Bolečine v prsih

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 18. Apr. 2009 16:32

Mene tud včasih, sam mene ne v prsih, ampak v prsnem košu. Tko kot da bi me srce zaboleu (sej mogoče me), al pa pljuča, al pa ne vem. Ampak je zlooo redko in zato se še ne sekiram. Pa nisem na tabletkah.
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 19. Apr. 2009 0:14

To tud mene ful velikrat boli. Pred menstruacijo me še po rebrih pa v pljučih drugač me pa kdaj kr bolijo sam to je najbrž zard tega, ker mi rastejo. :D
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 19. Apr. 2009 8:26

Živjo!
Jaz imam malo drugačen problem, tudi s prsi povezan. Že dolgo časa lahko občutim na levi dojki neko bulo trdo. Ko pritisnem, me boli. Občuti se kot kost. Stoji med obema dojkama , mislim bolj na levo. Mogoče ima katera izkušnje? :?
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 20. Apr. 2009 11:49

Mene bolijo zadnja dva meseca skor skoz. Začnejo en teden po jemanju tabletk in nehajo prvi dan menze in nato spet. Bolečine so zelo hude, odvisno od dneva, učas ne morem na trebuhu spat ali pa je boleče hodit po stopnicah. Baje od KT. Pa baje ne morm nč naredit glede tega, ali se odločim za KT in boleče prsi ali pa brez KT in boleče menstruacije in mozolje.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Apr. 2009 13:29

^^ Boleče menstruacije (pomoje) lahko odpraviš s kkšnimi tabletami (če jih lahko jemlješ) in mozolje pa omiliš s kkšno dobro in kakovostno kremo, ki bi odgovarjala tvoji koži.... Jz mislim, da maš izbiro.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 20. Apr. 2009 16:38

No, mozolje imam tud trenutno, kljub kremi. Če ne bi imela tablet, bi bilo še veliko huje. Sem že poskusila.
Glede bolečih menstruacij je pa tako, ko sem jih imela sem jemala zelo močne portibolečinske tablete. Vendar te ne pomagajo kaj dosti, ko pa ponavadi že prej bruham. Imam zelo nizki prag bolečine. Tako, da tisti dan ko dobim menzo lahko samo še ležim.
Sem že premislila vse možnosti, poskusila eno in drugo. Nikjer pa ni garancije, da me prsi ne bodo bolele če bom nehala jemati tablete, saj so me začele šele po enem letu jemanja tablet, lahko bi me tudi po enem letu ali dveh brez tablet. Baje da imam velike žleze, saj tako je rekla ginekologinja, pa tudi zdravniški svetovalec na netu.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]