Kaj je za vas debela ženska?

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Okt. 2009 18:36

cebelica_Kaja*, lepo in pogumno, da deliš svojo zgodbo! In da poveš in probavaš pomagat tudi drugim; mogoče se bo pa koga prijelo in bo 2x razmislil preden se v kaj takega poda..
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Okt. 2009 13:52

Kar se tiče Beyonce...ona je za moje pojme na meji med debelimi in močnimi. Se prav, ni neki grozn debela, se pa že tut mal nagiba. Men gre na živce da ljudje poznajo sam debele pa suhe ljudi. :roll: Med tema dvema je še zlo velik umes.
če bi šli čiz natančno bi blo lohk celo tko:
anoreksičen
suh
vitki
normalen
močan
debel
zelo debel
za moje pojme je bit najbolš nek umes med normalnim pa vitkim, kjer sm tut sama. Jz osebno pa od beyonce postave ne bi mela. To pa še ne pomen da hočm bit velka 170 pa met 40 kil. :wink:

Slika
Ženska ma več kot očitno zloo velik oblin in zravn pride tut precejcelulita pa še kej druzga.
In težko je rečt kaj je debela ženska, ker tko ko sm že rekla nekateri takoj rečejo če ma ženska mal špeha da je debela, sploh ne..to pomen da je bol močna ne pa prou debela.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 18. Okt. 2009 16:56

Ona pripada skupini MOČNIH :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Okt. 2009 17:28

Ma ja ne se hecat, da so pred Beyonce še štiri skupine :) ona je normalna. Btw vitek=suh. In če že, je oznaka anorksičen za nekoga, ki ima BOLEZEN.

zdravju škodljivo suh
zelo suh
suh
normalen
elegantno popolnjen :D
močan
debel
obilen
zdravju škodljivo debel

Beyonce je normalna/elegantno popolnjena :) :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 18. Okt. 2009 18:07

Jst sm napislala odgovor sodeč po sliki :) ....nč slabega kar se nje tiče....no...naj bo, elegantno popolnjena :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Okt. 2009 18:48

..Evelyn.. napisal/-a:Ma ja ne se hecat, da so pred Beyonce še štiri skupine :) ona je normalna. Btw vitek=suh. In če že, je oznaka anorksičen za nekoga, ki ima BOLEZEN.

zdravju škodljivo suh
zelo suh
suh
normalen
elegantno popolnjen :D
močan
debel
obilen
zdravju škodljivo debel

Beyonce je normalna/elegantno popolnjena :) :D


Ti si šla še bolj v ekstreme...ja, suh je na nek način res vitek ampak jz sm pač drgač zamisnla..anoreksičn pač tak k se mu use kosti vidjo, suh tist k ga je res komi kej skup, vitki pa tak k ma ql postavo.
npr. tko:
Slika
Beyonce je pa definitivno še mal bol ko sam popolnjena, ker ma na večini slik precej odvečne kože ki ji štrli od nog,rok pa še od kje drugje. Pa črnke so že itak nekak znane po tem da so močnejše.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Okt. 2009 19:02

Ma ste smotane s to Beyonce, da bi enim kr šamar stisno okol kepe. Jaz nisem njena fenica, pa se spomnim, da sem brala intervju z njo, kjer je priznala da se mora kar namatrat za svojo postavo. Se pravi, očitno spada v skupino žensk, na katere se rade limajo maščobne blazinice, ampak ne prekomerno. In vsaka tukaj, za katero bo Beyonde big fat bi****, bo poiskala na netu njene slike, na katerih je rahlo obložena, da to ''dokaže'', takisto, kot se da poiskat slike na katerih je fajn natrrenirana in fit, dokazati v nasprotno. In ne, meni se na ta zadnji sliki še vedno ne zdi debela. Če alternira 5kg +/-, meni se še vedno zdi fit, nič kaj bolestna in njena postava ima še vedno ženstveno obliko.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Okt. 2009 19:36

Ma res ne vem, zakaj je treba vse tako osebno jemat. Če za nekoga rečeš, da ni suh, je to zgolj ocena njegove postave (vsaj če jaz to rečem, je tako). To še ne pomeni, da je grd. Niti se to ne povezuje s kakšno karakterno slabostjo, recimo lenobo.

Kdor je kdaj videl kakšen Beyoncin (a se sploh tako sklanja?) spot, ve, da je bejba neverjetno gibčna, ful v kondiciji in zna noro dobro plesat.
Hkrati je pa glede na obseg njenih stegen in riti težko trdit, da je suha. Ima trenirano postavo in lepe obline, ni pa po današnjih standardih vitka. Pa dvomim, da se ona zaradi tega pol toliko sekira kot ve, ker kljub temu, ali pa morda ravno zaradi tega, spada med najbolj občudovane in zaželjene ženske na svetu.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Okt. 2009 20:10

Če se je že govoril o beyonce, zakaj torej ne bi usaka povedala svoje mnenje? Men pač njene obline niso všeč, ker jih ma preveč in to je to. In ene ženske govorijo da ma perfect postavo in bi takoj zamenjale z njo, če bi pa dejansko mele tako bi se pa za glavo držale da so debele ipd...pač nikol nisi zadovolen s tem kar maš, zmeram bi neki spreminju..
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 19. Okt. 2009 10:21

Meni Beyonce ni všeč, mal preveč špeha ima!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Talita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Talita » 20. Okt. 2009 10:56

Slika Slika

Evo, to sem pa jaz v dveh variantah :D . Debeluhka in suhica po hujšanju (trenutno imam še nekaj manj kg. Izgubila sem 28 kg. Še 4 nameravam izgubiti. :razz:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Okt. 2009 21:40

..Evelyn.. napisal/-a:zdravju škodljivo suh
zelo suh
suh
normalen
elegantno popolnjen :D
močan
debel
obilen
zdravju škodljivo debel
Všeč mi je tvoja lestvica, ker je "elegantno popolnjen" v sredini. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Okt. 2009 22:19

Ta tema ne gre nikamor.Zakaj?Vsak ima svoje mnenje in tega se ne bo dalo spremeniti.
Mi je pa popolnoma neumno ko ene napišejo, da ima v tem primeru Beyonce preveč špeha.Am, kje že?
Nasplošno bi rada videla te suhe babure, ki so tukaj glasne ,kakšne so v resnici. Ste res vse tako suhe, da so vam normalne postave predebele?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Okt. 2009 22:22

emanuela napisal/-a:Ste res vse tako suhe, da so vam normalne postave predebele?
Tudi če niso, bi pa rekla, da jih je večina preveč pod vplivom medijev glede predstav o lepoti...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Okt. 2009 22:26

Talita, čestitam za izgubljene kilograme. ;)
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov