ITM

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali sem zadovoljna/en s svojim telesom?

Glasovanje se je zaključilo dne 31. Mar. 2008 11:21

DA
3
8%
NE
34
92%
Skupaj glasov : 37

*__taMala__*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *__taMala__* » 13. Avg. 2007 19:40

Oh ja jest sm pa podhranjena .. punce .. ste brale zdaj ko je ena punca za poroko šla hujšat pa je pol po poroki umrla zaradi ppodhranjenosti? :cry:
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 14. Avg. 2007 9:50

^^ Kako, a ni že od 18 naprej 'normalno' oz. vsaj okoli 18.5, no :gruebel: ... Sploh pa za najstnice... Jaz sem imela pri tvojih letih ITM nekaj čez 16, pa je bilo vse v redu :)

Imaš še čas za rejenje :D ...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 14. Avg. 2007 12:54

ITM = 18.3
Preveč ste suhi! Morate se zrediti! :roll: Kr neki. Pri svoji velikosti, 170 cm naj bi imela 64 kg, js pa sem se lani s 60 kg počutila 2x predebelo, zdaj pa naj bi imela 11 kg premalo. :eek: Bulšit.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 14. Avg. 2007 13:39

Hmmm ... jst mam ITM 23 .... Kar naj bi bla normalna teža ...
Ampak v resnici sem jst tko suha, da mi folk skos govori če sm podrhanjena :D In bi se res rada še malo zredila, ker sovražim da mi tko vse kosti štrlijo vn ..
Pomojem je ta ITM krneki ... Če pogledaš moj ITM, si me lahko čist drugače predstavljaš .. Ker 23 je že proti zgornji meji ... Če me vidiš v živo, bi reku da mam ITM največ 19 :D Mam pač drugačno zgradbo telesa, težke kosti, rekla zdravnica ... In zato mi ta ITM ne more povedat kolko normalno prehranjena sm ... :oops:
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 14. Avg. 2007 14:26

Sori ampak razlika med najtežjimi in najlažjami kostmi je kvečjemu en kilogram. You know im not fat, im just big boned. Kolikokrat sem že slišala, da imajo malo bolj obdarjene osebe samo "težke kosti" :D . Libido. pa ni letelo nate, ampak mogla sem napisat. Drugače pa ja, že če izvzamemo bildarje, ki imajo po ITM-ju prekomerno telesno težo, v resnici imajo pa zelo nizek % maščobe :) .
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 14. Avg. 2007 14:36

dobro, dobro no debela sm :roll: Pa še vseeno nimam trebuha in jošk in nemaram bit v kopalkah ker vsi kritizirajo moja štrleča rebra :( In vsak ki me prvič vidi reče da mam tko na pogled največ 50 kg, v resnici jih mam pa 58 :roll:
Uporabniški avatar
*nAughTykA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *nAughTykA* » 14. Avg. 2007 15:15

BeLLi napisal/-a:Sori ampak razlika med najtežjimi in najlažjami kostmi je kvečjemu en kilogram. You know im not fat, im just big boned. Kolikokrat sem že slišala, da imajo malo bolj obdarjene osebe samo "težke kosti" :D . Libido. pa ni letelo nate, ampak mogla sem napisat. Drugače pa ja, že če izvzamemo bildarje, ki imajo po ITM-ju prekomerno telesno težo, v resnici imajo pa zelo nizek % maščobe :) .


Razlika v kostni masi je lahko 10kg :wink: ...js zdej ko sem shujšala imam pri višini 173cm...58kg in konfekcijsko 34 podaljšano...tut mere mam 90-60-87 in mi marsikdo prisodi dost manj kg...verjetno gre za to da mam težke kosti..ker mišic nimam nevem kolk...in tut rebra se mi kr zlo vidjo..
***i LovE All mEn WhO ThiNk, eVeN thOsE wHo tHinK oTheRwIse tHaN mYseLf...***
Uporabniški avatar
Schpella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 4. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schpella » 15. Avg. 2007 7:44

Men je tud napisal da mam idealno težo...prov ane :razz:
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 15. Avg. 2007 9:16

Libido. napisal/-a:dobro, dobro no debela sm :roll: Pa še vseeno nimam trebuha in jošk in nemaram bit v kopalkah ker vsi kritizirajo moja štrleča rebra :( In vsak ki me prvič vidi reče da mam tko na pogled največ 50 kg, v resnici jih mam pa 58 :roll:


Ja sej js vedno pravim, da kg niso pravi pokazatelj pravega telesnega stanja. Pa nism rekla da si debela. Recimo, meni za razliko od tebe vedno prisodijo kakšne 3 kg več, ker se mi res čisto vse kar je odvečnega nabere na bokih oz trebuhu. Se pravi na najbolj vidnem mestu :? . No, moja sošolka trenira odbojko in ima 65kg/170cm pa je vseeno suha. Sicer se ji ne vidijo rebra, ampak ima suho postavo. Moja druga sošolka je pa prb. 70kg/165cm(tako sklepam) pa si nonstop ogleduje kosti na bokih, ki jih sploh nima in govori, da je presuha. To je mal smešno. Sama pa kljub nizki teži nimam ravno najmanjšega % maščobe.
Uporabniški avatar
Dagger
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 13. 8. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagger » 15. Avg. 2007 13:02

19,7
Imate idealno težo! Kar tako naprej!
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 17. Avg. 2007 9:07

ITM 17.3
Moja idealna teža bi bila 12kg več kot jih imam-->to so čudni izračuni, zgledam čisto normalno in nisem presuha.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 17. Avg. 2007 12:54

Libido. napisal/-a:Hmmm ... jst mam ITM 23 .... Kar naj bi bla normalna teža ...
Ampak v resnici sem jst tko suha, da mi folk skos govori če sm podrhanjena :D In bi se res rada še malo zredila, ker sovražim da mi tko vse kosti štrlijo vn ..
Pomojem je ta ITM krneki ... Če pogledaš moj ITM, si me lahko čist drugače predstavljaš ..


23 je povsem normalno in celo idealno. Sicer je tale ITM velikokrat crap, ampak lahko se ga vzame za eno približno merilo za povprečno populacijo.
Jaz imam dosti več kg, kot zgleda. Ker sem precej visoka, se kar nekam skrijejo in mi nihče ne verjame, da jih imam toliko. Vidijo se mi rebra in kosti na bokih, ključnica mi tudi kar štrli ven, noge imam mišičaste in na splošno športno postavo ... če pa bi tu gor napisala kg, bi si 99 % punc mislilo, o fak, kera bajsa :D

Ne se sekirat zarad enih številk :wink:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 17. Avg. 2007 16:24

BeLLi napisal/-a:Sori ampak razlika med najtežjimi in najlažjami kostmi je kvečjemu en kilogram.


Sem se pa moram vtakniti! :)
To ne more držati. Jaz imam npr. 1 kg manj kot moja 'tašča', pa izgleda njej 5-6 kg manj kot meni (visoki sva enako). Športnica ni pa nobena od naju. :D
Sem prepričana, da je vzrok v kosteh.

Sicer mi pa za ITM napiše, da imam idealno težo, jaz bi se pa rada znebila kakšnega kg!
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 23. Avg. 2007 11:40

Idealna teža - vzdržujte jo. Yea right :S
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 23. Avg. 2007 22:17

Tele meje so tu mač navzgor premaknjene
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov