Kontracepcijske tabletke

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 09. Apr. 2005 14:03

A ma se kera microgynon oz. a je kera kej slisala o tem :D k baje so ful mocne... ala stederil
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 25. Apr. 2005 20:42

moja sestrična je jemala 2 leti logest in pol je nehala in je mela 6 tednou menstruacijo neprekinjeno :eek: :eek: :eek: mene bo kr strah nehat..
as if.
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 26. Apr. 2005 14:38

jaz sem nehala, pa sem dobila po 1tednu 3dnevno krvavitev, potem pa normalno po 3tednih, cca22-23dneh, se eno normalno, mogoce malo mocnejso kot prej ko sem jemala tabletke...

zaenkrat se pocutim dobro.. bom vidla kaj bo zdaj z naslednjo menstruacijo..
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 26. Apr. 2005 15:09

Punce, jst sm jemala tablete 2 leti, pa sm jih pred 4mesci nehala in vam povem d ni skor nobenih sprememb, menstro mam skor čist normalno (2,3 dni zamuja, nč več), bolečine so take k prej (k sreči nikol ni blo ful hudo, tm pa tm mal krčev, nč hujšga), koža je mogoče mal bl nečista, pa še manj sm zamorjena!!!
Tko, da verjemte mi, da je vse odvisn od vašega telesa in ne se ozirat na druge punce k govorijo, kolk je slabš brez tablet...sej mogoče je pri nekaterih, sam ne pri vseh in če bi jih rade nehale jemat, jih nehite, če ne pa ne.
LP, Lumpyka
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 26. Apr. 2005 18:01

no jst sm pa dons totalno znorela zarad krčev in sm šla k ginekologinji da mi je dala spet tabletke, zdj mam nizko hormonske Harmonet, in upam da bo zdj kej bolš
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Apr. 2005 18:03

Mene pa zanima, če m katera kakšne izkušnje s tem kako prestaviti menstruacijo? Me muči, ker poletni dopust glih pade na začetek meseca, pa bi jaz to malo prestavla. A katera ve?
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 26. Apr. 2005 18:08

ja pač naprej jemlješ tabletke, al pa jih prej nehaš jemat
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Apr. 2005 18:11

Sam nisem na tabletkah, ker bi rada zanosila in sem jih mogla prenehat jest za šest mesecev, pred zanositvijo. To me glih muči :(
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 26. Apr. 2005 18:15

hmm pol pa rajš ginekologinjo vpraši kako je s tem, kaj nisi prej vprašala sm lih od ginekologinje pa bi jo lahk vprašala :)
Lipss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 4. 2. 2005
Kraj: Luče

Neprebrana objavaNapisal/-a Lipss » 27. Apr. 2005 19:53

Saj obstajajo neke tabletke ki jih začneš jest par dni pred menstruacijo in jih lahko jemlješ max dva tedna ali nekaj takega. Vprašaj gonekologa, kako to vpliva na nosečnost. Jaz sem jih dve leti imela (za na morje).
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 27. Apr. 2005 20:28

Lipss, hvala za informacijo, se bom pozanimala. Nekaj takega bi glih rabla.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Maj. 2005 17:29

Zanima me, če katera ve po kolikšnem času moraš za pol leta nehati jemati tabletke, da se ti vse uštima. samo problem pa je da si ravno v tem času ZELO plodna.

Imam pa tabletke logest.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Lejka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejka » 02. Maj. 2005 19:31

Novo vprašanje:

Na temo kontracepcijskih tabletk je blo že zlo velik tem (sm uporabla iskalnik :D ) ampak mislim, da takšne še ne. Sicer sm znotri enga vprašanja zasledila par postov na to temo ampak vseen...

V glavnem: pred 2 mescema sm začela jemat tabletke diane35. Problem je, da sm bla prej skoz suha, zdej se mi je pa kr naenkrat nardil trebušček :cry: !!! Skor 100% sm, da je vzrok v tabletkah, ka pa ve mislite? Ma katera podobne izkušnje? A grejo te blazince čez čas stran, ko se telo navadi na tablete al mi ni več pomoči :( ? Se bom še kr naprej redila al se potem, ko dobiš kako kilco pa kako blazinco na trebuščku to ustavi?

Aja, pa tablet ne bi rada menjala (kr drgač mnda logest nč ne redijo), kr jih jemljem v glavnem zarad mozoljev, proti tem pa naj bi diane35 najbolj pomagale (čeprav še ni videt...)

Naj naj najlepša hvala za vsakršne nasvete!

*lp*
Zadnjič spremenil Lejka, dne 02. Maj. 2005 19:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
BuCHa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 4. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BuCHa » 02. Maj. 2005 21:26

a je kera probala zdj Yarino ze al ne? zanima me, ker sm po logest dobila mal oblogic okol trebuha pa pousod kjer se da zadrzvat voda, a Yarina res pomagajo proti zadrzevanju vode ali ne??? bom zgubila ta obrocek ali ne?

pa prosm, ce poveste tocno ceno, kok stane en paketk?
LP
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Maj. 2005 21:46

Če se ti redenje nebo ustavilo pojdi do ginekologinje in ji reči za druge. Moja kolegica se je FUULLL zredila potem je pa dobila druge sedaj je pa vredu.

Jaz sem se po njih zredila3 kg.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]