Beljenje zob / beli zobje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 04. Jan. 2005 14:21

A m,ogoče kdo uporablja uno pasto al kva je za beljenje zob, k jo prodajajo na TV SHOP. Ne vem točn imena, ampak, nej bi ti na povsem zdrav način fuuuul pobelil zobe.

Pa ne verjamm. :lol:
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 04. Jan. 2005 15:35

Vse kar je za beljenje zob je nezdravo. To je tako, kokr, da bi hotla iz temnih las na svetle. Jih je treba razbarvati s peroksidom. Tako je treba razbarvati tudi zobe. Ampak razlika je, da lase lahko postrižeš, ko so uničeni, zob pa ne.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 04. Jan. 2005 15:36

Sm probala že kar neki takih super, extra, fenomenalno, blablabla učinkovitih belilnih sredstev, pa po pravici povedano je vse eno in isto sr.... Sej mogoče pomaga tistim, ki imajo zobe pofarbane samo od kave in cigaret ipd. , ziher pa ni čist nobenega učinka, če nimaš že von natur aus belih zob (torej so bolj rumene nianse).
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 04. Jan. 2005 15:57

Mah to preko tv je kr nekaj.Če ze hočes met res ono pravo belo naravno si das prvo zobe popeskat da grejo obloge od cigartov pa kafeja dol,pol pa majo zobozdravniki neko zadevo ko gor namazejo pa neko lucko al kak ze...ne wem tocno...nic kompliciranega.pa menda je bol poceni ko vse po tvju pa bolsi ucinek
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 04. Jan. 2005 16:11

Gregor napisal/-a:Uršy ali se da brez velikih tiskanih črk v naslovu (sicer sem popravu)? Vsaj naslednje teme. Saj vsi vemo zakaj. A ne.


Čisto offtopic:

To pa tudi jaz nisem vedla in kar veselo uporabljam velike črke v naslovu...oooops. Bom pazla tudi jaz.

Zdaj pa še topic:

Beljenje se mi zdi ful nezdravo. Sem enkrat probala z nekim belilom, v stilu tega kar je po TV in po vsaki uporabi maš občutek,kot da so čist zbrušeni. Saj efekt je bil, ampak škoda zob.
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 04. Jan. 2005 16:49

kok pa prblizn stane beljenje pri zobarju?
Uporabniški avatar
enya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a enya » 16. Jan. 2005 22:18

Beljenje zob je najslabse za zobe, ker ti unici sklenino zoba. Je res da imas trenutno bolj bele zobe, samo scasoma se ti pa se bolj obarvajo(kava, temni sokovi...). Jaz tega ne bi priporocala. Delam v zobozdravstvu. Rajsi uporabljajte zobno pasto sensodyne in pojdite naa peskanje zob 1x letno, ce ze ne gre brez. Ce imas bolj unicene zobe oz. res neestetske si das lahko narediti porcelanske prevleke. To se najlepse izgleda. Je pa zlo drago.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 18. Jan. 2005 11:47

LyLa napisal/-a:Pomoje tapravo in da je cimboljse zelo veliko.
Ce samo aparat (zvezdice) stane od 300.000 do 500.000, pol si lahko okvirno predstavljas...


Aaaaa....to pa je ogromno denarja!
Jst sm dala za zvezdice vse skupaj 230.000 sit....pa je ta moj zobar ful priznan....pri njemu je beljenje, če se ne motim tm okol 50.000sit.....jst grem dons k njemu da impregnira zobe, pa bom dala 10.000sit....
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jan. 2005 10:25

a slučajno katera ve ime kakšnega zobarja, ki se v LJ ukvarja z lepotnimi popravki zob??
kathy, kdo je pa ta tvoj zobar?
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 19. Jan. 2005 11:51

enya napisal/-a: Rajsi uporabljajte zobno pasto sensodyne


zadnjič sm si hotla kupit to zobno pasto in stane 1.200 sit. mislim da je pa to mal preveč. sploh za študentski žep.
Svet je okrogel zato, da ga obkroža prijateljstvo
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 19. Jan. 2005 12:20

LyLa napisal/-a:
kathy napisal/-a:Jst sm dala za zvezdice vse skupaj 230.000 sit....

za spodaj in zgoraj? to je še sprejemljiva cena recimo, ceprov je to se zmer ful enga kesa ce tko pomislis...
frendica je dala 150 sam za spodnji del :?


Jst sm dala 200.000sit za zgornji aparat, mela sm ga 6 mesecev in se mi je že vse popravl....30.000sit sm dala za snemnga k ga morš pol skoz ponočt nost.....

micamaca napisal/-a:a slučajno katera ve ime kakšnega zobarja, ki se v LJ ukvarja z lepotnimi popravki zob??
kathy, kdo je pa ta tvoj zobar?


Moj zobar je dr. Trost, dela pa Škofja Loki...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 19. Jan. 2005 12:22

metuljčica napisal/-a:
enya napisal/-a: Rajsi uporabljajte zobno pasto sensodyne


zadnjič sm si hotla kupit to zobno pasto in stane 1.200 sit. mislim da je pa to mal preveč. sploh za študentski žep.


jst sm jo uporabljala 2leti pa mi ni nč pomagala....še vedno mam ful občutljive zobe, pa pobelil mi jih ni kej preveč....
Men se zdi una za kadilce dobra...Pearl Drops, če se ne motim
Zadnjič spremenil kathy, dne 19. Jan. 2005 13:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jan. 2005 12:31

kathy napisal/-a: Moj zobar je dr. Trost, dela pa Škofja Loki...


Thanks :)
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 19. Jan. 2005 16:21

sej če bi si šle delat to preden bi ble 18 stare..bi mele zastonj :) ne wem kj ste tk dolgo čakale...jz sm ga mela pri 15-16...pa mm zj cis ql zobe
Uporabniški avatar
enya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a enya » 20. Jan. 2005 18:16

Ja se vsen je bolj dat mal vec kesa, kot pa nekaj poceni, ko ti sploh nic ne spuca zobe. Ne mores pa od zobne paste pricakovat, da bos mela snezno bele zobe. Nihce nima cisto belih zob, ce mas pa vse pobeljene se pa ze z aviona vidi, da mas umetne. Men so bolj vsec naravni zobje- seveda ne cisto rumeni.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]