Kontaktne leče

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka » 25. Nov. 2004 22:04

Hvala vsem za odgovore :)
Zdej sem že bolš in bom pomojm že jutri vsa vesela z lečami okol skakala :D :D
Be my bad boy, be my man
Be my week-end lover
But don't be my friend
You can be my bad boy
But understand
That i don't need you in my life again
Uporabniški avatar
dakota*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dakota* » 06. Dec. 2004 15:14

zivjo! :)

js pa ze kr neki casa premislujm, da bi zacela nositi lece.
zdej nosm ocala (sicr u javnosti ne).. ampak me ucasih
to zelo mot, in resno premislujm o lecah.
vem za ene, k jih dobis za 6 mesecov (za vsak mesec nove..)
in to, samo me zanima vase mnenje.

ce kjera od vas nosi lece, naj mi prosim pove..
ce ste se hitr navadle, ce vas kej moti in to..

lece..
ocala.. ampak da bi jih pa nosila u javnosti :versteck:


hvala ze vnaprej za odgovore! :)
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 06. Dec. 2004 19:10

najbolša rešitev.. začni šparat.. k pridš do pol miljona lahko oba očka operiraš lasersko in .. papa očala :augenauf: , leče :lupe: in vsi problemi.. mama od fanta si je to zdej prvoščila, stara je 58 in je do konca navdušena, ker ji ni treba več očal nost v restavracije, trgovino in še nevemkam vse :D

Angie
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 06. Dec. 2004 19:12

mene pa zanima nekaj drugega!!kaj pa barvne leče?ima kera izkušnje?koliko stanejo kje se jih da dobit in ali zelo uničijo oči! :cool:
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
StrawberryGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 28. 11. 2004
Kraj: MariborCity

Neprebrana objavaNapisal/-a StrawberryGirl » 06. Dec. 2004 19:18

Ange|ina napisal/-a:najbolša rešitev.. začni šparat.. k pridš do pol miljona lahko oba očka operiraš lasersko in .. papa očala :augenauf: , leče :lupe: in vsi problemi.. mama od fanta si je to zdej prvoščila, stara je 58 in je do konca navdušena, ker ji ni treba več očal nost v restavracije, trgovino in še nevemkam vse :D

Angie


Angie, te lahko prosim, če mi razložiš malo bolj natančno, kako ta poseg poteka (če veš...), ker sem sama tudi že slišala za to, samo sem bila do sedaj rahlo skeptična. To kaj boli? :)

Hvala!
Si vis amari, ama!
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 06. Dec. 2004 19:25

hmm, baje da nič... zadeva poteka pod lokalno anastezijo - v očke dobiš pet kapljic in to je to, čutiš popolnoma nič... nj povem da je fantova mama pravi zajc za takšne zadeve, pa je vseeno se podvrgla temu. upoštevat je pa treba tut to, da je ona zarad drugih zdravstvenih težav mogla mal bolj zakomplicirano operacijo met (mogl so ji odstrant mrežnico, nova pa zraste v roku enega mesca, i think).. sicer pa baje ni grozno.. najprej te morajo sploh pregledat, če si primeren kandidat, ker ne sprejmejo vseh... potem pa, ko te operirajo, še ene parkrat greš na pregled, če je vse tako kot bi moralo biti, pa na očke moraš pazit, da jih ne bi poškodoval.. nosit temna sončna očala prvi tedn npr.

Lahko jo vprašam še za kakšno podrobnost, ko jo naslednjič vidim.

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
StrawberryGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 28. 11. 2004
Kraj: MariborCity

Neprebrana objavaNapisal/-a StrawberryGirl » 06. Dec. 2004 19:31

Hvala za hiter odgovor! No, če je ona preživela, bi mogoče jaz tudi... :) Ma itak moram zdaj enkrat na pregled, pa se bom še tam malo pozanimala, sem pa vesela, če slišim kaki pozitivni komentar, preden se sploh začnem z zdravniki o tem dogovarjat. Torej bo le treba začet šparat! :D

Have a nice day!
Si vis amari, ama!
muni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a muni » 06. Dec. 2004 21:21

lece niso nic posebnega. Jaz jih ze 12 let nosim in sem super zadovoljna. Verjetno pa bos morala par jih preizkusit, da dobis take, ki ti bodo odgovarjale. Navadis se jih takoj. Vzemi take z veliko vsebnostjo vode.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 06. Dec. 2004 21:29

dakota* napisal/-a:ocala.. ampak da bi jih pa nosila u javnosti :versteck:


kaj je tko groznga z ocali v javnosti? :D :eek: :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 06. Dec. 2004 21:30

hehe js mam tud očala pa jih tud ne nosm v javnosti :D ok res da nimam tok velke dioptrije, jih pa doma skos nosm :) ja kaj čmo, enim očala ful pašejo, drugim pa spet ne
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 06. Dec. 2004 22:19

čimprej si kupi leče!! jst sm mela isti problem in sm bla že čist slepa, zdj pa ko mam leče je zakon...končno vidm če je kakšen dobr tipček v bližini:)...
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 07. Dec. 2004 14:28

glede teh operacij oci..obstaja riziko. Poznam tipa, ki si je dal operirat oci, zdaj pa ga vid zajebava...se mu megli, oci se mu solzijo...od operacije je minilo eno leto..tako da ni vse tako ajnfoh kot se na prvi pogled zdi.
Sama sem bila tud navdusena nad operacijo, ko sem pa tega znanca videla in poslusala...hm...njemu je zal. Ful zal.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 07. Dec. 2004 14:46

Jst tut resno razmišljam, da bi si leče umisnla (itak barvne) sam do zdej še ni blo časa. Očala pa drgač nosm sam kadar vozm al pa doma. V javnosti nikoli kljub temu, da imam zlooo mičkeno dioptrijo. Men se zdi d sem z očali k tak strašil za vidit :roll: groza
Uporabniški avatar
Happy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 27. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Happy » 07. Dec. 2004 15:15

Ange|ina napisal/-a:najbolša rešitev.. začni šparat.. k pridš do pol miljona lahko oba očka operiraš lasersko in .. papa očala :augenauf: , leče :lupe: in vsi problemi.. mama od fanta si je to zdej prvoščila, stara je 58 in je do konca navdušena, ker ji ni treba več očal nost v restavracije, trgovino in še nevemkam vse :D

Angie


ja sam, ni tko enostavn, diobtrija ti mora ful dolg mirovat, drgač je pa to super zadeva ja.
Jst sem leče pred kratkim dobila in sem se kar fajn skeširala tko da kar se cene tiče se očala bolj splačajo pa še problem mam s tem ker se mi jih ne da skoz not pa ven dajat, pa v izpit morm it vpisat ker sem slikana z očali. Sam pol enkrat k jih maš not je hudo. Ful je noro prideš nekam na toplo pa nisi k en freak k se ti očala zarosijo pa nč ne vidš, pa svoje okice loh pudarš.....
Med očmi je še dovolj prostora. Razmišljajmo. Videli bomo stvari, ki jih zaradi oči spregledamo.
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 07. Dec. 2004 17:15

skeširala si se k si leče kupla? :D jst sm dala za tri mesece 7500 pa se mi res ne zdi drago :/, ok še uno tekočino rabš in je vse skup ene 11k...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov