Droga

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že poskusili drogo?

Da.
225
58%
Ne.
160
42%
Skupaj glasov : 385

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Feb. 2008 10:53

Bulma, takole bom rekla - kje pa so starsi? Ne mislim dobesedno, ker omenjas, da je mami v bolnici, ampak mocno dvomim, da bos lahko ti to kot sestra uredila - zato so tukaj starsi in ne 3x na mesec, ko je froc koma pijan in ga je treba resevati iz dreka, ampak naj bodo tam celo otrostvo, puberteto in se kasneje, ce je treba. Kje so torej njeni/tvoji?

Punca pa potrebuje strokovno pomoc - rezanje, alkohol in droge. Kaj se potrebujete kot dokaz, da z njo nekaj ne stima? Predoziranje, ponesreceno rezanje?

In ja, za take stvari moras povedati starsem ... Kaksna bo skoda, ce jo kaznujejo s tem, da ne bo smela ven? Proti temu, da zapade se globje nicna, se ti ne zdi?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 05. Feb. 2008 10:59

Starši so cel čas tu. Samo s tem, da sta jo full skregala+omejlila izhode mislim da nista nič naredila. Ker je naslednji vikend spet šla ven. V bistvu se pa te njene bedarije dogajajo očitno v šoli.

jaz enostavno ne vem zakaj sem jaz imela toliko sranja v njenih letih? Omejila sta mi vse. Njej pa ne! Pa sem jaz kul, ona pa ne.

Ker s tem, da jo bosta zdaj kregala itd. ne bosta naredila nič. Če se pa jaz kaj vmešam, pa si bosta po možnosti mislila da jo zagovarjam.
No, jaz ji hočem pomagati, čeprav vem da bo mene samo izkoriščala.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 05. Feb. 2008 11:45

ja itk da ji nebo povedala zakaj to počne no. Lol...pa stranski učinki itd...sej to vsi vse vejo..sej vsi berejo o tem no :)
Pa pejt v lekarno pa naj se polula lepo (tko k sm že napisala) da vidš sploh, kaj je s temi drogami zdej.

Vzem Acon Multi Drug 5 test.Pride tm nekje 15€.
Test istočasno odkriva prisotnost kokainskih metabolitov (COC), metamfetamina (MET), metabolitov marihuane in hašiša (THC), metadona (MTD) in opiatov (MOP). test za drge v bolnici je pa precej precej dražji.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 05. Feb. 2008 11:56

Bom kupila, ja. Po pravici povedano sploh nisem vedela da to obstaja oz da lahko kupiš te teste v prosti prodaji. :oops: Hvala!
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 05. Feb. 2008 15:11

Lahko jih naročiš tud po netu..na lekarnar.com al neki tazga.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
yust me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a yust me » 06. Feb. 2008 19:14

Kdaj pa kdaj travo to je pa tut vse.
miss sunshine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a miss sunshine » 12. Feb. 2008 21:08

belo sem probala pa mi je blo fajn, tko da sem pol se ene parkrat vzela, drgac sem pa travo kadila 3 leta redno, zdej kadim obcasno. prov fajn zaspis :teddy:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Feb. 2008 22:42

da fajn zaspiš to drži, apak kako pa zjutri vstat je pa že druga zgodba :D jst sm bla drug dan,, če sem se ga zvečer zakadila, lih taka kot ena cunja, kot d abi mela nevemkakšnega mačka.In vstajat mi je blo res najteži :?
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 13. Feb. 2008 16:31

jst sm do zdej samo kukije probala enkrat. iz radovednosti bi rada še kej druzga, ampak nobenga ne poznam, ki bi mi lahko kaj priskrbel (ali pa mi nočejo, verjetno zaradi odgovornosti).
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 02. Mar. 2008 20:45

Tko kokr je ze ena napisala..tut mene preseneca koLk vs ma tuki izkusne z drogami=/
Jz sm ponosna na to da nism se nicesar probala. Se cikou ne, edino kar sm je alkohol.
Zaenkrat me nic ne mika da bi karkol probala. Drugace pa veliko ljudi poznam k so ze na trdih drogah. Nekatere imam tut zelo rada in me za njih zelo skrbi=/
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Mar. 2008 22:06

marihuana, kava, hašiš, ecstacy, čokolada, amfetamin, metafetamin, kokain, alko, cigareti, sex, itd. :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 03. Mar. 2008 13:24

nič, nikoli.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 03. Mar. 2008 15:30

Travo, sem kadila ksn let, pa mi je postal brezveze.
Uporabniški avatar
mateyaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a mateyaa » 03. Mar. 2008 16:32

Jst sem kadila travo lani, s sošolko sve kadile tko 4 mesce nekje, vsak petek :) blo je kul (takrat).. Smešni spomini, sam zai pa več ne kadive in naju sploh ne vleče. (A)

Najbolj se spominjave, ko sve bili zadeti 5 ur skupaj, tko da več nisve znale govorit po slovensko in sve se kar po nemško menle :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Mar. 2008 22:07

nikoli probala kšne droge, nikoli kadila, in sm prou ponosna na to :wink:

če pa spada pod droge tudi čokolada (mnenje od ryu10kyu), pole sm js tud že odvisna ej :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov