Maternični vrat

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 29. Sep. 2009 11:06

@ baucyka - samo da je sedaj vse v redu..mene je tud strah, sploh tega posega in da bi vidla kej razmesarjen in d abi bolelo in karkoli da bi mi šarli tam not..ojoooj..kr boli me use ko pomislm na to....ojoj
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 29. Sep. 2009 12:48

chiqqa napisal/-a:@ baucyka - samo da je sedaj vse v redu..mene je tud strah, sploh tega posega in da bi vidla kej razmesarjen in d abi bolelo in karkoli da bi mi šarli tam not..ojoooj..kr boli me use ko pomislm na to....ojoj


Saj vem da je odveč, če ti to rečem, ker tudi meni nič pomagalo, strah je bil zelo velik, pred bolečino, pred tistim, da si popolnoma odvisen od drugih...ampak vsaj, kaj se bolečine tiče, ni boleče. Ne vem sicer kaj si mislila, ali kolposkopijo ali konizacijo...Kakšne izvide pa imaš?Kaj tebe čaka kolposkopija ali konizacija?Ker če ni dovolj napredovana stopnja, se ne odločijo takoj za konizacijo, ampak za spremljanje stanja, pogostejši pregledi pač...
Aja, ena je vprašala, če je pri 22 letih to mogoče!!Jaz sem bila stara 22 let, ko so mi odkrili to, sicer pa najpogosteje to doleti ravno ženske med 20 in 35 letom, par let gor ali dol, v glavnem večinoma mlajšo populacijo!Mami je dr.Kavalar, ko je šla po izvide rekel, da bi se v roku 3-5 let razvil rak, kar se še hujše sliši. To je v bistvu predrakavo stanje...No ne bom pametnjačila, v glavnem važni so redni ginekološki pregledi.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov