Hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 30. Jul. 2005 16:20

Anchi napisal/-a:Ja, jest moram tud shujšat, visoka sm 175cm, težka pa 60kg, a pozna katera kakšnon dieto kako shujšat na 40 kilogramov, pa tko, da potem ne bom mela strij al pa česa takega...res...
:stupid: :stupid: :box:


a si normalna, pa ne morš shujšat za 20 kil...to je čist tu mač... to je tko kokr d bi jst hotla na 40 pridt (177cm/59kg) ...ne delej tega, ker nis čist nč predebela...

...ma same take se spravlate hujšat, k nimate sploh kj hujšat...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 30. Jul. 2005 16:22

Vermilion napisal/-a:
Anchi napisal/-a:Ja, jest moram tud shujšat, visoka sm 175cm, težka pa 60kg, a pozna katera kakšnon dieto kako shujšat na 40 kilogramov, pa tko, da potem ne bom mela strij al pa česa takega...res...
:stupid: :stupid: :box:


a si normalna, pa ne morš shujšat za 20 kil...to je čist tu mač... to je tko kokr d bi jst hotla na 40 pridt (177cm/59kg) ...ne delej tega, ker nis čist nč predebela...

...ma same take se spravlate hujšat, k nimate sploh kj hujšat...


mensezdi da se je Anchi hecala ;)
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 30. Jul. 2005 16:24

¤MiSsY¤ napisal/-a:
Vermilion napisal/-a:
Anchi napisal/-a:Ja, jest moram tud shujšat, visoka sm 175cm, težka pa 60kg, a pozna katera kakšnon dieto kako shujšat na 40 kilogramov, pa tko, da potem ne bom mela strij al pa česa takega...res...
:stupid: :stupid: :box:


a si normalna, pa ne morš shujšat za 20 kil...to je čist tu mač... to je tko kokr d bi jst hotla na 40 pridt (177cm/59kg) ...ne delej tega, ker nis čist nč predebela...

...ma same take se spravlate hujšat, k nimate sploh kj hujšat...


mensezdi da se je Anchi hecala ;)


upam, da res ;)
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 30. Jul. 2005 17:02

Preveč se obremenjuješ z izgledom.Saj je to lepo, da paziš, samo glede na tvoje mere kot si napisala imaš lepo in suho postavo.Obdrži jo....
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 30. Jul. 2005 21:59

{katya} napisal/-a:No kakšen je moj izgled:
- velikost: 167 cm
- teža: 53,5 kg

PROSIM POMAGAJTE!!!! ZELO, ZELO, ZELOOOOO VAM BOM HVALEŽNA!!!!!

Mimogrede, kaj ima kdo že podobne izkušnje???


Trapa!!Da mi ta moment nehaš hujšat! Jest sm velka 169 cm in imam 60 kil, pa mam u redu postavo! Ploščat trebuh, solidno rit, normalna stegna!!
Kaj pol ti na sebi vidiš? Če hočeš zmanjšat stega, ti ni treba stradat, le malo telovadi!!!! Skači s kolebnico, delaj počepe, pa malo pobrskaj po forumu, ker je ena tema, kako telovadit za lepo ritko in stegna!!!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 30. Jul. 2005 22:01

cosmy napisal/-a:
{katya} napisal/-a:No kakšen je moj izgled:
- velikost: 167 cm
- teža: 53,5 kg

PROSIM POMAGAJTE!!!! ZELO, ZELO, ZELOOOOO VAM BOM HVALEŽNA!!!!!

Mimogrede, kaj ima kdo že podobne izkušnje???


Trapa!!Da mi ta moment nehaš hujšat! Jest sm velka 169 cm in imam 60 kil, pa mam u redu postavo! Ploščat trebuh, solidno rit, normalna stegna!!
Kaj pol ti na sebi vidiš? Če hočeš zmanjšat stega, ti ni treba stradat, le malo telovadi!!!! Skači s kolebnico, delaj počepe, pa malo pobrskaj po forumu, ker je ena tema, kako telovadit za lepo ritko in stegna!!!


točno tak!
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
*Lizika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lizika* » 31. Jul. 2005 9:46

Tk k je ena rekla da je to prav bolano!!! Pr takih letih se tok obremenjuješ sama s sabo da je joj! Ka pa k boš mela kake izpite, pa k boš mela kake večje probleme (zdravstvene, s familijo, itd.) pol pa boš tk ratala živčna razvalina. Ka pa jst k sm velka 170cm pa sm težka 70 kg, pa se ne sekiram, k vem da tk ne bom prišla nikamor? Stegna pa mam tud ubitačna, pa grem vseeno na bazen na morje... Tam vidiš še velik več močnejših deklet od sebe.

Tk da - ne se sekirat, k nima smisla!!!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 31. Jul. 2005 10:50

ne hujšat če ni res fuuul nujno. k js sm lih k sm bla v tvojih letih, v anoreksijo padla. sm mela na začetku 170cm pa 65kg (js sm mela RES preveč), nakonc (po 1 mesecu pa pol) pa 46kg. in to je grozn... če se že zdej sama seb zdiš debel, bo pol še hujše. ne uničuj si mladosti, res ne. nočeš se sovražit, vrjemi mi. nočeš se rezati po nogah, da bi se kaznovala ker hujšaš prepočasi, ker si debela in grda. nočeš videti spake v ogledalu vsako jutro ko se zbudiš. nočeš se tehtati štirikrat na dan in poleg tega da nič ne ješ, telesu odtegovati še vodo, da ne boš imela preveč napihnjenega trebuha.
zakaj bi hotela izkusiti to, če greš lahko po drugi poti. SPREJMI SE, ozavesti, da si lepa. in relax... poletje je, raj pejd v mesto na sokca, kot pa da ležiš v postelji zato ker se ti preveč vrti če hodiš. in ker padeš po tleh vsakič, ko telo doživi prevelik napor (kar je lahko že hoja po stopnicah).

ja... bila je velika izkušnja, ne pritožujem se nad njo, fuuuuuuuuul sm vesela, da sem lahko spoznala toliko skrajnosti. ampak, kaj če se zate ne bo končalo srečno?
pazi nase! :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 31. Jul. 2005 11:45

¤MiSsY¤ napisal/-a:mensezdi da se je Anchi hecala ;)

He he, končno ena, ki je dojela skrajni idiotizem v mojem postu. :D Pardon izrazu, ampak taki "problemi" mejijo na neuravnovešenost. In to pri 13ih!
Pa saj je še kar nekaj takih na forumu, ki so praktično shujšane do kosti, ampak ne, one so DEBELE. Pa res no, one so debele. Čist zares. Brez heca.

Draga katja, če boš hujšala v letih, ko se še aktivno razvijaš, bo to zelo dobro vplivalo na tvojo postavo v prihodnosti. Aja ne samo na postavo, temveč tudi psihično. Nehaj se hecat in se izživljat sama nad sabo ter lepo uživaj svoje otroštvo. Pri 13ih moraš bit vesel otrok, ki ga skrbi samo to, da ima premalo petic v spričevalu in da je maskara, ki si si jo kupila, spet za en drek. That's it.
Še naprej se obremenjuj s stegni, pa boš pri 15ih živčna razvalina, ki bo okrog hodila v vreči za krompir, da ja ne bi noben videl malo močnejših stegen.
Aaaaaaaaaah, kok sm besna. :angry: :angry: :motz: :motz:
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 31. Jul. 2005 11:52

{katya} napisal/-a:glej v trebug sem ko plastična barbika. lepo suha pa normalna...to mi je všeč in me sploh ne moti. stegna pa imam grozna....ful debela... :cry:


pri taki teži ne moreš imet debelih stegen!! pa kaj ti bluziš? punca vzemi se malo v roke!!! A pol sem jaz pri 160/64 zavaljena pujsa,al kaj??? zdej imam pa še manj samozavesti pri taki suhici ki se sekira zaradi KAO debelih stegen. In res tako kot je rekla glambaby sem tudi jaz zdej na koncu tirov!
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
*Lizika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lizika* » 31. Jul. 2005 13:36

Točno!
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 31. Jul. 2005 14:19

jaz mam čisto isteo težo, pa velikost kot ti, pa nisem debela, in tudu drugi pravijo, da nisem. nea vem zakaj sploh hujšaš.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 31. Jul. 2005 14:25

Po mojem tebi primankuje ene par koleščov...to je prvo. Kot drugo si v pubrteti in ni zdravo da hujšaš, ker si v fazi ko se ti telo izoblikuje in rasteš itd. očakaj še ene 5 let, ko se ti bo telo oblikovalo in pol se ubadi s tem kdaj kako in zakaj shujšati...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 31. Jul. 2005 23:23

Jao, bejba mala... Ne mi hujšat!!! Ker nočš preživet celga poletja v bolnci sam zato, ker se ti zdi, da nimaš takih stegen kt une manekenkice pa modeli v revijah, na Tv-ju... Pa evo, če je tema zato tle, da bi te pohvalil, da si dost suha, itd. Ja, maš zihr ql postavo, ker kukr je že ena rekla, pr takem razmerju kilc&višine ne morš met debelih stegen, mogoče se teb kdaj zdijo, sam niso. Druge drgač vidš kt pa sebe (jz sm vedno misnla, da je ena sošolka bl suha k jz, pa sva enkat probavali iste hlače, pa so ble njej M lih prov, men so ble pa S lih kul, mogoče clo mal široke). Če bi pa reees rada mela lepša stegna, pejt pa mal športat. Sam, da se ti ne bojo zdela pol stegna še debelejša, k boš mal mišic dobila..
Pa res, tut če si uibr razvita, ni kul it pr 13ih hujšat! Prvo še mal zrast, pa boš kasnej, če bo kdaj preveč kilc (kar pa dvomm).. K če ne druzga nisi v glavi tok zrela, da bi nehala tkt k bi pršla na eno določeno kilažo, ker bi se sama seb verjetno tut kasnej še zmer zdela predebela. Poznam eno malo, k je šla hujšat v 3.,4. razredu (kok je to, 9.,10.let?) - pa mala ni bla niti okrogla, sam pač ni bla trilca, ker ma ž v genih pač postavco, k mejčkn na okroglo vleče. In je bla pol lepo par mescev v bolnci, medtem k so se drugi mali froceki okol podil pa tko.. Pa takt tut če si ji reku, da je suha, je blo: jz? ne, lej sebe poglej, ti si bl! Zdej se mi zdi, da je kul z njo. Sam je pa ful mejhna, ker vrjetn (po moji logiki) telo ni melo od kje črpat, da bi ona mal zrastla.

Pa ja, mene tut u nulo razpi*di, če se spravlja hujšat tak folk, k res nima nikamor več za shujšat!!! (zard une tamale verjetno še tok bolj) .. Res, ne se zajebavat s tem, k ni vredn! Jz bi bla s tvojo postavco ful zadovoljna.. Uživej na morju, pa fajn športej! :)


ps. uf, ker dolg post
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 01. Avg. 2005 6:50

prou nič nisi debela no, sam v narobno ogledalo se gledaš očitno. mere ki si jih napisala so ravno prave, al pa še za kako kilo premau.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron