Jutranje vstajanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 23. Apr. 2008 7:45

Jaz sem jutranji tip človeka. Sploh ko se imam za učit.Vstanem ob šestih,se učim do 9,10 in potem imam ceeeeellll daaaaannnn frej. Spat hodim med 22 in 24.
Če se ni za učit vstajam najkasneje ob 8. Tudi med vikendi. sem zelo jutranji tip in me maram dolgo spat. Budilka je moja najljubša prijateljica.
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 23. Apr. 2008 7:49

jaz s ponosom danes napišem, da me je tale spomladanska zaspanost minila in sem z veseljem ze ob 8h awake..:)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 23. Apr. 2008 12:14

odvisno a sem sama, al s fantom :D če sem sama, pa sem zjutraj frej cstanem tam okoli 8h, pol 9h...čist v miru, najraje vidim če takrat ni nikogar doma, ker postanem tečna ko me kdo začne kaj spraševat, rabm kkšne pou urce zase zutri...nisem tečna ko vstanem...če pa zjutraj delam vstanem kolkor se da pozno, ker ne rabim velik casa v kopalnici in to je to...nisem slabe volje, nisem tečna če me kdo zbudi,... če sem pri fantu ponavadi on prvi ustane, nato jaz, ko ga slišim :) in pol se mal muckava, vcasih sexava, pol pa zajtrk al pa na šiht :D
amady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a amady » 26. Apr. 2008 12:44

Včasih zgodaj vstajam, kadar sem ponoči dalj pokonci pa znam dolgo spat :lol:
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 26. Apr. 2008 20:29

Ponavadi kadar zazvoni ura takoj vstanem. Ne da se mi poležavat, ker če bi še kakšno minutko poležavala bi verjetno nazaj zaspala :D , tko da kar na hitro skočim iz postelje.
Pain is temporary, glory is forever!
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 26. Apr. 2008 23:03

Uf sovražim jutra!
Js si morm naštimat budilko vsaj pol ure pred normalnim časom vstajanja, ker se ne morm takoj vstat. Ko prvič zazvoni budilka, ležim še ene 10 min v postli, po možnosti nazaj zaspim. Zato mam v šoli dost neopravičenih...ravn zato kr se vedno zaspim prve ure lol :D .
Drugače spim do kakih 11h, neglede kdaj grem spat.
Pomislite kak hudo mi more bit kadar mam prakso, ko se morm zbudit ob 4:45 :(
Uporabniški avatar
NiNa87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a NiNa87 » 27. Apr. 2008 0:36

Sigurno nisem jutranji tip človeka - bi pa se rada tega navadila, vendar mi ne uspeva lih :) Zgleda se ne znam disciplinirat, al kako?

Pri meni je tako, da me v večernih urah oblije energija in takrat bi nardila najraj kar vse, včasih bi se najraj odpravla na tek. Zato sem dolgo pokonci; pred polnočjo ne hodim spat. Tudi če grem ob 22h spat, ne morem zaspat do 11h. Posledice tega pa so, da je zjutraj hudo, ko moram zgodaj vstati. Kadar nimam faxa ali drugih obveznosti dopoldan, si vseeno naštimam budilko ob 8h - ampak potem vstanem ob 9h, pol 10h. Včasih grem še popoldan spat, vendar se temu skušam izognit.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 27. Apr. 2008 1:47

Ne, nimam problemov z jutranjim vstajanjem, ker zadnje čase sploh ne vstajam zjutraj!!!! :x
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 27. Apr. 2008 11:33

Pontifex Maximus napisal/-a:Ne, nimam problemov z jutranjim vstajanjem, ker zadnje čase sploh ne vstajam zjutraj!!!! :x


Se pravi spiš do popoldneva...fajn se maš :D :P
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 27. Apr. 2008 15:20

Pri meni pa je kriza zjutraj. Jas si morem naredit po 5 budilk :? in vsakič ko zvoni prestavim še malo naprej :P pa čeprav včasih samo za 5 minut, ampak meni je to dosti ane.
Jas sem bolj nočni tip človeka... Ponoči sploh ne morem spat, dneve bi pa cele prespala :roll:
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 27. Apr. 2008 18:13

*lilica* napisal/-a:
Pontifex Maximus napisal/-a:Ne, nimam problemov z jutranjim vstajanjem, ker zadnje čase sploh ne vstajam zjutraj!!!! :x


Se pravi spiš do popoldneva...fajn se maš :D :P


Ne pa ne. K ponoč delam. :x :x
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 27. Apr. 2008 22:03

Js ponavadi vstajam okoli osmih, predavanja niso glih zgodaj tko da to izkoristim. Najboljše je, da si naštimam budilko na mobitelu in jo dam na drug konec sobe da ja že v prve vstanem.
Uporabniški avatar
**Miška**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **Miška** » 30. Apr. 2008 11:21

LanaMaxim napisal/-a:Js ponavadi vstajam okoli osmih, predavanja niso glih zgodaj tko da to izkoristim. Najboljše je, da si naštimam budilko na mobitelu in jo dam na drug konec sobe da ja že v prve vstanem.


Sem že preizkušala s tem, da dam budilko na drug konc sobe - ampak sm hmal v postl :( Zjutrj sm čist na glavo, sploh nism pr seb. se navajam na jutranje vstajanje, ampak mi ne uspe..
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 01. Maj. 2008 14:57

...se strinjam s 3/4... jutro je najbolj mučni čas v dnevu. Nekako se nisem nikoli navadila, niti potrudila se nisem, da bi kaj spremenila na tem. V šoli obvezno dremanje tam do malice, zaj na faxu pa drogiranje z različnimi poživili: kava, kava, RedBull, čaj, kava... Zdaj, ko sem pa doma, pa se VSAKO JUTRO vstanem zelo zgodaj proti moji volji - tam ob 5-ih, 6-ih in ne morem zaspati. Tako da se vrtim v postelji in se trudim nazaj zaspati. Groza!!! Prave nočne more!!! :aerger:
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 01. Maj. 2008 20:09

Naštimam si najmanj 3 budilke na mobiju, ker če grem pozno vstat, me prva ziher ne bo zbudila. Če mam izpit naslednji dan si naštimam vseh možnih 6 budilk. Imela sm že primer, ko me niti to ni zbudilo.
Ko se zbudim, najprej pomislim kaj mam za eno predavanje in če je nujno. Zmerej ugotovim, da je treba it ...vstanem in sem že pripravljena za nove podvige. Umivanju sledi kava...z blebetanjem pa nimam problemov :D
Mene je sam težko zbudit...pol pa gre. :P
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov