Krvavitev po spolnem odnosu

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 28. Jan. 2009 11:40

Ja sej mene tud učasih boli.Učasih mi pa tak položaj noro odgovarja.
Kar se tiče krvi.Sem bla pri ginekologinji in ji povedala da mi usake tok časa teče kri po spolnem odnosu.Z nečem mi je notr namazala pol mi je pa dala dve tablete na recept pa dve tablete za mojga tipčka,pa sva jih mogla pojest.Mogoče je sumla na kakšno okužbo in je to nardila čist iz preventive.Pa ful pazte ko vam fant utika prste notr,ker vam lahko tud z nohti kej poškoduje in potem teče kri.
Uporabniški avatar
urskec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urskec » 18. Maj. 2009 18:58

zdravo

no tudi jaz mam podobne probleme, ki mi gredo že pošteno na živce. skrbi me zaradi krvavenja po seksu oziroma med. vendar to se mi dogaja samo takrat kadar je seks bolj grob, divji in takrat, ko mi prodre zelo globoko. vem, da je najbolj logično to, da si kaj ranim ampak je količina krvi kar precejšnja za kakšno majhno ranico ali pa se mi to zdi samo zaradi navlaženosti!?:gruebel:
no skratka ta krvavitev čez nekaj časa poneha vendar še imam potem cel dan ali dva rjav izcedek!

že tri leta jemljem KT cilest in imam istega spolnega partnerja!

tako da če ima katera podobne probleme jo prosim za nasvet ali pa kakšno izkušnjo! tako ali tako se bo pa treba posvetovat še z ginekologinjo.

pozdravček
*anca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *anca* » 28. Jun. 2009 17:13

hei...

punce prosim za pomoč...3 dni nazaj sva imela s fantom spolni odnos,zame je bilo prvič..v bistvu mi je predrl deviško kožico in nisva nadaljevala, ker sem kar krvavela..problem je, da se ta krvavitev še ni zaustavila..sicer sem imela včeraj le še čisto malo rjavkast izcedek,ne veliko, danes pa spet malo krvavim,tako na trenutke..bi se morala oglasiti pri ginekologu ali še počakam kakšen dan?
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 28. Jun. 2009 21:25

Zadnjič, ko sem bila pri ginekologinji, je imela sestra pogovor z eno punco po telefonu, ki je rekla da že kakšen mesec krvavi po odnosu pa ji je ta sestra takoj rekla, da nej pride, ker lahko da gre za raka na materničnem vratu al pa karkoli tazga-ker bris od materničenga vratu je bil star skor eno leto, torej ni biu frišn in je rekla, nej še 1x pride-..potem nevem kaj so ugotovil.
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 29. Jun. 2009 10:05

*anca* napisal/-a:hei...

punce prosim za pomoč...3 dni nazaj sva imela s fantom spolni odnos,zame je bilo prvič..v bistvu mi je predrl deviško kožico in nisva nadaljevala, ker sem kar krvavela..problem je, da se ta krvavitev še ni zaustavila..sicer sem imela včeraj le še čisto malo rjavkast izcedek,ne veliko, danes pa spet malo krvavim,tako na trenutke..bi se morala oglasiti pri ginekologu ali še počakam kakšen dan?


Hey, js na tvojem mestu nebi še preveč skrbela za to. Sm mela enako izkušnjo kot ti...sam mi je po eno petem dnevu prenehalo in sedaj je kul. Sicer sva pa midva v tistih dneh po mojem prvič še seksala in najverjetneje je blo tudi zarad tega še mal izcedka. Mislim, da si zaenkrat lahk še mirna, če pa izcedek ne poneha še par dni pa le pejd do ginekologa.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 30. Jun. 2009 7:53

Jaz sem krvavela samo pri prvem odnosu, ko sem bila še nedolžna. Potem nikoli več pri nobenem partnerju.
Uporabniški avatar
*pikiča*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 5. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikiča* » 12. Avg. 2009 18:08

čaw!

Jaz imam tut en problem.. in sicer v soboto sem imela prvi spolni odnos, in od takrat skos malo krvavim...
to mi je jasno zakaj, zanima pa me, ali lahko vseeno prestavim menstruacijo?hočm jo prestavit ker grem v pon. na dopust, ampak ne vem ali jo lahko zaradi tega izcedka (ki mi gre mimogrede že pošteno na živce).Ali je možno da se je s tem menstruacija že prej "sprožila?"


Ali ima mogoče katera izkušnje s tem? lp
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Avg. 2009 18:11

ti kr prestavi, ker to ni menstruacija..sam čudno da že tok dnih po malem krvaviš hmm

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov