ITM

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali sem zadovoljna/en s svojim telesom?

Glasovanje se je zaključilo dne 31. Mar. 2008 11:21

DA
3
8%
NE
34
92%
Skupaj glasov : 37

Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 10. Avg. 2005 22:29

Lane napisal/-a:Sam kaj pa je idealna teža?
A je idealna teža res idealna in obenem tudi lepa?
Ne vem samo razmiščjam!
Imate mogoče kakšen odgovore?
In kaj vse ste pripravljene storiti za t.i. ideano težo?


idealna teža je tu mišljena kot zdrava teža, ne pa kaj je lapo in kaj ni.

Lepota se pa itak določa v glavi posameznika, tako o samemu sebi, kot o drugih.
pa pa
Uporabniški avatar
-=beiba=-
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 31. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a -=beiba=- » 10. Avg. 2005 22:34

kr neki se mi zdi tole :D

pr svojih 150 cm mam 42 kil in naj bi se mogla zredit, da sem presuha. idealne kilce pa naj bi ble 50 ... hmmm
ITM je pa 18,7 se mi zdi
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 11. Avg. 2005 0:27

presuha... :) vem :)
Uporabniški avatar
karmy21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 24. 6. 2005
Kraj: Cambridgeshire

Neprebrana objavaNapisal/-a karmy21 » 11. Avg. 2005 8:33

LyLa napisal/-a:Ta tema je v bistvu ista k una višina/teža...


hehe...tle se pa morm nasmejat..sorry ampak kdo te je postavu kot moderatorko? :twisted: ITM je izračun telesne mase, ki se izračuna iz višine in teže... v tisti temi pa pišejo samo kuk so visoki in težki...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 11. Avg. 2005 8:37

uf tale je bla pa grda........

jz tut mislm da bi se lohka teme usaj zdruzle, ker sta res medsebojno povezani, pa da ne bi blo tok tem na forumu (lazja preglednost pa to)....
ker tuki poves visino/maso + itm :P

peace :flower:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Avg. 2005 11:40

Lyla...zdaj si me,pa globoko razočarala! :nein:
Sem mislil,da si bolj razgledana :roll:
No...hvala bogu imaš ta forum in se lahko splošno izobražuješ!

Pa mislim,da bi bil že skrajni čas,da si izmeriš itm...ker se mi zdi,ko sem te včeraj gledal,da imaš itm za 0,5 prevelik...malo pazi nase,ker te lahko še kap zadene,če ne boš pazila :schlaumeier:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 11. Avg. 2005 11:52

karmy21 napisal/-a:hehe...tle se pa morm nasmejat..sorry ampak kdo te je postavu kot moderatorko? :twisted: ITM je izračun telesne mase, ki se izračuna iz višine in teže... v tisti temi pa pišejo samo kuk so visoki in težki...

Ja Lyla, sam res, kok si tud mene nasmejala!! A ti sploh veš, da tarnanje o temu, kako smo predebele/presuhe in da moramo shujšat/zredit, v temi Višina in teža SPLOH NI ISTO, kot tarnanje o hujšanju/rejenju v temi za ITM. Ah kjeeeeee, Lyla, pa kdo je tebe dal za moderatorko???
In a ti sploh veš, da se je včeri, ko si pojedla toast s šunko in sirom, tvoja masa nemastnega dela telesa povečala za 5 kilogramov, telesna površina pa se ti je povečala za 5 kvadratnih metrov.
Da o posledicah sprememb v primeru, če bi pojedla poleg toasta še malo kečapa in tune, sploh ne govorim. Tam bi ti pa korekcija za starost čisto podivjala... aha... :ja:
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 11. Avg. 2005 12:21

če se ni ljudem na tem forumu do konca zmešal, pol pa tut ne vem no...pa kaj vam je? kle ste začel neki lylo napadat!? res je razlika če govoriš o itm ali o višini in teži, je pa konec koncev vse skupi isto sranje! ker lyla ni govorila o razlikah in podobnostih ampak o tem, da ste odprle še eno temo v kateri boste lahko jokale kolk morte shujšat al se pa hvalile kolk mate blazno dobro postavo!
It looks like we could have made it baby...me and you!
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 11. Avg. 2005 13:34

sofia83 napisal/-a:Men je ta tema tud kr neki ... Itak so pa ti pokazatelji čisti bulšit, ker ljudje nismo mašine, da bi bli po enakem kopitu narjeni ... En ma mal lažje kosti, drug mal težje, en mal več mišic, drug mal mn - kako loh pol iz tega nardiš en splošn pokazatelj? Pa sej men je tud vseen, ker ne rabm nekoga, da mi pove al sm idealna, presuha al predebela ... Če se dobr počutm, je vse kul.

:zustimm:
itak je najbolj pomembno da se v svojem telesu dobro počutimo, potem pa naša pozitivna energija skrije vse ti. napakice :razz:
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 11. Avg. 2005 13:43

sofia83 napisal/-a:Men je ta tema tud kr neki ... Itak so pa ti pokazatelji čisti bulšit, ker ljudje nismo mašine, da bi bli po enakem kopitu narjeni ... En ma mal lažje kosti, drug mal težje, en mal več mišic, drug mal mn - kako loh pol iz tega nardiš en splošn pokazatelj? Pa sej men je tud vseen, ker ne rabm nekoga, da mi pove al sm idealna, presuha al predebela ... Če se dobr počutm, je vse kul.


you go girl....... nebi se mogla bolj strinjat :ja: :ja:
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 11. Avg. 2005 14:21

Anchi napisal/-a:
karmy21 napisal/-a:hehe...tle se pa morm nasmejat..sorry ampak kdo te je postavu kot moderatorko? :twisted: ITM je izračun telesne mase, ki se izračuna iz višine in teže... v tisti temi pa pišejo samo kuk so visoki in težki...

Ja Lyla, sam res, kok si tud mene nasmejala!! A ti sploh veš, da tarnanje o temu, kako smo predebele/presuhe in da moramo shujšat/zredit, v temi Višina in teža SPLOH NI ISTO, kot tarnanje o hujšanju/rejenju v temi za ITM. Ah kjeeeeee, Lyla, pa kdo je tebe dal za moderatorko???
In a ti sploh veš, da se je včeri, ko si pojedla toast s šunko in sirom, tvoja masa nemastnega dela telesa povečala za 5 kilogramov, telesna površina pa se ti je povečala za 5 kvadratnih metrov.
Da o posledicah sprememb v primeru, če bi pojedla poleg toasta še malo kečapa in tune, sploh ne govorim. Tam bi ti pa korekcija za starost čisto podivjala... aha... :ja:


:ja: :ja: ja ja to je pa res... maš čist prov Anchi (s slončkom), sm te dobr naučila učeri kako in kje se razpravlja o tem kok smo predebele in kok dni je treba bit brez hrane da boš dosegla 40kg (ker, sori, 60kg je za 175cm čist preveč, kšne 20 kilc manj ti ne bi škodilo). drgač sm pa zato da se obe skupi mal zamislva nad sabo (kot sva to učeri že začele) in se še mal pritožujeva nad sabo, da pač dokaževa drugim, da nisva edini, ki ne opazita da sta res tu mač overweight.

pa da ne bom offtopic: :D
moj ITM je 19,7. piše, da mam idealno težo, ampak pol spodi piše da bi mogla met 66kg (kar je 7kg več kot mam zdej). i just don't get it :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Avg. 2005 14:27

tjaska napisal/-a:moj ITM je 19,7. piše, da mam idealno težo, ampak pol spodi piše da bi mogla met 66kg (kar je 7kg več kot mam zdej). i just don't get it :)


:eek: Ti imaš 7kg preveč?! :gruebel:
Če,pa je s tabo kaj narobe...pol pa tudi ne vem!
No...očitno so meni všeč malo močnejša dekleta...oziroma dekleta,ki imajo preveč itm-ja :D

Kakšne so,pa potem zahteve teh osebkov,ki to sestavlajo...oziroma so skupaj spacali :stupid:
Ker meni so tudi,ko sem še na fitnes hodil...izračunali,da spadam med srednje debele ljudi in da sem na meji z debelostjo! :roll:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 11. Avg. 2005 14:39

ryu10kyu napisal/-a:
tjaska napisal/-a:moj ITM je 19,7. piše, da mam idealno težo, ampak pol spodi piše da bi mogla met 66kg (kar je 7kg več kot mam zdej). i just don't get it :)


:eek: Ti imaš 7kg preveč?! :gruebel:
Če,pa je s tabo kaj narobe...pol pa tudi ne vem!


narobe si prebral
povovi vajo :D :razz:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 11. Avg. 2005 14:39

moj ITM je 19,1 in piše da bi morala imeti 8kg več..
jebat ga.. bom pa očitno anoreksična.. (sam ko pa moram shujšat :cry:)..
Anchi je včeraj pojedla en toast in bo morala zdj par dni stradat ker tako ne bo shujšala.. si slišala anchi.. --> tvoj cilj je 40kg zato se ne nažiraj ;D

ryu.. tjaška je napisala da bi morala imeti po njihovo več kil.. jih ima premal..
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Avg. 2005 14:43

tamala82 napisal/-a:ryu.. tjaška je napisala da bi morala imeti po njihovo več kil.. jih ima premal..


Aja! :oops:

Mmm...na katere predele telesa bi,pa dala tisto premalo kil? :raucher: :yau:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov