevaren, zato se ga ne prodaja. A ti kaj pove to, da je uvrščen tudi na listi prepovedanih substanc - kot doping.
Sej telo je vaše pa delajte z njim kar hočete, ... fora je da ne splača zmeraj iskat nekih bližnjic, ker na dolgoročni rok lahko drago stanejo. Če zdaj nisi imela problemov, ni rečeno, da jih ne boš čez par let.


zgorej sm ti napisala zakaj je prepovedan in se ga ne prodaja. probleme s tem majo tisti ki ne vejo kaj delajo, pretiravajo s tem... veš kaj ti nikotin naredi čez par let... velik hujše stvari kot 2 mesca uporabljanja efedrina... probleme maš lahko, če si nagnjen k srčnim boleznim in maš že po naravi visok pritisk... velik sm prebrala pred sm probala, tko da...
glede na to da se najdejo najstnice, ki jim edn reče ekstazi je res zakon dej probi, pa vzamem dva in pol umre ker NE VE KAJ DELA... jz sm drugačna :)

jz sm samo hotla razložit stvari ker dost vem o tem glede na to da je nekdo sprašval kaj je ECA, pa povedat moje izkušnje, rekla sm da zna bit tut nevarn, ampak če si zdrav in jemleš tako kot je treba in ne pretiravaš in ne ješ tega 3 leta je tveganje majhno.
Our passion is our strength <3

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov