Kaj je za vas debela ženska?

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Okt. 2009 22:27

In to opažam da v veliki meri, pa ne samo na tem forumu, tudi na drugih. Ne vem no, opažam da zamenjujejo zdravje, normalnost z anoreksijo, no ne ravno v tem pomenu, ampak recimo pretirano vitkostjo.
In potem vsako odstopanje pomeni špehavost, debelost.
Uporabniški avatar
Talita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Talita » 21. Okt. 2009 11:36

..Evelyn.., hvala! Sem res vesela, da sem toliko shujšala. Kako boljše se zdaj počutim. Nič več se ne zasopiham na stopnicah, ko sem lažja. Par kilogramov še nameravam izgubiti, kaj dosti pa ne. Zdaj pa moram paziti tudi, da se nazaj ne zredim. Bom kar vsak pridobljen kilogramček sproti zbijala dol. :) Še to, debela sem bila kakih 5 let. Pred tem sem bila vse življenje vitka.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 21. Okt. 2009 13:11

Sam neki..a ene si res zatiskate oči glede beyonce al mogoče ne govorimo o eni in isti osebi? :roll:
zaenkrat še nism slepa in znam ločt med vitko in močnejšo postavo, kjer je maščoba opazna...nwm zakaj si takoj slab in kao obseden s suhostjo če za eno žensko rečeš da ma špeh?
Tko ko sm že rekla..najlepša je neka normalna postava, kjer ženska ma neki oblin [tko ko sm že tut fotko prlepla od bar rafaeli]..in nwm zakaj se mi zdi da tko ustrajno brante beyonce, ker je to pač beyonce? :roll: Če bi pa kaka paris hilton ''po novem'' mela tako postavo bi se pa vse zgražale kok je debela. :roll:
Eh, sej bv..zdej gre tut že men na živce ta debata o beyonce..pa ne zato ker se vleče že na 2844 straneh, ampak ker polovica vseh ki komentirajo obrača besede usazga ki bi napisu neki kar mu ni všeč...res nwm zakaj si kr nakenkrat obseden s suhostjo in nwm kaj še use če ti taka postava ni všeč..mislm da bi use ženske mele rajš vitko postavo ko pa špeh, a ni logično? ne vidm razloga zakaj bi si nekateri slepil oči.. :roll:
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 21. Okt. 2009 14:47

emanuela napisal/-a:In to opažam da v veliki meri, pa ne samo na tem forumu, tudi na drugih. Ne vem no, opažam da zamenjujejo zdravje, normalnost z anoreksijo, no ne ravno v tem pomenu, ampak recimo pretirano vitkostjo.
In potem vsako odstopanje pomeni špehavost, debelost.



Kar se tiče mojega zdravlja se zdravo prehranjujem, in jem čist vse. Kar pa se tiče anoreksije, to mi pa res ni potrebno, tud če bi jedla po cele dneve čokoladice in visokokalorično hrano mi nč ne bi škodilo kar se tiče debelosti. Kr na mene kg ne skačejo :D

Tebi če ni všeč moj odgovor za Beyonc potem, ne ga brat! :)

Anoreksična nism, debela nism, normalna sm, in špeha nimam nikjer tud če bi oblekla ne vem kakšno majco!

Zdravo živi, imej kondicijo, telovadi in tvoje telo bo popolnoma zdravo! Pa lepo tud! :wink:
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 21. Okt. 2009 15:35

Edino pomembno je kako se punce same počutijo v svoji koži.

Sama imam 163/64 pa se nimam za debelo, ampak normalno. Vem samo to, da če bi hotela imeti 55 ali 60 kg bi morala CELO življenje hujšat, ker sem take konstrukcije. Pri moj teži pa lahko vse normalno jem (pa ne pojem celi čips ali celo čokolado pred TVjem),

Ko berem vaše komentarje razmšljam ali bi morala hujšat saj po vaših definicijah spadam med debele.

Na forumu se vas ima zelo veliko za suhe, v realnem življenju pa poznam le par res suhih deklet. :nixweiss:
Zdaj nevem ali vse pretiravate pri teži ali...
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 21. Okt. 2009 15:45

Meni je ona elegantno popolnjena/normalna

Slika
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 21. Okt. 2009 16:35

Ash. napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Ma ja ne se hecat, da so pred Beyonce še štiri skupine :) ona je normalna. Btw vitek=suh. In če že, je oznaka anorksičen za nekoga, ki ima BOLEZEN.

zdravju škodljivo suh
zelo suh
suh
normalen
elegantno popolnjen :D
močan
debel
obilen
zdravju škodljivo debel

Beyonce je normalna/elegantno popolnjena :) :D


Ti si šla še bolj v ekstreme...ja, suh je na nek način res vitek ampak jz sm pač drgač zamisnla..anoreksičn pač tak k se mu use kosti vidjo, suh tist k ga je res komi kej skup, vitki pa tak k ma ql postavo.
npr. tko:
Slika
Beyonce je pa definitivno še mal bol ko sam popolnjena, ker ma na večini slik precej odvečne kože ki ji štrli od nog,rok pa še od kje drugje. Pa črnke so že itak nekak znane po tem da so močnejše.




No, to je kul postava, ženska na tej slikici. :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 21. Okt. 2009 16:39

mimikad napisal/-a:Edino pomembno je kako se punce same počutijo v svoji koži.

Sama imam 163/64 pa se nimam za debelo, ampak normalno. Vem samo to, da če bi hotela imeti 55 ali 60 kg bi morala CELO življenje hujšat, ker sem take konstrukcije. Pri moj teži pa lahko vse normalno jem (pa ne pojem celi čips ali celo čokolado pred TVjem),

Ko berem vaše komentarje razmšljam ali bi morala hujšat saj po vaših definicijah spadam med debele.

Na forumu se vas ima zelo veliko za suhe, v realnem življenju pa poznam le par res suhih deklet. :nixweiss:
Zdaj nevem ali vse pretiravate pri teži ali...


Jst se strinjam s tabo, pomembno je kako se počutiš v svoji koži. Če ti je tko v redu, OK. Ampak mi gre na živce to da ne smem napisat tukaj svojega mnenja, takoj te začnejo napadat!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 21. Okt. 2009 16:49

[quote="emanuela"]
Ta tema ne gre nikamor.Zakaj?Vsak ima svoje mnenje in tega se ne bo dalo spremeniti.
Mi je pa popolnoma neumno ko ene napišejo, da ima v tem primeru Beyonce preveč špeha.Am, kje že?
Nasplošno bi rada videla te suhe babure, ki so tukaj glasne ,kakšne so v resnici. Ste res vse tako suhe, da so vam normalne postave predebele?[quote]


http://www.kristopherdukes.com/images/b ... secret.png


Taka postava mi je odlična, če je za tebe ta punca preveč suha ali anoreksična, potem sm js tud . :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 21. Okt. 2009 17:07

mimikad napisal/-a:Edino pomembno je kako se punce same počutijo v svoji koži.

Sama imam 163/64 pa se nimam za debelo, ampak normalno. Vem samo to, da če bi hotela imeti 55 ali 60 kg bi morala CELO življenje hujšat, ker sem take konstrukcije. Pri moj teži pa lahko vse normalno jem (pa ne pojem celi čips ali celo čokolado pred TVjem),

Ko berem vaše komentarje razmšljam ali bi morala hujšat saj po vaših definicijah spadam med debele.

Na forumu se vas ima zelo veliko za suhe, v realnem življenju pa poznam le par res suhih deklet. :nixweiss:
Zdaj nevem ali vse pretiravate pri teži ali...


če se sama dobr v svoji koži počutš pol ne vidm problema. Jz osebno pa nikol človeka ne presojam če je debel če ga ne vidim u živo oz po sliki [pa še to ponavat ni dost ker eni so v živo čiz drgačni]..eni majo ful prikrite maščobe in se pol sam začudiš ko povejo kok kg majo. Pa tut odvisno je od tega če maš lahke al težke kosti.
Sicr pa nwm kdo je tuki [usaj v tej temi]prou reku da je suh?, jz sama sebe nimam za neki suho..isto sm velka ko ti pa mam 50 kg...in sm čiz zadovolna ker mi je zadnje kar bi hotla bit ena prekla ki jo je sama kost pa koža..sicr pa suhe punce so povsod..jz jih poznam ogromno.

Tista postava ki jo je nalepla Liefde se tut men zdi ok, ampak še vedno, postava od Bar rafaeli na tisti sliki ki sm jo jz nalepla mi je pa res za dol past. :cool: Obline ma na pravih mestih in kar je tipom pomembno - majo neki za prjet! :D Čeprou tut bar rafaeli je na enih slikah presuha..na tej je slučajno glih pravšna. :)
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 21. Okt. 2009 18:59

Ash. napisal/-a:
mimikad napisal/-a:Edino pomembno je kako se punce same počutijo v svoji koži.

Sama imam 163/64 pa se nimam za debelo, ampak normalno. Vem samo to, da če bi hotela imeti 55 ali 60 kg bi morala CELO življenje hujšat, ker sem take konstrukcije. Pri moj teži pa lahko vse normalno jem (pa ne pojem celi čips ali celo čokolado pred TVjem),

Ko berem vaše komentarje razmšljam ali bi morala hujšat saj po vaših definicijah spadam med debele.

Na forumu se vas ima zelo veliko za suhe, v realnem življenju pa poznam le par res suhih deklet. :nixweiss:
Zdaj nevem ali vse pretiravate pri teži ali...


če se sama dobr v svoji koži počutš pol ne vidm problema. Jz osebno pa nikol človeka ne presojam če je debel če ga ne vidim u živo oz po sliki [pa še to ponavat ni dost ker eni so v živo čiz drgačni]..eni majo ful prikrite maščobe in se pol sam začudiš ko povejo kok kg majo. Pa tut odvisno je od tega če maš lahke al težke kosti.
Sicr pa nwm kdo je tuki [usaj v tej temi]prou reku da je suh?, jz sama sebe nimam za neki suho..isto sm velka ko ti pa mam 50 kg...in sm čiz zadovolna ker mi je zadnje kar bi hotla bit ena prekla ki jo je sama kost pa koža..sicr pa suhe punce so povsod..jz jih poznam ogromno.

Tista postava ki jo je nalepla Liefde se tut men zdi ok, ampak še vedno, postava od Bar rafaeli na tisti sliki ki sm jo jz nalepla mi je pa res za dol past. :cool: Obline ma na pravih mestih in kar je tipom pomembno - majo neki za prjet! :D Čeprou tut bar rafaeli je na enih slikah presuha..na tej je slučajno glih pravšna. :)



Se strinjam s tabo! :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 21. Okt. 2009 21:20

a_pikica_a napisal/-a:Meni je ona elegantno popolnjena/normalna

Slika


Ja men tud ja.....vsa retruširana pa zategnjena.....v dnevni svetlobi brez popravkov in s klobasami na trebuhu pa najbrž ni tko seksi....

Načeloma sem mnenja....dokler je čvrsto je ok......
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Okt. 2009 21:23

Ona je drgač precej brez balonov ipd. v realnosti no(gledala antm :D edino če uspešno retuširajo oddajo skozi premikanje osebe :P), ma zelo usklajeno in lepo postavo kljub temu, da ne šteje za suho.
It was forever..but it didnt last long..
MinimaLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Your worst nightmare

Neprebrana objavaNapisal/-a MinimaLady » 21. Okt. 2009 21:54

Jaz osebno sem sebe označla za debelo ko sm bla mlajših let takrat ko sm hodla pa so mi stegna drgnila med sabo..in ko mi je vampek kr visel prek ko sm se vsedla pa tiste f** ročke...bljak..zdei pa mi je čist okei..sm se vsega tega rešla in pri svojih 172 mam recimo 54-55 kil odvisno pač od dneva in se zdai odlično počutim :cool:
Just go with the flow;)
fashionable
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 18. 8. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a fashionable » 25. Okt. 2009 13:09

http://publicschoolintelligentsia.com/wp-content/uploads/2009/06/bethdittokiss_450x705.jpg

To je debela ženska..
Čeprav ima ta pevka beth ditto zelo neokusne slike in rada izpostavlja svojo debelo postavo , bi ji po eni strani rada čestitala.
zakaj?
Zato,ker je ponosna na svojo postavo in se dobro počuti v svoji koži in to je vse kar je pomenbno..
ali ni res? Niso pomenbni ideali, niso pomenbna mnenja drugih čeprav jaz tole govorim in delam drugo..
ampak predvsem je pomenbno da se človek dobro počuti v svoji koži..
Želim si imeti vsja polovico toliko samozavesti kot ona..
Kljub svoji postavi je ponosna na to.
vsa čast!
"The best color in the whole world, is the one that looks good, on you!" - coco chanel

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov