Blato in kri

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 09. Mar. 2008 20:26

Jah..pojavlo se ji je enkrat. Men se je recimo ene trikrat. Jaz bi useen mal počakala pa kašn donat spila, ker če se ne bo več pojavilo, je to to.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 09. Mar. 2008 21:08

a ni kri na blatu tudi eden od simptomov za raka na debelem črevesu? :?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Mar. 2008 21:10

ja sej, karkoli je lahko :?
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 09. Mar. 2008 21:16

meni se je zgodilo parkrat, verjetno zato, ker sem imela več let težave z zaprtostjo in jih imam še vedno občasno (npr. na potovanjih). ne vem, jst ne bi zganjala panike.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Mar. 2008 21:24

Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Mar. 2008 22:22

kr.ena napisal/-a:klik


dostkrat se sliši, da ni panike ampak na koncu se izkaže pa da je.Nevem, jst pri sebi če opazim kej tko nenavadnega in sploh za kar vem, da ni ravno normalno, se odpravim h zdravniku, ker enostavno nikoli ne veš.nikoli si sama nekih diagnoz optimističnih ne postavljam, po tem kar preberem na netu.Grem raj do zdravnice, zahtevam popoln pregled da se vidi če je kej narobe.
tud za hemoroide ni lih vsaka kremica.moja babica ma zlo hude hemoroide in more prov neke tablete jest in neke posebne žavbe na recept uporabjat.
nevem, pač nasvet da gre h zdravniku se mi lih ne zdi napačen, sicer mi je pa popolnoma vseeno kaj kdo dela s svojim zdravjem.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 10. Mar. 2008 10:33

sokolja napisal/-a:a ni kri na blatu tudi eden od simptomov za raka na debelem črevesu? :?


Če bi mela to, bi mela še ogromno drugih simptomov, ki bi se ji izražali na splošnem počutju, sploh pa se ji ne bi pojavilo v obliki svetlo rdečih kapljic krvi.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 10. Mar. 2008 10:37

*purple* napisal/-a:nevem, pač nasvet da gre h zdravniku se mi lih ne zdi napačen, sicer mi je pa popolnoma vseeno kaj kdo dela s svojim zdravjem.


Tuki je fora v tem, da če bo šla do zdravnika, ji verjetno ne bo svetoval nič drugače kot me. Ker on tudi ne more vedet na podlagi ničesar drugega kot njenega opisa. Če pa bo hotela pregled, bo morala na rektoskopijo, kar pomeni, da ji bodo skozi analno odprtino v črevo potiskali kamero, kar pa boli kot satan.
Meni je skratka to odsvetoval, predpisal donat in lažjo hrano in zadeva se je uredila. In glede na njen opis res ni treba paničarit in razmišljat o raku, ker bi morala imeti še kak drug simptom.
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 18:11

sabchy napisal/-a:nism vedla kam nej to napišem pa sm kr novo temo odprla :D

in sicer sm prejšni tedn ko sm šla na veliko potrebo 2x opazla kri na wc papirju.... ni blo velik krvi, barva je pa bol na roza vlekla kot na rdeče

a kdo ve ka bi lahk blo narobe ? ne rada hodm zdravniku za brezveze :/

drgač pa bi naj menstruacijo dobila šele čez 10 dni, spolnih odnosov pa še tud nism mela :?


Mogoče pa so to hemeroidi al kaj je že tisto...ne jej preveč pekoče hrane...zdej lahko je pa tudi dedno mal vprašaj mamo pa tatu če kej vejo...čene pa h zdravniku!
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 18:13

pa še to...če te peče in boli go greš na potrebo potem je velika vrjetnost da je to to!
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 26. Dec. 2008 19:18

Mene neki z vezi z blatom zanima, pa pišem kar sem. Torej, nekaj časa nazaj sem imela hemaroide, ali kako se napiše, in nisem šla k zdravniku, fant je "pogledal" in je rekel, da so hemaroidi, ker on je imel enako, pa je šel k zdravniku. Dal mi je kremco, sem se mazala, bilo je vse ok. Nekaj časa nazaj so se spet pojavili in spet sem se mazala. Nekaj dni nazaj pa sem opazila, da ko kakam, kakam sluzasto. Mislim, zraven sluzi je še "normalni" drekec. A je to normalno, se kateri dogaja?
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 19. Apr. 2009 6:25

Mene tudi neki zanima...
Že ene dva tedna ko grem na veliko potrebo se mi kr ulije kri iz "tazadnje"..temna kri, tudi koščki...kot da bi mela menstruacijo sam iz druge lukne..parkrat tudi ko sm šla sam lulat se mi je kr tam kri cedila in je v trenutku cela školjka rdeča...
A so to hemoroidi al kaj je to?
Šla bi zdravniku sam se bojim da mi bo kej v rit porivu in pač sram me je. :oops: :(
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 19. Apr. 2009 7:51

Mogoče imaš kaj danko poškodovano. Kar lepo pejt k zdravniku. Veš česa vsega so že navajeni. Zdaj pa ali malo potrpiš tam in si pogumna ali se sekiraš in si reva. :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 19. Apr. 2009 11:20

klupko napisal/-a:Mene tudi neki zanima...
Že ene dva tedna ko grem na veliko potrebo se mi kr ulije kri iz "tazadnje"..temna kri, tudi koščki...kot da bi mela menstruacijo sam iz druge lukne..parkrat tudi ko sm šla sam lulat se mi je kr tam kri cedila in je v trenutku cela školjka rdeča...
A so to hemoroidi al kaj je to?
Šla bi zdravniku sam se bojim da mi bo kej v rit porivu in pač sram me je. :oops: :(


Uf, tole se meni kar neprijetno sliši...jaz bi šla k zdravniku. Tole si opisala, kot da maš tok krvi, da boš skor izkrvavela...to pomoje ni normalno. Pa še temna je :?
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 19. Apr. 2009 11:59

Meni tudi ni tole všeč. Kaj pa še drugi simptoni? Počutje? Vseeno takoj k zdraviku.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov