Mooncup

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 06. Sep. 2011 19:48

Srečnice ve :) Js si ji vstavim čist nizko, počekiram če se je res odprla, jo še za peceljček potegnem, ampak...ta šment mi vedno zleze precej visoko gor, vakuum gre v tri krasne in evo ti, puščanje. Pa sm sprobala že vse možne načine vstavljanja. Blage nimam, kje se mi tehnika zatakne... za ven dobit mi jo je pa mala malca, zagrabim, stisnem dno in voila! Vsaj s tem ni težav :D
Jo pa kljub pomankljivostim ne zamenjam za nič na svetu! Jo pač kombiniram z vložki, pa je.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 06. Sep. 2011 20:15

v-e-s-n-a napisal/-a:
positive vibration napisal/-a:Moram priznat, da odkar sem nehala jemat KT...


boš povečala familijo za bebico ali dve? :D


Nena se hecaj :D :D
Mal pazima, računama in gledama na luno, hehe...če pa se kaj slučajno prime, pa...jebiga, bomo pač zibali :P

Jaz sem se tudi že vščipnila, ko sem previsoko skup stisnila. Bi se pa rada naučila z mišicami, kak to gre???
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 06. Sep. 2011 22:55

Pač stiskaš vaginalne mišice in jih tako natreniraš, je na netu ogromno o tem. Jih mam pa js precej nabildane, pa vseeno ne pomaga.:P
Because I can.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 07. Sep. 2011 13:14

tut jst mam precej natrenirane vaginalne misice, pa ni glih pomagal :) ampak salcka zgleda uredu, bom se pac mal pomatrala
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Sep. 2011 15:37

Mislm, da sem jo zgruntala :lach: (zdej se pa še tolk bolj trapasto počutim).
Zaključek: čim manj komplicirat, doh!
Jz sem jo, že vstavljeno, potem še kr neki drmala in skušala "namestit" in preverjala, če tesni in..svašta, zgleda sem jo vsakič ob tem procesu premaknila/odtesnila, pa je blo "veselje". Skratka, vstavit (dol/notri-potisnjen-rob tehnika), za peceljček rahlo potegnit in se prepričat, da se ne premika in to je to!
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 11. Sep. 2011 12:07

kaj pa naj naredim, ko se mi noce in noce odpret? sem sla s prstom okol, pa se ni odprla. sem jo mal potegnila za pecelj, pa nic. sem jo probala zavrtet, pa sploh ne gre. sem probala jo porint malo visje, malo nizje, spet nic. pa sem pocepnila, vstala, se premikala, skakala, ma ni da ni. ni in ni se hotla odpret, pa sem znorela, in uzela tampon.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 11. Sep. 2011 16:46

Najprej bi ti svetovala kako drugo metodo vstavljanja (meni se najbolj obnese tako da jo prepognem na sedmico. Do sedaj se mi ni enkrat zgodilo, da se nebi odprla. Druga opcija je pa, da se ti je odprla ampak ti jo mišice stisnejo in imaš občuten, da se ni...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Sep. 2011 19:19

... al pa na mestu kjer se ni odprla v neposredni bližini malo potisneš s prstom na najbolj proksimalnem mestu lunetke, da pozavga ven odvečn luft pa se fajn prime.
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 27. Okt. 2011 7:42

Če se ti pravilno ne odpre, preprosto vzameš Lunettko ven in še jo še enkrat vstaviš notri, pa je :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 27. Okt. 2011 12:53

No jaz sem že zverzirana, nič ne pušča, nič se je ne čuti, vstavim in izstavim mimo grede, res sem zadovoljna! Ne grem več na tampone, da o vložkih sploh ne govorim (zgleda tudi tistih mini ne potrebujem, ampak jih nosim vseeno, zaradi občutka varnosti, oz. za vsak slučaj :))
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 28. Okt. 2011 17:36

Anjeske napisal/-a:Srečnice ve :) Js si ji vstavim čist nizko, počekiram če se je res odprla, jo še za peceljček potegnem, ampak...ta šment mi vedno zleze precej visoko gor, vakuum gre v tri krasne in evo ti, puščanje. Pa sm sprobala že vse možne načine vstavljanja. Blage nimam, kje se mi tehnika zatakne... za ven dobit mi jo je pa mala malca, zagrabim, stisnem dno in voila!

Hudiča, jst mam IDENTIČNO situacijo.. Samo, da ne vem, če mi popusti vakum (sicer pušča vseeno mimo), ker ko dam vn morem vakum popustit in nrdi tudi tak zvok ko stisnem.
Aja, da še povem, sem nova uporabnica lunettke št. 2 (velikost). Prav tako me je šokiralo, da naj bi ena ta skodelica bila za prb. tretino mestruacije, sama sem ga prvi dan zamenjala 5-krat (ni bila prav polna), ampak gotovo skupaj več kot 90ml krvi, glede na to, da je poleg tega šlo še nekaj mimo. Sej vem, da mam močno, ampak sem res tako nadpovprečna?

Anjeske, ker si pisala več kot mesec nazaj, si mogoče dobila razlog za to puščanje(da tudi jst popravim kar delam narobe)?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Okt. 2011 17:38

jaz jo tud prva dva do tri dni menjujem na 2-3 ure. teče z mene in mi vedno začne puščat, če jo imam dlje. verjetno pušča, ker imaš kri na stenah nožnice in vakum slabše prime in posledično tudi prej popusti. jaz pač nosim prve 3 dni še ščitnik perila zraven.
Vsak raj ima svojo kačo.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 28. Okt. 2011 19:15

Ma, če bi blo za ščitnik perila, ne bi niti komplicirala. Ampak zdej mi je 2 dneva tolko šlo mimo, da bi vsak dan lahko vsaj 1 vložek cel namočila. Tko, da stena (po moje) le ni tko fajn umazana. Čez mi pa tudi ni šlo, ker prej izpraznim.. Vem, da kompliciram, ampak bi res rada normalno to uporabljala, ker mi je zadosti tamponov+vložkov (ker tampon sem mogla na 40min. super upojnega menjat).
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Okt. 2011 19:52

^^kolk časa jo pa uporabljaš?
Jz nimam druzga za rečt, kot pa samo - ne obupaj! :lach:
Enim je prej uspelo jo zgruntat, druge rabimo mal več časa, heh, jz sem jo pri 3. ciklusu šele zares zgruntala.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 28. Okt. 2011 20:08

Ma eno M, sem jo samo 1-krat uporabila, saj me je bolelo ko sem jo dala vn. Potem je bila nekaj časa pospravljena, sedaj pa sem imela zadosti in sem poskusila spet. Ker sm očitno full bolj sproščena jo sedaj že 3 dan komot dajem vn in notr (nobenih bolečin, vse se lepo odpre in tudi vn jo poberem brez nekega kompliciranja- vse skupaj mi vzame manj kot prej tampon)- prav zato ne bi rada obupala. Me pa seveda moti, da morem poleg tega uporabljati dejanski vložek (saj sem tam spodaj občutljiva drugače), saj ščitnik ni dovolj..

Hvala za vspodbudne besede, očitno morem malo potrenirat, problem je le, ker ne vem kaj delam narobe (in zakaj vedno vmes nekam zleze!).

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]