Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 18. Avg. 2008 10:15

sama nimam izkušenj s Herbalifom,je pa s tem hujšala moja kolegica.vem da je dala precej denarja za to in je precej shujšala (in se spet nazaj zredila,ko je nehala) samo itak ji je ta zastopnik za Herbalife zraven napisal še precej strogo dieto in bi itak shujšala že samo s tem,ne pa da je dajala na stotine eurov
Bershka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 21. 10. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bershka » 19. Avg. 2008 18:18

Ena moja prijatelijca, je s tem zelo shujšala. Pol se je fuuul navdušila in zdej že kr to prodaja. Pravi, da to "ni piramidni sistem" (yeah right) in da bo pustila šolo in samo od tega živela.

Vglavnem, meni se cela zadeva zdi precej bolna.
Res da je shujšala, ampak ni zdravega hujšanja s tem, da samo sediš doma pred tv-jem in piješ blazno drag shake.
Vsi prijatelji se strinjamo, da se je ful spremenila. Ta herbalife družina (kot ji ona pravi) je tko k ena sekta. Ne da se mi zdej opisovat, sam je res precej creepy.
Slišala sem tudi zgodbe o tem, da so ljudje po prenehanju pitja padli v depresijo itd.

Torej: zdrava prehrana + gibanje!!!

Rezultati res ne bodo tako hitri, bodo pa toliko bolj dolgotrajni, cenejši in predvsem tisočkrat bolj zdravi! Ker če ime vsebuje besedo "herba" še ne pomeni da je naravno.

p.s.: po forumih je ogromno debat o temu, jaz osebno sem proti.
Zadnjič spremenil Bershka, dne 20. Avg. 2008 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 19. Avg. 2008 20:40

Bershka napisal/-a:da bo pustila šolo in samo od tega živela.


jej, kok ji bo še žal ... :?
Uporabniški avatar
**Miška**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **Miška** » 20. Avg. 2008 18:54

mene pa zanima kdaj je najbolš da se vzame čajčk? pred al po aktivnosti??
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 01. Mar. 2009 18:08

herbalife ja ... tut jst prakticiram zadevo, me je pa "notr potegnila" ena kolegica, ki to prodaja (ali kakorkoli bi lahko temu rekli). seznanila me je z nekim herba frikom, ki je s tem shujsal nekje 20kg in zdj zgleda kot shirana grinta. ne recem, herba daje energijo in pomaga izboljsati pocutje (ceprav verjemem, da je vec kot polovico pogojev za uspesnost v glavi in ne v sejku ter tabletah), vendar mi je pa mimo nacin, kako to predstavljajo. kot je omenila ena od uporabnic foruma - to dejansko je sekta in njeni clani so mal cudni. npr. dobr je jest zelenjavo in sadje, ampak ker v trgovini ni nic vec naravno, se raje posluzuj tablet ... oooou yeah ... skratka, sama uzivam zgolj in samo sejke ter vlaknine (za boljso prebavo), ostale obroke jem normalno. res je, da je vse bolj na bazi polnozrnatega (testenine, kruh), pa rjavi riz, manj sladkarij, sojin napitek namesto mleka, majhni obroki ... in se pocutim v redu. imam dovolj energije za cez dan in zjutrej brez tezav vstanem. tut shujsala sem (ne po kilazi, temvec sem zgubila nekaj cm-jev na stegnih, trebuhu, rokah) ... tko da pomaga .. ampak nacin, kako herbovci to predstavljajo, pa ubija ... ne prenesem jih in zato si tut sama zrihtam sejke :)
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 07. Mar. 2009 19:16

**Miška** napisal/-a:mene pa zanima kdaj je najbolš da se vzame čajčk? pred al po aktivnosti??


čaj je ubistvu fat burner, tko da ga zjutri vzameš pa med treningom
I'm turning like the sun
and like the stars
you try to sing with me baby
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 12. Mar. 2009 20:24

pomoje je ta stvar prvič predraga, drugič pa zakaj nebi jedu normalne hrane ala varjanta krompir pa dunajc naprimer, če si zdravstveno sposoben da to počneš.. res ne razumem proizvajalcev da dajejo izdelke na tržišče, ki še pospešujejo današen hitr tempo življenja, da še normalno u miru pojest nimamo časa... :?
sicer čist odločitev posameznika kaj bo jedu in kaj ne, to je sam moje mnenje...
drugač sm pa že enkat napisala če večkrat na dan po mal ješ boš shujšal, ker se ti poveča metabolizem, pač telo porab več energije da ti prebavi hrano...
lep pozdrav
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 12. Mar. 2009 22:45

Sam, da slišm besedo herbalife že ratam živčna. Ta folk iz tega klana je tkooo tečen. :roll:
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 09. Apr. 2009 18:16

hmm zdj pa nevem več. mela sm pozitivno mnenje zdj pa tole kar berm mi je čist turn off..sekta, čudni, ti vcepjo svoje mišljenje hm

men je blof ajn na obrazni negi pa drug tedn še wellness, sam hmm a zato so tm ankteo delal če hočš extra zaslužk, kaj polnozrnatega ješ..torej naslednič bojo o tme pametval omfg!
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 09. Jul. 2010 15:22

Jst sem pa v 6 mescih zgubla 30kg brez magičnih šejkov in tablet. Vesela sem, da sem spoznala pamet.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 12. Avg. 2010 15:50

hM Jaz nimam dobrega mnenja o tem. Ne razumem pa zakaj ljudje, ki hočejo shujsati, uporablajo te napitke, naj v osnovi spremenijo način prehranjevanja + sportanje, najbolj za zihr so pa doma pripravljeni sadni napitki! brez vse te svinerije notri..
Herbalajf je pa res metanje denarja stran, pa eni majo tud "sprane" mozgane k so v tem-moje izkusnje :)

Sicer pa bolje da za tako kupis 5krat večji napitek v teh fitnes centrih k je cenejsi pa večja količina..ampak to vse ob gibanju (beljakovine..), če ze mislis pit te napitke..

Herbalajf te zasvoji, dokler ne bankratiras
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 12. Avg. 2010 15:57

Aia pa se to, kot je ena punca omenila, ta folk zna res utrujat...in te prepričevat kok je to waw in oh super. In da če se ti mudi zjutri si zmiksej ta sejk (ki je meni zelo ogabnega okusa) in bo zadostil za zajtrk..jaaa zihr, si pa raj zmiksam sama sadje..pa vem da je domač brez dodatkov:) bo bolj ziher..

In kot sm ze povedala, ta folk je mal v svojem svetu..Je ze res da shujsas,sam a je treba pokurit toliko denarja..pa pit napitek...al res ne bi raj kaj za sebe naredila-brez te svinarije??

Sm čist proti tem herbalifom.. :D
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 18. Avg. 2010 6:56

Znanka je s tem ful shujšala.

Men je pa škoda keša k isto dobim s proteini po treningu. Lahka večerja pač...
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 18. Avg. 2010 9:39

Moja teta je ful shujšala s tem HL. Ima pa nek šejk, ki ga pije skupaj s sadjem ali jogurtom pa neke čokoladke, ki jih je za zajtrk in so baje ful nasitljive. Moja mama je rekla,da bi se tudi lotila s to stvarjo, sam je relativno drago. Mislim, da je teta dala okrog 100€ prvič in potem dokupuje stvari.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 18. Avg. 2010 10:09

Herbalife... :D

tko je s tem, mojo znanko je tole čist notr potegnil in je pustila službovanje na relativno visokem mestu in odprla firmo, ki se ukvarja z zdravo prehrano (ne izključno HL) in služi tam nekje okoli 2000 do 3000 eur na mesec + tega ji pripade še ogromno t.i nagradnih promocil (zastonj smučarski vikendi, križarjenja, potovanje itd itd..). Kdor vam bo reku da je to v bistvu ne delo, to ni res. Dela se velik, je pa res da delaš kadar želiš sam (torej če ti ustreza zjutrej do 11 spat, tut lahko) in pa razlika je v tem, da je v podjetju pozitivno vzdušje in se uspeh eden druzga podpira, v večini primerov ni foušije in nevoščljivost (kar je prioriteta v večini da rečem normalnih podjetij)..

Kar se tiče hrane je pa tko (moje mnenje) - je uporabnik HL prehrane tak kot sem na primer tudi sama, ki uživam zdrav zajtrk (šejk in čaj) in pa OBČASNO zraven še kak roseox (ko so v napadu prehladi, gripe itd..) vlaknino (ko črevesje mal počiva) in pa guarano (kadar je treba ogromno nardit v kratkem času in spanje ne pride v poštev) :wink: ...pol so pa tu uporabniki HL, ki sploh ne uživajo več trde hrane, ampak dobesedno živijo od vode in proizvodov, kar pa jasno iz nobenega zornega kota ne more bit zdravo in normalno. Kapsulam se ne reče tablete, ampak stisnjenke, ker ne gre za kemično obdelavo (že tko sm velik napisala in se nism še tu razpisala, tko da se ne na to obesit) :) Obstaja ogromno proizvodov (vitamini, minerali, čokoladice, vlaknine, niteworks, roseox, guarana, aloja, omega 3, čaji, kozmetika, beljakovine itd..)

kozmetiko in šejk je z moje strani zlo za pohvalit. pri šejku je tako, da se ga res zlo hitr pripravi in se dejansko naješ in ga lahko neseš sabo na fax in kamorkoli :D

CENA --> šejk se sčasoma poceni in se prvotna cena 44 eur za redne stranka spusti na 35 eur. in če si predstavljate, da ga uživate samo kot zajtrk ga imate za en mesec približno. no, če bi za zajtrk popili eno kavico in pa pojedli en rogljiček ali sendvič bi to zneslo recimo okoli 3 eur?

3 x 30 = 90 eur

tko da cena spet ni TOK visoka, samo ker se kupuje relativno velika količina naenkrat seveda vsak dobi tak občutek.

in je fino, za zraven zaslužit 300, 400 eur :D

tko,..če se bo komu sploh dalo vse prebrat
pa lep pozdrav
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov