Mravljinci

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 09. Dec. 2008 20:35

Meni največkat ratajo na nogi in je sploh nemorem met na miru. Stalno premikat gor in dol obw. Čene kdaj pa kdaj še na roki, drgje pa (še)ne. m:)
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Dec. 2008 20:43

meni se je pa 2 leti nazaj enkrat zgodilo da sm dobila mravljice najprej po obrazu (oz. čeljust) in potem po trupu in naprej po celem telesu in ustih (ustnice, jezik) .. pol sm začela težko dihat in krče in kr vse mišice so mi 'zaspale' (se spomnim da nism mogla niti vstat na noge, treslo me je celo od krčev, obraz sm mela čisto plav in zategnjem in govorit nism mogla (jezik je pač mišica ne) ... takrat so me peljali z rešilcem v bolnico, kjer so ugotovili, da sm imela preveč kisika v krvi :stupid: in so mi rekli da če se mi še kdaj to zgodi, takoj ko čutim mravljince morem vzet vrečko in v vrečko dihat ... se mi je zgodilo potem še parkrat in tudi vrečke ni blo vedno pri roki, ampak sm se znašla nasrečo (majico uporabla namesto vrečke) ..

:?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 09. Dec. 2008 21:37

Yazmeen napisal/-a:Jst se pa ful ustrašm, kadar se mi pojavjo v levi al pa desni polovici glave mravljinci, prov grozn filing je. A se še komu to dogaja?


Ja men... :?
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 09. Dec. 2008 21:41

Yazmeen napisal/-a:Jst se pa ful ustrašm, kadar se mi pojavjo v levi al pa desni polovici glave mravljinci, prov grozn filing je. A se še komu to dogaja? Pa včasih, če sedim na trdi podlagi, pa da mam skrčene noge, mi kr tamala zaspi :D , oz.mam mravljince v luliki :D


Hehe, tole se pa tudi meni dogaja. Precej smotan občutek. :lol:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 10. Dec. 2008 15:24

Libido. napisal/-a:takoj ko čutim mravljince morem vzet vrečko in v vrečko dihat


ne štekam :gruebel:
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 10. Dec. 2008 20:58

rammsteingirl napisal/-a:
Libido. napisal/-a:takoj ko čutim mravljince morem vzet vrečko in v vrečko dihat


ne štekam :gruebel:


Ja po moje da ustvari veliko CO2, da se potem to izenači...oz. da "potolče" kisik. :D
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 10. Dec. 2008 21:16

men se dostkrat nardi,da mam mravljince na sred glave, kt bi blo na lobanji... a kdo ve, zakaj oz. zarad česa?
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 15. Dec. 2008 20:47

Js se pa vlkrat ponoč zbudim z "mrtvo" nogo. Ful se ustrašim in se začnem po nogi tepst...to je taki šok, ko si celi zaspan, pa ne čutiš noge, kot da je nebi mel. To se mi vlkrat nardi...pa ne vem zaka.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 15. Dec. 2008 20:52

Mene zanima malo drugačna stvar... Včasih imam nemirne noge, jih morem premikat tudi, če si jih želim imet na mestu, ker me sicer začnejo bolet.. Kaj za vraga se dogaja?
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Dec. 2008 21:02

gregalina napisal/-a:Js se pa vlkrat ponoč zbudim z "mrtvo" nogo. Ful se ustrašim in se začnem po nogi tepst...to je taki šok, ko si celi zaspan, pa ne čutiš noge, kot da je nebi mel. To se mi vlkrat nardi...pa ne vem zaka.


Ja to najbrž tko ležiš, da zmanjšaš pretok krvi v nogo in posledično noga nima kisika. Men ponavadi roka zaspi (no zdej mi ni že dolgo, morm potrkat :wall: <---recimo hehe). Saj ko se zbudiš je grozno, jst tud vedno "molim" v spanju in prosim roko, naj se zbudi. :D Ampak drugače to ni panike. Možgani že sami poskrbijo, da se ti zbudiš, ker ugotovijo, da je nekaj narobe.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Dec. 2008 21:03

Sp3lca napisal/-a:Mene zanima malo drugačna stvar... Včasih imam nemirne noge, jih morem premikat tudi, če si jih želim imet na mestu, ker me sicer začnejo bolet.. Kaj za vraga se dogaja?


A si kej živčna? Probaj s kakšnimi sprostilnim tehnikami... :?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 17. Dec. 2008 13:09

red*cherry napisal/-a:
Sp3lca napisal/-a:Mene zanima malo drugačna stvar... Včasih imam nemirne noge, jih morem premikat tudi, če si jih želim imet na mestu, ker me sicer začnejo bolet.. Kaj za vraga se dogaja?


A si kej živčna? Probaj s kakšnimi sprostilnim tehnikami... :?

Meni pri tem vedno pomaga tuš... Nikakor ne morem zaspat, če se ne stuširam :) .
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 17. Dec. 2008 15:42

Sp3lca napisal/-a:Mene zanima malo drugačna stvar... Včasih imam nemirne noge, jih morem premikat tudi, če si jih želim imet na mestu, ker me sicer začnejo bolet.. Kaj za vraga se dogaja?


to bi znal biti sindrom nemirnih nog. Meni se je to včasih dogajalo in je res neprijeten občutek.
knofika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a knofika » 28. Jun. 2009 16:35

pozdravljeni,

jaz sem imela včeraj težave z mravljinci v levi roki, levem delu lica ter pa v jeziku. nato pa sem dobila močan glavobol v desnem delu glave. to se mi je zgodilo trikrat potem pa sem odšla k dežurnemu zdravniku, kateri mi je povedal, da je to najverjetneje prihičnega izvora... dobila sem injekcijo pomirjevala in lahko odšla... mi je kr žal ratalo da sem šla k zdravniku... sicer je res da je možno da je psihičnega izvora vendar menim da pri meni ni bilo zaradi psihe... predvidevam, ker nisem bila psihično obremenjena oz. so bile situacije ko sem bila že veliko bolj.

ima katera izkušnje s tem? kakšna je bila diagnoza?
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 28. Jun. 2009 17:28

Ena prej je že omenla, da zna to bit predhodnik za migreno...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]