ITM

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali sem zadovoljna/en s svojim telesom?

Glasovanje se je zaključilo dne 31. Mar. 2008 11:21

DA
3
8%
NE
34
92%
Skupaj glasov : 37

Uporabniški avatar
*tinčk*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 5. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinčk* » 04. Sep. 2007 18:51

tuki ste res use suhe... jest imam ITM 22,5!!! Sej hujšam :D
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 26. Mar. 2008 11:21

Pozdravljeni.
Ker delam eno raziskavo, vas lepo prosim, če mi pomagate.
Ker je prekomerna teža vedno največja težava, me zanima kaj vi mislite o tem.
Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ?
Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
Koliko kilogramov imate preveč?
Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas?

Lp.M
Zadnjič spremenil Flaškica, dne 29. Mar. 2008 9:56, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 26. Mar. 2008 14:52

Ne uporabljam nobenih preparatov, sama skrbim za telo tako, da se gibam, kolesarim, hodim v fitnes, pazim na prehrano. Reklamam se ne pustim sploh, ker ptički čivkajo, da je to zgolj larifari. Vsaj zame osebno. Noboeni čajčki za hujšanje me ne bodo prepričali, da zaradi njih bom pa izgubila 10kg v enem tednu :evil: . Človek mora kaj sam zase narediti, drug namesto njega ne bo!
Če se mi na nosu pojavi mozolj, hja kaj čmo, pustimo ga kjer je, dokler ne izgine.
Ne vem, ali je za 175cm 69 kg preveč? Res pa je, da se ne počutim ravno suhe, to pa predvsem zaradi preteklosti, ko sem bila res debela.
In ne, ne obremenjujem se pred poletjem. Brez veze, rajš pojem sadje in grem na sprehod :)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 26. Mar. 2008 15:56

Kakšne preparate uporabljate?
Trenutno nobenih, sem kupila že anticelulitni gel pa ni nč pomagal, tak da se v to ne spuščam več. To je glede teže. Za obraz pa uporabljam gel za globinsko čiščenje obraza, pa od garnierja za sušit posamezne mozoljčke.
Se pustite prepričati reklamam?
Niti ne.
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
Jah...ka pa čem, namažem se z garnierjem in to je to. Itak nimam sam enga, no velikih res večinoma nimam, ampak imam jih in tko pač je.
Koliko kilogramov imate preveč?
Hm...ene 3 kile bi lahk zgubla.
Ali se pred poletjem zelo obremenjujete?
Malo bolj kot običajno, sploh zaradi celulita in ker sem se čez zimo zredila.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 26. Mar. 2008 16:26

Flaškica napisal/-a:Pozdravljeni.
Ker delam eno raziskavo, vas lepo prosim, če mi pomagate.
Ker je prekomerna teža vedno največja težava, me zanima kaj vi mislite o tem.
Kakšne preparate uporabljate?
Se pustite prepričati reklamam?
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
Koliko kilogramov imate preveč?
Ali se pred poletjem zelo obremenjujete?

Lp.M


Kaksna raziskava pa bo to, ce imas tako nenatanca vprasanja?

1. Ne vem, kaksne prerate imas v mislih. Kozmeticne, cistilne ...?
2. Katerim reklamam? Tistim o prasku? Ne. Tistim o lepih in 'poceni' avtih? Tudi ne. Tistim o laseh kot iz revije? Vcasih.
3. Zaprem se v sobo, jocem in cakam, da mine :roll: Nimam ravno srece s kozo, zato sem na mozolje ze precej navajena, sem manj sproscena, kot ce mozolja tam ne bi bilo, funkcioniram pa naprej, ker moram, a ne?
4. Nimam prevec kilogramov.
5. S cem, naj bi se obremenjevala pred poletjem? S tem, kam grem na morje, s kom, kaksne bodo moje kopalke, kaksna bom v njih ali s tem, koliko izpitov moram se opraviti?

Oprosti, ce ti moji odgovori niso nic koristili, ampak ta vprasanja so res neprimerna za kakrsnokoli raziskavo. Pripravi boljsa vprasanja, pa bos dobila veliko vec zanimivh in tehtnih odgovorov, ker tole je 'kar nekaj'.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 26. Mar. 2008 19:18

em
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 26. Mar. 2008 20:12

Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ? nimam nč kar treniram 4x tedensko gimanstiko, sprehodi, mogoče kdaj pilates
Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?večinoma ne sam učasih tut kej nasedem, sam v 99% tega ne grem kupt razn če je kej v povezavi z vitamini(nism nameč največji oboževalec sadja)
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?jah korektor pa gre
Koliko kilogramov imate preveč? jah kr neki rada bi jih dala dol ene 6-7
Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas? ni mi useen sam ponavad se itq na konc sprjaznm s tem ker se spomnm prepozn da bi kej ukrenila
Gymnastics tells you no. All day long. It mocks you over and over again. Telling you- you're an idiot.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 26. Mar. 2008 20:19

Flaškica napisal/-a:Pozdravljeni.
Ker delam eno raziskavo, vas lepo prosim, če mi pomagate.
Ker je prekomerna teža vedno največja težava, me zanima kaj vi mislite o tem.
Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ? Nič doma...fitnes: aerobne vaje za kurjenje odvečnih oblog...in vaje za definicijo
Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ? ne
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj? si ga stisnem...ali pa počakam da izgine
Koliko kilogramov imate preveč? Imam 93kg in 181cm...ampak nisem zamaščen...imam težke kosti in veliko mere mišične mase...in malo trebuščka pač nimam kockic ampak priokus le tehAli se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas? Se ne oziram na to...imam povprečno postavo in mi ni do tega da bi izgledal super kul...toliko se potrudim da imam normalno postavo in da se dobro počutim v svojem telesu

Lp.M
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Mar. 2008 20:40

Se strinjam z MsN ... se bo treba mal bl potrudt, če se že greš neke "raziskave" ...

Ampak nej bo, da boš saj neki vn potegnla.

Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ?
-Aparati; fitnes: večino naprav plus orbitrek, bicikl, izven fitnesa: rolsi, bicikli, superge (ja, u nečem je treba tečt)
-Preparati; masažna rokavica, kremce, fat burnerji

Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?
-Sm idealni potrošnik, žou, nasedam vedno znova, čeprou VEM, da so reklame fikcija, si prevečkrat ne morem pomagat in me miseu "kaj pa če" prsil, da grem probat ...

Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
-Ja, kaj? Nc, z mano hod okol, kaj pa drucga ...

Koliko kilogramov imate preveč?
-Kilogramou nč, use, kar me sekira je neki odvečnga špehca, k se pojau usake tok ...

Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas?
-Obremenjujem oz pazm se in skrbim zase skoz celo leto, pred poletjem mislt na to, je že prepozn ... Usen mi pa ni, kako zgledam/se počutm in se trudm odpraut use tisto, kar lahko, česar se ne da (strije), ostaja do nadaljnega ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 26. Mar. 2008 20:51

1.Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ?
2.Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?
3.Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
4.Koliko kilogramov imate preveč?
5.Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas?


1. ne uporabljam nobenih preparatov oz. aparatov
2.reklame vedno pogledam do konca in razmišljam kak bi blo fajn, če bi jaz to mela...ampak me cena in zdrava pamet vedno odvrneta
3.na mozolj nanesem korektor
4.kilogranov nimam preveč jih imam samo nekaj odvečnih (5)
5.ja praiznam, se precej obremenjujem, ker mi ni vseeno, če mi špeh visi čez kavbojke, za celulit se ne sekiram tolk
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 26. Mar. 2008 23:59

No, zdaj si pa vprasanja razsirila na tak nacin, da sugeriras odgovore, kar pa je spet velika napaka. Ampak ok, bom tiho, ceprav me boli, ko vidim take stvari :roll: Zanima me eno - za kaksno raziskavo pa gre? Kje bos uporabila odgovore? Mogoce ti lahko kako pomagamo, ker ta vprasanja so res katastrofalno zastavljena in tezko verjamem, da bodo kjerkoli prisla skozi ... Zgolj kot dobronamerno ti povem :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Mar. 2008 0:18

definitvno razsikava stoletja :lach:
ti bom pa vseeno pomagala.

Ker je prekomerna teža vedno največja težava, me zanima kaj vi mislite o tem.

največja težava?Hmmm, jst mam velik večje težave kje drugje, povečana telesna teža i nikol ni bla neka težava.Skos sem se in se še počutim normalno, funkcioniram normalno, počnem lahko vse kar mi paše, rada imam sebe in tud svoje pošpehcano telo-ker je seveda moje kakopak :)
če je kje tukej težava je lahko samo v zdravju ali pa v glavah tistih ki nosijo prekomerno težo.

Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ?

Noge, roke, kolo-zunanje-sobno mi ni zanimivo, imam raje kolesarjenje v naravi. :)

Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?
ne, ker nism stara pet let da nebi razumela trgovskih taktirk.
sicer je pa vsev psihi.če se boš prepričal do potankosti da ti bodo tablete pomagale, ti bodo.sam, mal je takih.

Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
v tem vprašaju pa res ne vidim povezave s prekomerno telesno težo.drugače pa kaj?če je bel ga stisnem da ne bom tistga okol razkazovala, če ne ga pa nosim s sabo, kaj pa naj drugega.je pač tist čas ko je del mene.takle mamo, svet je pač krut in hudoben ker nam mozolje dela :lach:
sicerpa se z malenkostmi ne obremenjujem, pa tdi na nosu še nikoli nism imela mozolja (sam da se mi zdej jutr nou naredu ker sm to rekla-murphy pa to :D )

Koliko kilogramov imate preveč?
po statistikah forumskih odgoorv v temi kaj je za vas debela ženska, vse.drgač pa ja nekej jih jepreveč ja.

Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas?
khm, ne!kaj si drugi katerih ne poznam msilijo o meni na plaži mi je prav malo mar.na moprju mi je mar za to da me skos sonce kuri, da je morje toplo in ne premrzlo, da se z dragim razumeva in uživava in to je to.
vsaj ne rab otepat nadležnih oči in snubcev okol mene :lach: za neki pa so kile le dobre, LOL
celulit?glede na to da me je mal več skupej se kar še čudim da ma celulita bolj v minimalizmu.enkrat sva po nogah s sošolko, ki je bla pol suhejša od mene merilim kok ga mava in me je krepko prehitela.Od takrat se ne sikiram zarad tega.če bi se že bi se zaradi špehca, zarad celulita pa ne.to je pač lepotna napaka na manjši valovni in po mojem pojmu ni vredna neke sikerancije.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 27. Mar. 2008 9:38

Kakšne preparate oz. aparate kot so steper uporabljate za odpravljanje kilogramov ?
Nobenih. Ko je lepo vreme (normalne temperature) grem zvečer tečt.
Se pustite prepričati reklamam, ker ponavadi tisto kar kažejo, običajo sploh ne deluje ?
Ne, raje ta denar porabim za kaj drugega. Včasih kupim edino kakšno kremo za učvrstitev kože ker se mi zdi da je potem koža res lepa in mehka.
Kaj pa če se vam na nosu naredi velik mozolj?
Najprej malo preklinjam, potem pa poskusim s pudrom popravit kar se popravit da.
Koliko kilogramov imate preveč?
Recimo da bi dala 2 al 3 stran.
Ali se pred poletjem zelo obremenjujete kakšni boste zgledali v kopalkah, kratkih majčkah in mini krilcih? Ali pa vam je mogoče vseeno, če malo celulita pogleda ven, in malo maščobe visi čez pas?
Pred poletjem nič bolj kot čez celo leto. Če imaš par kil preveč se to isto vidi v kavboljkah ali v krilcu.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 29. Mar. 2008 9:50

Se čudim, da skoraj vsi pravite, da lepo skrbite za svoje telo in da ste zadovoljni. Anketa pa kaže drugače. :roll:
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 29. Mar. 2008 9:57

MsN napisal/-a:No, zdaj si pa vprasanja razsirila na tak nacin, da sugeriras odgovore, kar pa je spet velika napaka. Ampak ok, bom tiho, ceprav me boli, ko vidim take stvari :roll: Zanima me eno - za kaksno raziskavo pa gre? Kje bos uporabila odgovore? Mogoce ti lahko kako pomagamo, ker ta vprasanja so res katastrofalno zastavljena in tezko verjamem, da bodo kjerkoli prisla skozi ... Zgolj kot dobronamerno ti povem :wink:



Zanimivo, da je tako bedna anketa, ko pa si že 2x odgovarjala.Ojeoje. :roll:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]