Jutranje vstajanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 07. Maj. 2008 14:01

glede na moj prejšnji post kako sem ga s ponosom napisala...ravno ugotavljam, da sem se tako navadla vstajat ob 8h (sem v službi okoli 9h), da imam totalen problem vstati pred osmo zjutraj..:(
Uporabniški avatar
**Miška**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **Miška** » 07. Maj. 2008 18:58

Jz pa tud kadr nimam jutranjih obveznosti bi se zelo rada zgodj zbudila pa vstala s postelje (da bi mela več od dneva - predvsem od dopoldneva), pa mi ne rata :cry:

Poki meni še pred deveto ne rata vstat tok da je res kriza. fax mam vecinoma popoldan in sem se res navadla vstajat po 10uri :( Res pa je, da pred polnočjo ne grem spat; tudi če bi šla, mi ne bi uspelo zaspat:(
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 12. Maj. 2008 17:22

Black Amber,pod tvoj post,bi se lahko podpisala tudi jaz!Z vstajanjem vlečem do zadnjega,nato hitim kot zmešana in preklinjam vse okoli sebe.No tako obsedeno stanje traja približno do prve kave v službi,torej uro in pol.
Zanmivo pri vsem je,da med vikendi in na dopustu,nimam problemov z vstajanjem in sem rada zgodaj pokonci.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 12. Maj. 2008 19:11

jaz sem pa ugotovila, da zdej, ko se morem zjutrej zbudit in je že svetlo fuul lažje vstanem - kar skočim pokonci. pozimi, ko je pa tema in še mraz pa...ajej
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Maj. 2008 20:39

ja imam jih....po mojih predvidevanjih jih bom imel samo še do konca maja...potem bom spal junij, lulij in avgust do takrat kolikor bo meni pasalo :jump:
Ali imam slabo vest zaradi tega? sploh ne..in še enkrat ne...naj delajo tisti ki želijo jaz sebe ne smatram kot garača in vem da imam dosti drugega dela v življenju kot tisto eno tretino dneva v pisarni viseti :freude: :flower:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 13. Maj. 2008 18:03

Jz umiram, ker morem skoz vstajat zjutrej
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
ChIqUiTa_bLa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ChIqUiTa_bLa » 20. Maj. 2008 14:19

Jaqueline napisal/-a:Uf sovražim jutra!
Js si morm naštimat budilko vsaj pol ure pred normalnim časom vstajanja, ker se ne morm takoj vstat. Ko prvič zazvoni budilka, ležim še ene 10 min v postli, po možnosti nazaj zaspim. Zato mam v šoli dost neopravičenih...ravn zato kr se vedno zaspim prve ure lol :D .
Drugače spim do kakih 11h, neglede kdaj grem spat.
Pomislite kak hudo mi more bit kadar mam prakso, ko se morm zbudit ob 4:45 :(



ja Jaqueline tvoji problemi so mi pa znani že od 1.letnika:D...si naša razredna zaspanka:D...dobr da mamo letus večinoma popoldne da se ti to ne dogaja tok pogost:D...

drgač pa imam sama z vstajanjem probleme le občasno...sm tip človeka k rada prebedim cele noči in prespim cele dneve:D...tako da obožujem vikende in počitnice...
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 20. Maj. 2008 15:00

jemina napisal/-a:Jz umiram, ker morem skoz vstajat zjutrej


Ja jz isto... dons sm 15 min zjutri premišljevala, če nej sploh grem na faks al ne k nikakor nism mogla ustat :D
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 20. Maj. 2008 15:53

V gimnaziji mi je bil kar problem zjutraj vstat, med počitncami se recimo nisem zbudila pred popoldnevom. Sedaj pa mi v večini sploh ni problem zjutraj vstat :jump: , edino če ima fant jutranji sestank in se peljem z njim do službe :blume:
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 20. Maj. 2008 18:03

uf, jutranje vstajanje :steinigung: :heul:
mi ne gre, mi nikoli ni šlo, upam da mi nekoč uspe vstat takrat k je treba, brez tega da bi mela budilko 10 min naprej prestavljeno in jo ene 3x ugašat preden se dvignem iz postelje.
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 25. Maj. 2008 4:28

Jaz nimam teh vaših problemov... vstajam tam po 15 uri :P
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 25. Maj. 2008 9:15

sokolja napisal/-a:jaz sem pa ugotovila, da zdej, ko se morem zjutrej zbudit in je že svetlo fuul lažje vstanem - kar skočim pokonci. pozimi, ko je pa tema in še mraz pa...ajej


Ja jest isto. Če je zunaj tema, dež, sivina, megla mi je res taka muka za vstat, ker nimam ne energije ne nič, če je pa sonček je pa čisto drugače sem pa lah že zjutraj vsa poskočna. Ma pravim vam, da sem jest otrok sonca :wink:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 25. Maj. 2008 12:27

ja glede na to da že tretje leto zapored vstajam petkrat na teden ob pol petih, recimo da sem že navajena na jutranje vstajanje :D
čeprav sem pretekli teden kar dvakrat zaspala in skoraj avtobus zamudila :P
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 27. Maj. 2008 8:14

joj....vstajanje....to tut men ne gre

mam faks bolj u poznih urah oz.2-3x na tedn ga sploh nimam, zato nikoli ne vstajam pred 10 in nimam čist nč od dneva

zdj sm se pa odločila drugač, že dans sm vstala ob 8, sicer zlo težko, ampak sm se potrudila in upam da bom tko zvečer prej lahko zaspala, vsaj ob ene 11 in bom drug dan spet lažje vstala - spanca bo pa vseeno dost

upam da mi rata
Uporabniški avatar
¤crystal¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤crystal¤ » 30. Maj. 2008 14:25

Vstajanje je muka :tot: Med tednom bolj malo spim, zjutraj pa komaj vstanem in sem že parkrat zamudila (kljub dvema budilkama na mobitelu) Med vikendom pa tut rabim čas, da se dvignem iz postelje. :muede:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]