Kontracepcijske tabletke

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ex_baletka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ex_baletka » 23. Jan. 2005 11:22

Ali katera jemlje ta nove Yarina???
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 23. Jan. 2005 11:45

ej mislim ka to neje glih tak, zato ker jaz nisem ravno suha, pa mam cilest za katere mislim da so med tabletami z najmanjši vsebnostjo hormonov...
ne vem pa točno kak to je[/quote]

jst sm tud jemala cilest, sam sm pa lih slišala da majo lih te kar dost hormonov :nixweiss:
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 28. Jan. 2005 11:32

Mene pa zanima, če je katera že zasledila, da ji zaradi tabletk preprosto ni več do sexa in teh stvari. Jaz se fula bedno počutim, ker s tipom vedno manj tega počneva in se počutim malo krivo. Sej ne vem, če je zaradi tabletk, vendar to opažam od takrat, ko sem jih začela jest.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 28. Jan. 2005 12:15

TOMCAT napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že zasledila, da ji zaradi tabletk preprosto ni več do sexa in teh stvari. Jaz se fula bedno počutim, ker s tipom vedno manj tega počneva in se počutim malo krivo. Sej ne vem, če je zaradi tabletk, vendar to opažam od takrat, ko sem jih začela jest.


No name to ne vpliva. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 28. Jan. 2005 13:49

TOMCAT napisal/-a:
fiona napisal/-a:
TOMCAT napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že zasledila, da ji zaradi tabletk preprosto ni več do sexa in teh stvari. Jaz se fula bedno počutim, ker s tipom vedno manj tega počneva in se počutim malo krivo. Sej ne vem, če je zaradi tabletk, vendar to opažam od takrat, ko sem jih začela jest.


aha



Ja in kaj si naredila glede tega? Jaz ne vem, ali bi jih zamenjala ali kaj?


ja, sem razmisljala, da bi jih zamenjala... Pa ne vem, ce bi pomagalo... Hm, priznam, da mi je malo nerodno o tem govorit z ginekologinjo. Konec koncev hormoni so hormoni.... Vsaka tabletka jih ima. Jemljem sicer nizkodozne Logest, teta se je zdaj porihtala, tako da ne vem ali naj grem in recem, da hocem druge, ker nisem vec tako horni? Ostalo mi zaenkrat odgovarja... Kar se koze in glavobolov tice... Je minlo... Ne vem, se odlocam. Pa ti?
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 28. Jan. 2005 13:56

fiona napisal/-a:
TOMCAT napisal/-a:
fiona napisal/-a:
TOMCAT napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že zasledila, da ji zaradi tabletk preprosto ni več do sexa in teh stvari. Jaz se fula bedno počutim, ker s tipom vedno manj tega počneva in se počutim malo krivo. Sej ne vem, če je zaradi tabletk, vendar to opažam od takrat, ko sem jih začela jest.


aha



Ja in kaj si naredila glede tega? Jaz ne vem, ali bi jih zamenjala ali kaj?


ja, sem razmisljala, da bi jih zamenjala... Pa ne vem, ce bi pomagalo... Hm, priznam, da mi je malo nerodno o tem govorit z ginekologinjo. Konec koncev hormoni so hormoni.... Vsaka tabletka jih ima. Jemljem sicer nizkodozne Logest, teta se je zdaj porihtala, tako da ne vem ali naj grem in recem, da hocem druge, ker nisem vec tako horni? Ostalo mi zaenkrat odgovarja... Kar se koze in glavobolov tice... Je minlo... Ne vem, se odlocam. Pa ti?


Tudi jaz se še nisem odločila. Jaz jemljem Diane 35 zaradi prekomerne poraščenosti in se bojim, da če jih bom prenehala jesti in začele kake druge, da bom spet tako poraščena, kot sem bila prej. Ne vem. Jaz sem pa še ginekologinji rekla, da še nimam spolnih odnosov, zdaj pa ne morem jit tja, pa rečt, da naj mi jih zamenja, ker se mi ne sexa. Ne vem!!!

:nixweiss:
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 28. Jan. 2005 14:02

Nerodna zadeva ja... Saj je lahko rect, da je treba ginekologom zaupat in to, ampak...khm...to so zelo intimne stvari. Meni je neprijetno, ko moram na pregled, kaj sele, da zaupas kaj tako osebnega. Pa noro je to, ker jo poznam tudi sicer. Ne glih zelo dobro, je pa od sosolke mama. Prej se mi je zdela to prednost, v takih primerih mi je pa se bolj nerodno.
uh ja....stavim, da nisva edine...se je tega folka...
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 28. Jan. 2005 14:12

Ja to pa zna biti res zelo zoprno, če poznaš svojo ginekologinjo tudi izven delovnega okolja. Jaz bi se sicer pogovorila o teh stvareh, sam sem pa bolj sramežljiva in ne vem, kaj in kako bo. Verjamem, da je še veliko punc s takimi problemi. Nasveti bodo prišli prav.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 29. Jan. 2005 9:30

TOMCAT jst mam čist isti problem kot ti, samo da jst Diane 35 jemljem zaradi mozoljev... sm razmišljala, da bi ji šla rečt za druge, sam kaj pa če dobim mozolje nazaj :cry:
Ful ne vem kaj naj nardim :roll:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 20. Mar. 2005 20:58

ok zdej k sm se tko hvalila da nimam problemov :D

prej se skoraj nisem potila oz. moj pot ni imel hudo neprijetnega vonja. Sedaj se pa hitro zacnem potiti, niti ne tako zelo mocno, ampak je neprijeten vonj. Misli katera, da je to lahko od novih tabletk, ki so dost mocne??

itak grem do ginekologinje... ampak a ma kera izkusnej s tem
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
Lolla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolla » 04. Apr. 2005 19:20

jas mam eno vprašanje:
zaj bi rada prešla na tablete pa me zanima če res povzročajo neplodnost, če jih začneš (pre)hitro jemat, pred 20 letom...?to sem že večkrat slišala, pa me zanima če je res? :?
*i didn't ask to be a princes, but if the crown fits..*
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 04. Apr. 2005 19:53

niti ne
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 04. Apr. 2005 20:05

Lolla napisal/-a:jas mam eno vprašanje:
zaj bi rada prešla na tablete pa me zanima če res povzročajo neplodnost, če jih začneš (pre)hitro jemat, pred 20 letom...?to sem že večkrat slišala, pa me zanima če je res? :?


jest jih jemlem ze od 17 leta... pa mi noben nc ni reku... glede na moje tezave mi jih je ginekologinja tok kmal priporocala :D je pa res, da jih kao sam 7 let lahk mejljes... ce je tko pol bom pr 24 mogla zaklucit... kar mi pa ni vsec... damn i hate that
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 04. Apr. 2005 21:52

jokica napisal/-a:
Lolla napisal/-a:jas mam eno vprašanje:
zaj bi rada prešla na tablete pa me zanima če res povzročajo neplodnost, če jih začneš (pre)hitro jemat, pred 20 letom...?to sem že večkrat slišala, pa me zanima če je res? :?


jest jih jemlem ze od 17 leta... pa mi noben nc ni reku... glede na moje tezave mi jih je ginekologinja tok kmal priporocala :D je pa res, da jih kao sam 7 let lahk mejljes... ce je tko pol bom pr 24 mogla zaklucit... kar mi pa ni vsec... damn i hate that


jst sm jih jemala od 15 sam sm letos nehala, ker jih ne rabm več pa še vsa depresivna sm bla zarad njih...drugač pa ni treba nč nehat vmes tablet jest
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 05. Apr. 2005 10:50

_ladybird_ napisal/-a:
jokica napisal/-a:
Lolla napisal/-a:jas mam eno vprašanje:
zaj bi rada prešla na tablete pa me zanima če res povzročajo neplodnost, če jih začneš (pre)hitro jemat, pred 20 letom...?to sem že večkrat slišala, pa me zanima če je res? :?


jest jih jemlem ze od 17 leta... pa mi noben nc ni reku... glede na moje tezave mi jih je ginekologinja tok kmal priporocala :D je pa res, da jih kao sam 7 let lahk mejljes... ce je tko pol bom pr 24 mogla zaklucit... kar mi pa ni vsec... damn i hate that


jst sm jih jemala od 15 sam sm letos nehala, ker jih ne rabm več pa še vsa depresivna sm bla zarad njih...drugač pa ni treba nč nehat vmes tablet jest


eh ne jest nism nc depresiva... name dejansko nimajo nobenega ucinka, razen blazjih menstruacij in manj krcev... za kar sem jim hvalezna... ne mela sem ful probleme in nekak sploh ne vem... ker povsod pise, da jih dalj kot 7 let ne bi smela jemat... pa sm ze skori tm... pa zmeri nekak pozabm prasat ginekologinjo... eh... bom enkrat poklicala pa prsala kako je s tem... :D
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov