Glivice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 15. Mar. 2007 15:37

bolhica napisal/-a:punce..doma mam še tale Canesten..k ga uzadno nism uporabla rok uporabe je do leta 2008 tok da mam še čs da uporabm to zadevo.. notr so tabletke + krema?? mal povejte kako je treba s temu, kakšn je postopk ker na žalost sm takrt u smeti vrgla navodila (tipičn)..tNxx :) :)


Pač vstaviš si to notr zvečer (če se prov spomnm je ena sama svečka, k je mal močnejša?), pa dej še za usak slučaj vložk, k bo zjutrej vn stekl..s kremo se pa pač normaln mažeš..
Za dežjem vedno posije sonce!!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 15. Mar. 2007 15:52

Ne, tri svecke so. Tri vecere zapored si jih vstavljas v noznico. Najbolj priporocljivo je tik pred spanjem v lezecem polozaju (kar pa dvomim, da kdo pocne). Hkrati se tudi namazi s kremo Canesten. S to kremo se namazi se kakih 3× cez dan vsaj kakih 10 dni. Pa rajsi vec. Ves ta cas med spolnimi odnosi uporabljaj kondom, ker lahko sicer pride do ping-pong efekta. Tega pa noces.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 15. Mar. 2007 16:45

uuu..hvaLaaa!!! :wink: pride do kakšnih sprememb spodaj??? bolj močan beli tok..ipd..?
... ι αм ωнαт ι αм ...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 15. Mar. 2007 17:18

Zjutraj bo na wc-ju verjetno stekel iz noznice preostanek stopljene vaginalne tablete. Pa mogoce tudi caz dan kaj. Za vsak slucaj imej te tri dni kak dnevni vlozek.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 16. Mar. 2007 7:49

OMG k sm js to mela se mi je skor odpelal... To je pa neki najhujšga kr se ženski lah zgodi... Sm mela pa ene močne atibiotike mi je pa cel sistem uničl... Pol mi je pa dala ena kolegica svečko zato, pa sm mela eno dost... hvala bogu... :?
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 16. Mar. 2007 8:58

A ni tam k je še krema zravn v škatlici zapakirana samo ena svečka k je bl močna?Če pa ni kremce zravn, so pa tri..tko sm jest mela :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 16. Mar. 2007 10:18

blue eye napisal/-a:A ni tam k je še krema zravn v škatlici zapakirana samo ena svečka k je bl močna?Če pa ni kremce zravn, so pa tri..tko sm jest mela :)


ravn zdajle mam eno škatlco doma in notri so 3 svečke in ena kremca... samo to je canesten

če ti pa da une druge bolj močne...mislim da so diflucan je pa ena svečka pa zraven dobiš še kremo dektarin...

samo fora teh dveh mislim pa da je taka (nekje sm brala), prve(canesten) ti samo zrihtajo lepo ravnovesje, neki v tem smislu... druge ti pa vse živo ubijejo v nožnici, tko, da ni možno, da bi ble glivice še notr, raznen, če se ponovno spet ne vnesejo (spolni odnosi itd...)
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 16. Mar. 2007 11:00

glivice so skos notr. fora je sam, da se poruši naravno ravnovesje in se začnejo prekomerno razmnoževat...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 16. Mar. 2007 11:12

Hm pol je pa več teh for canestenov, k jest sm mela škatlo z eno (kao bl močna) svečko plus tut kremca je bla notr..zanimivo :)

Ma te glivice so res en hudič :(
Za dežjem vedno posije sonce!!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 16. Mar. 2007 11:13

Ja, glivice so naravne prebivalke nase noznice. Je pa tudi res, da jih po uporabi tiste ene svecke ni vec, ker je njena naloga pobiti vse, kar je notri. To pa je seveda zelo slabo za noznicno floro.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 17. Mar. 2007 0:11

saaam pol je čist qL, če dam zdej prvič eno tabletko notr..pa pol če mi bo še nastajal še eno?? ni treba da res use porabm? če praute da uravnava vse to spodej?
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 17. Mar. 2007 10:05

zdravljenje moraš zaključit tko ko treba. ker te gljive so take, da se ti po recimo eni al pa dveh teh vaginaletah zdi da je vse ok, pol čez 3 dni maš pa spet sraje. tko da skončaj tut, če se ti zdi, da si zdrava. pa še pol ni nobenga zagotovila, da ne bo čez par dni še vedno isto... :)
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 17. Mar. 2007 12:32

mah nevem, sej zdej nekak nimam velikga problema s temu, sam kokr mi je zdravnica rekla ponavad izbruhnejo vn takrt, k se spodej prehladiš alpa ko pride do sprememb v temperaturi (zrk pa to)..jst sm se kšn tedn nazaj prehladila spodej..in me je mal srbel pa bi jih raj zdej uporabla k pa pol k se razširjo še bl.
... ι αм ωнαт ι αм ...
cokolina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolina » 27. Apr. 2007 22:41

me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 14. Maj. 2007 16:27

Malo sem prebrala o glivicah (tudi druge teme) pa kaj ene pravite in sm se zamislila. Sicer ginekologinje nisem kaj posebaj spraševala, ampak če bi se pojavile, bi to na rednem ginekološkem pregledu opazila, ne? A se še katera druga bolezen "tam spodaj" opazi na samem pregledu (mislim na spb)?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov