Jutranje vstajanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 06. Apr. 2008 13:49

Zdaj, ko sem menjala delo preko študenta, vstajam ob 5.50.. In ko ura na mobitelu zazvoni, vstanem. Res malo grdo pogledam (češ, joj, a že moram?), sam mi ni problem, sem se navajena od malih nog. Nekako se bojim, da bom nazaj zaspala, če bom zaprla oči.
Drugače čez vikend se zbujam ponavadi med 8.30 - 9.30. Ko sem bila mlajša, me je mami vsako soboto zbudila, če sem spala dlje kot do 9.30 :( . Valda, če grem žurat ali pa če ob meni spi moj dragi, potegnem tudi do 11h.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 07. Apr. 2008 19:27

Jst sem nočna ptica tako,da mi ni problem iti pozno spat,velik problem je pa zjutraj,ko je treba VSTAT!!!
Budilko imam naštimano ob 6.oo,ampak potem jo zmeraj prestavljam do zadnje minute.
Se je že večkrat zgodila,da sem tako bus zamudila(3-4 na mesc)
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 07. Apr. 2008 20:27

jaz mam to ful problem ja...pretežno čez teden vstajam ob 5, spat pa hodim tak najbolj hitro ob 10, samo včashi se zavleće pozno v noč, zarad učenja al pa msn pa to...ob 6 grem na avtobus, pa tisto vožnjo izkoristim, da še malo zadremam, pa v šoli med odmori če je krizaa...ampak tolažim se s tem da je kmalu konec šolskega leta in da bom lahko spala po cele dneve.... :zustimm: :zustimm:
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 18. Apr. 2008 8:56

Black Amber, čist si mi podobna, al pa jst tebi. Zutri ko budilka zazvoni, ne letim kr iz postle, ampak čas nategujem ,dokler lahko, po 10 do 15 minut..to je tko fajn. Pa tudi slabo, kr sm ugotovila da če vstanem ob prvem ali drugem pisku lažje ostanem, kot pa če vstanem šele po petih piskih. No vsaj tako je pr men, paše mi poležavat, ampak se pol tudi težje spravm iz pod tople odeje.

Pa tut jst rabm svoj čas, da se lahko menm o rečeh. Rabš cajt da se prklopiš na normalno delovanje. Tolaži se da sma najmanj dve :snoopy:
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 18. Apr. 2008 9:09

Men je tud težko zgodi vstat... :muede: . Med tednom vstajam mal pred osmo (ker mam ponavadi ob 9h faks), med vikendi pa okrog 10h.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Apr. 2008 9:31

joj jest se zjutrej zmeri zbudim vsa polomana.. mi je že prov smotan spat it, ker vem da bom zjutrej še bol zmatrana, boli me vs telo, pa kr ne morem vstat.. sm kr v nekakšnem transu, če si naštimam budilko na telefonu jo ugasnem, če me mami kliče po telefonu, da bi me zbudila, ji najprej ene desetkrat dol vržem (ne da bi se zavedala), pol k me zbudi pa rečem da bom vstala, pa kr nazaj zaspim, tko da me ponavad preventivno kliče še čez 15 minut.. mislm prov grozn je tkole zjutrej..

pa mam dobr jogi (od bavarie), pa blazino mam tut od bavarie wolltex, tko da ne vem kaj nej še nardim.. :(
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 18. Apr. 2008 9:41

pa vidiš to mam jst tud problem zadne cajte. Vsa polomljena, zategnjena, vse mišice me bolijo. Pa ne vem, verjetno sedenje v pisarni, spanje na ne najbolj kakovostnem ležišču in tole aprilsko vreme. Učenje k sem tudi imela za izpit. In pol si ves pofuran zutri. Še nkol u živlej tko k sedaj k delam, študiram..prevelka obremenjenost za telo. NE vem, k še telovadim popoldan..mogoče vse to. ??? Če ne bo kmal bolš, bom najprej zamenala ležišče.
Uporabniški avatar
laLa°°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a laLa°° » 19. Apr. 2008 10:17

js mam tut velike težave z vstajanjem. pa še budilka me ne zbudi, mi hodi brat trkat na vrata, da se zbudim, da ne zamudim busa. :oops:
če pa me že slučajno zbudi budilka, pa jo lepo ugasnem in nadaljujem s spanjem
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 19. Apr. 2008 10:24

jst bom pa lahko do konec naslednega meseca spaaaaaaaaalaaaa zjutriiii, kokr bom hotla :P
Janja84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 333
Na forumu od: 11. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Janja84 » 19. Apr. 2008 22:34

uh, pa le nisem edina, ki zelo rada zjutraj dolgo spi :D

Zjutraj zelo težko vstanem, zvečer pa bedim tudi do dveh ali pa še dlje časa. Najhujše mi je zjutraj, ko se zbudim kakšnih 5 minut pred nastavljeno budilko, če moram kam iti. Takrat sem čisto naspidirana in živčna cel dopoldan.

No, ko nimam nobenih obveznosti, vstanem okoli 10.00 ali 10.30. Pred časom sem pa vstajala med 11.30 in 12.00. :)
Uporabniški avatar
laLa°°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a laLa°° » 20. Apr. 2008 7:56

js sem tudi včasih ful dolgo pokonci zdržala, zdej ko pa sem na dieti pa mi ful primankuje energije pa hodim kmalu spat, ampak še vseno težko vstajam.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Apr. 2008 8:27

Uf jest sovražim jutranje vstajanje :evil: . Najbol idealno bi mi blo začet dan ob 8:30. Sej drugače mi sploh ni do spanja do 12h in tut takrat, ko lahko spim po mili volji vstanem najkasneje ob 9h, ampak vse kar je pred 8 uro je definitivno prezgodaj.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 21. Apr. 2008 22:32

Kot vidim je tu zelo malo jutranjih ljudi :D
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 22. Apr. 2008 9:57

dans sm komi ustala za pouk ob 8, pa še pol sm bla celo uro tečna, ker se mi je še naprej neki spal :P heh res nism jutran člouk...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Apr. 2008 15:01

nutella napisal/-a:Jst vstajam ob 5:45, ob pol 6 mam budilko naštimano, pa dva dremeža :D In v enem letu se še nism navadla. Zjutri sm vedno vsa butasta in vse delam pooočaaasiiii. Med vikendi pa potegnem minimalno do desetih.

Isto je pri meni. :D Pa kdo si je izmislil zgodnje vstajanje? :muede: Sicer mi žurat ni problem iti, ker sem lahko tudi do petih zjutraj v "elementu", pa vstanem taisti dan brez problema ob kakšnih 11ih, pa še takrat imam filing, da sem zamudila pol dneva (kar dejansko sem). :oops: Ne vem, sem tako hecna glede tega... čez teden vstanem za šolo z največjo muko in se ne morem zrihtati niti v 15ih minutah (vstanem ob 5.45), poleg tega še hočem pozajtrkovati sicer imam suha usta :roll:, prej pa nočem vstati, ker se mi zdi pomembna vsaka minuta spanca :D, medtem ko čez vikend enostavno ne morem dlje spati oz. četudi bi hotela, imam slabo vest, ker potem vikend, ki je edini prosti čas, prespim in zabušavam.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov