Mooncup

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

QueeNicky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a QueeNicky » 20. Avg. 2016 22:23

Hello, jaz pa sem sprobala to LaliCup. :D Sicer je moja prva menstrualna skodelica. Sem zadovoljna, ne prepušča, torej vse ok. Razen ena stvar - malo težje se mi zdi da jo je dat ven, ker ima dno kar precej široko. Jaz osebno bom poiskala še kako drugo.. To je moje mnenje in izkušnja. :)
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 12. Apr. 2017 11:37

Jaz sem se tudi odločila za LaliCup kar preko lalicup.si in moram priznati, da so res popravili vse tisto kar me je na Lunette motilo. je bolj mehka in še več zdrži kapacitete, sem kupila kar največjo (model L) in mi končno zares tesni tudi v vodi. Niti kapljica se mi ne prikrade na hlačke! Dno je bolj okroglo, da se ne zasuka v nožnici in jaz jo brez problema takoj dobim ven, sploh je mehkejša in bolj udobna. Bravo res sem zadovoljna.
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 13. Apr. 2017 13:17

Pa ni potem nobene "packarije", ko jo vzameš ven? In potem jo lahko ponovno uporabiš?
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 13. Apr. 2017 13:36

;) packarija je na vložku ali tamponu, pa še zavit ga moraš in poiskat smeti. Skodelico pa samo zliješ direkt v stranišče in splakneš s plastenko vode. najlepše od vsega je da nič ne smrdi! Jeah

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov