Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Avg. 2007 15:57

mislm da rabim samo pomiritev, sej ubistvu vem da ni nc hudga ampak sej veste da pomaga ce vam to se kdo potrdi :wink:

(se opravicujem za dvojn post)
Zivljenje je piskotek!
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 06. Avg. 2007 18:50

baje da je rjav beli tok čist normaln pojav, predvsem se pojavla tik pred al pa tik po menstruaciji...problem je če peče al pa čudno smrdi pol je najbolš it h ginekologu res...

ja jaz sem tud mela probleme ko sem bla z fantom, da me je najprej bolelo, pol vmes pa je nehalo, pa mi je ginekologinja dala kremo za vlažitev nožnice...je blo mal bolš, sam zaj sem ugotovila da je blo bol psihično, ker sma pač velikokrat in sploh ni tistega filinga več pa nis tolk zrajcan itd...zaj ko pa sem samska pa če pač kdaj skom sexam sploh ni panike :D

lp
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 06. Nov. 2007 19:58

Novo vprašanje
Zadnjič sm mela en dan rjav izcedek, že leto in pol jemljem KT, in sm si prestavla menzo in jemljem že drug paketek kr za prvim, in zdej sm nekje na polovici ko se mi je to pojavlo. Zdej pa panika da ni kej narobe - nosečnost? :/ Prosim če se je keri kej podobnega naredlo nej mi piše PROOSIM!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 06. Nov. 2007 21:10

Nosečnost? Ne verjamem! Verjetno se ti je samo bioritem spremenil, ker že drugo škatlico tabletk jemlješ brez presledka.

Lahko pa si pozabila kakšno tabletko vzeti! Meni se je to takrat ponavadi zgodilo..

Lahko greš pa po tester, da se boš pomirila zaradi nosečnosti!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 06. Nov. 2007 21:21

Nobene možnosti, da bi pozabla tabletko. Mam naštimano budilko in vzamem tabletko točno ob isti uri, mogoče kdaj kakšno uro razlike. Skrbi me le zaradi tega, ker sem si že prestavljala in se mi to še ni pojavilo.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 11. Jan. 2008 17:23

Novo vprašanje:

Kakšen teden nazaj se je pojavil rjav izcedek približno za 2 dni. Potem ni bilo ne duha in sluha o njem in spet, 2 dni. Spet vse ok, danes zjutraj se je pa spet pojavil. :? Kaj bi lahko bilo to?
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 11. Jan. 2008 18:23

*hox* napisal/-a:Novo vprašanje:

Kakšen teden nazaj se je pojavil rjav izcedek približno za 2 dni. Potem ni bilo ne duha in sluha o njem in spet, 2 dni. Spet vse ok, danes zjutraj se je pa spet pojavil. :? Kaj bi lahko bilo to?


Vmesne krvavitve, ce jemljes kt?
Ce jih ne, pa kaksne tezave v ciklusu zaradi stresa?

Pojma nimam - pa kak izcedek je sploh 'normalen'? Meni je ginekolog rekel, da ne sme imeti vonja in barve, ampak moj izcedek je vedno vsaj malenkost - vcasih pa precej, obarvan na rumeno ... ?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 11. Jan. 2008 18:30

MsN napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Novo vprašanje:

Kakšen teden nazaj se je pojavil rjav izcedek približno za 2 dni. Potem ni bilo ne duha in sluha o njem in spet, 2 dni. Spet vse ok, danes zjutraj se je pa spet pojavil. :? Kaj bi lahko bilo to?


Vmesne krvavitve, ce jemljes kt?
Ce jih ne, pa kaksne tezave v ciklusu zaradi stresa?

Pojma nimam - pa kak izcedek je sploh 'normalen'? Meni je ginekolog rekel, da ne sme imeti vonja in barve, ampak moj izcedek je vedno vsaj malenkost - vcasih pa precej, obarvan na rumeno ... ?

Jem KT, nisem v stresu, izcedek je rjave barve, sluzast, mal ma vonja.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 11. Jan. 2008 18:31

*hox* napisal/-a:
MsN napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Novo vprašanje:

Kakšen teden nazaj se je pojavil rjav izcedek približno za 2 dni. Potem ni bilo ne duha in sluha o njem in spet, 2 dni. Spet vse ok, danes zjutraj se je pa spet pojavil. :? Kaj bi lahko bilo to?


Vmesne krvavitve, ce jemljes kt?
Ce jih ne, pa kaksne tezave v ciklusu zaradi stresa?

Pojma nimam - pa kak izcedek je sploh 'normalen'? Meni je ginekolog rekel, da ne sme imeti vonja in barve, ampak moj izcedek je vedno vsaj malenkost - vcasih pa precej, obarvan na rumeno ... ?

Jem KT, nisem v stresu, izcedek je rjave barve, sluzast, mal ma vonja.


Vnetje?
Pocakaj, mogoce mine, drugace pa pojdi h ginekologu. Na nas ciklus itak vpliva tisoc in ena stvar, bog ve kaj je v resnici krivo.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 03. Feb. 2008 23:20

Meni se je tud dones po seksu pokazal tak rjavkast izcedek.
Pa zadnč se mi je tud in me je še peklo zraven.
Sej mam naslednji teden ginekologinjo in upam, da se bo pol rešlo, pa da ni kej hudga :?

Eh, kolk enih težav mamo ženske :wink:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 04. Feb. 2008 9:41

*lilica* napisal/-a:Meni se je tud dones po seksu pokazal tak rjavkast izcedek.
Pa zadnč se mi je tud in me je še peklo zraven.
Sej mam naslednji teden ginekologinjo in upam, da se bo pol rešlo, pa da ni kej hudga :?

Eh, kolk enih težav mamo ženske :wink:


Verjetno imas vnetje.
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 23. Apr. 2008 12:37

No tud jaz sem dobila rjav izcedek, mam ga že 4 dni, in tega ne razumem.
Po 6ih dneh jemanja tabletk (takrat se je tud menstra nehala) sm najprej mislila da sem dobila zopet menstruacijo, ki se je pač pojavljala, a vendar je bilo vse skupaj tako malo d nisem tega zastopila. je možno, da se je pač ta rjav tok pojavil zaradi prenehanja jemanja tabletk?. (odločila sem se da jih ne bom več jedla,ker me na debelo črviči po trebuhu). jedla sem jih 6 dni, ko sem imela menstro, 7mi dan ga nisem več vzela, in se je popoldne pojavila menstra ali rjavi (beli) tok, saj še sama ne vem, kaj naj temu rečem. :x :x
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 09. Maj. 2008 18:13

Sem sicer že vprašala mamo, sam za vsak slučaj:
1. menstruacijo sem dobijla pred 2 letoma in 2 mesecama - pa še to le nekaj kapljic. Od takrat je nimam. Zdravnica mi je rekla, da če čez 3 leta ne bo nič, moram k ginekologu. No, danes pa sem opazila, rumen izcedek obrobljen! z rdečim. Naj omenim, da je tudi zaudarjal.
Saj sem navajena belega toka, ker ga imam res veliko krat. Toda, zakaj je to zdaj bilo rdeče? Je samo beli tok? Je vnetje? (Peče me res nič, pa tudi udarila se nisem). Ali pa znak menstruacije?
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 09. Maj. 2008 19:19

Lahko, da se ti bo menstruacija v nekaj dneh začela, ali pa gre za vnetje. Malo počakaj, opazuj vse skupaj in boš videla.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 09. Maj. 2008 19:25

jaz bi na tvojem mestu počakala 2 dni. če ne pride do krvavitve brž k dohtarju!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov