Jutranje vstajanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ShopGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a ShopGirl » 09. Jun. 2008 19:59

Jaz pa sem jutranji tip, kar je malce čutno glede na to da imam nizek pritisk. Sicer nerada zgodaj vstajam, ampak mi pa full pomaga če razmišljam pozitivno, recimo, ko zazvoni budilka se ne morim z mislimi tipa "shit, spet ponedeljek, kok bi še spala, pa zakaj morm vstat...", ampak se probam zmotivirat da je zihr sonce zunaj, kok bom dobr izkoristla dan če prej vstanem, itd. V avtu si dam muzko bolj na glas, da se zbrihtam do službe...pol me itak kakšn cepec na cesti razjezi in evo...pulz se dvigne in sm čisto budna :D
Jst sm zjutraj naspidirana...pol pa pol dneva vegetiram in si dvigam pritisk s kavicami, dodatno soljo v hrani itd...Po kosilu sm tok boga, da sm ugotovila da je bolje če jem ko pridm iz službe, drugač komi preživim delovnik.
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 13. Jun. 2008 10:14

Vidim, da smo skor vse tu parve zaspanke... :? jaz mam pa tak problem, da me nikakor, ampak res skor nikakor ni mogoče zbudit. sploh ne slišim budilke, vedno jo kdo drug v vsatnovanju (al celo sosedje :oops: ) slišijo prej, in pol ponavadi sestra enih 10 minut porabi, da me prebuja ( žgečka, vleče oddejo z mene, "kriči na mene"...), res, ful smešno...Pa mam najbolj, res, nabolj glasno budilko, ampak preprosto ne slišim. Ampak, ko se pa enkrat zbudim, sem pa že prvi trenutek nasmejana....sploh nimam problemov s kakim poležavanjem al podobno....Samo zbudit me ni mogoče :?
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 13. Jun. 2008 10:25

danes me še potres ni mogel dvigniti iz postelje!! še sedaj sem zalimana:)
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 20. Jul. 2008 20:46

Men je grozno, če morem zjutri zgodi ustat... na primer da imam kake načrte in se prejšnji dan zlo veselim... zjutri, ko morem zarad teh načrtov prej vstat mi pa več sploh ni do njih, ker hočem sam še spat in sm pol tečna če me budijo... sam pol le vstanem in ko se umijem z mrzlo vodo in pridem mal k seb je pol kul. :razz: Najbolš mi je zdej poleti, ko lahko spim do enajstih in še dlje... in pol vstanem polna energije in dobre volje :freude:
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 21. Jul. 2008 9:42

jz se zjutraj vstanem takoj ko zvoni budilka ker če ležim v postli zaspim nazaj. seveda sem še vsaj pol ure ornk zaspana, tečna in vse delam zlooo počas ker enostavno nimam energije. sovražim zgodno vstajanje! :evil:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 21. Jul. 2008 10:06

Js ms bla vedno dokaj pridna ( :) ) glede tega. Ko je zvonila budilka, sem vedno takoj vstala in šla na stranišče... Pa sm bla zbujena ku zajc - takoj!
Sm pa opazla, da prevzemam navado od mojega fanta: uro si navijem pol ure prej in tiste pol ure vedno nastavljam dremež. Joj ku bedno! Pa se ne morem odvadit tega. Sej vem, da mi gre pol ure spanca v nič, ampak sem se tega navadila in si ne morem pomagat :?
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 21. Jul. 2008 18:00

Meni je čisto odvisno, kako dolgo in kvalitetno spim.. Če spim ravno prav, se zjutraj počutim odlično, če pa spim preveč ali premalo, potrebujem dolgo časa, da se razbudim.. Ampak nikoli pa ne poležavam, vedno takoj vstanem iz postelje, da čimprej pozdravim nov dan in ga uživam :freude:
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 21. Jul. 2008 18:02

Zadnje čase imam velike težave z vstajanjem. Zjutraj se sploh ne morem zbuditi. Ko mi zvoni budilka, jo ugasnem in zaspim še za kakšni dve uri. Spat hodim pravočasno in spim tudi po 10 ur. Mislim, da je za to kriv moj nizek krvni pritisk, saj mi pade tudi do 90/60, nikoli pa nimam višjega od 110/70.
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 24. Jul. 2008 12:30

jaz hodim spat ob 3 zjutraj spim pa do 12ih.... :?
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 24. Jul. 2008 12:41

Včasih sem vstajala zgodaj, posebej med počitnicami si nikoli nisem dala duška, ampak sem vstajala ob sedmih. :) Med šolo sem hodila spat ob polnoči, zjutraj sem vstajala ob petih da sem se še učila. Sedaj hočem kar več spanca, ker si želim, da gre svet naprej kar brez mene, nočem se čez dan spopadati s problemi, ki so se v zadnjem času nabrali.. Tako da sedaj med počitnicami spim do enajstih ali poldne.. :? Lani med šolo sem skoraj vsako jutro zaspala in za las ujela avtobus. To se bo moralo nehat. Čimprej. :? Ok, ostala bom optimist in se čimprej spravila v red. :wink:
rose8
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rose8 » 25. Jul. 2008 11:47

ja jz mam ful probleme da vstanem, zdej med počitnicami vstajam ob 9h grozno težko, še težje pa med šolo, ob pol 6h...
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 25. Jul. 2008 12:36

jaz sem pa jezna sama na sebe, ker se zbujam prezgodaj, ker mi sploh ne bi bilo treba... mi je pa jutro najlepsi del dneva, ko v miru spijes kavico, preberes casopis ali malo poklepetas z mamo, kolegi(cami), torej sem vseeno vesela, ker se tako zgodaj zbujam... zadnje case ob sestih, pol sedmih, lahko bi pa spala do ne vem, poldne... in ko se zbudim, ne morem vec zaspat nazaj, kar je pa dobro, vsaj ne zaspim oz. zamudim, ko se moram zbudit tako zgodaj...
rose8
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rose8 » 25. Jul. 2008 12:51

se strinjam da je jutro najlepši del dneva, posebej med vikendi... :blume:
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 25. Jul. 2008 16:22

oo mn je ž ob 10 muka vstat! Med šolo tk umiram. Uro si nardim ob 6 prestavlam si jo za 3 min naprej do 20 čez 6 pol pa na hitrco zadnje sekunde spravlat pa hitr v šolo..
Včas če hočm kam it si nardim uro ob 7 pa če se mi nebo dalo vstat bom uro prestvalala vsake 3 min do 11 ure.. pol bom pa vstala :) pa ne da bi si budilko dov vgasnala.. prav ko bi lahk vstala ob 7 zjutro pa da mi nebi blo tžko to bi blo fajn!! ko bi mela lepo dovg dan.. ne pa zdj ko ga pov prespim!!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 25. Jul. 2008 18:37

Od kar delam mi sploh ni problem zgodaj vstat, vendar ker sem mala zvezdica zaspanka moram vsake toliko časa it malo popoldan zadremat..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov