Aloe Vera

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 29. Avg. 2008 12:22

na prvem mestu je napisano ALOE BARBADENSIS GEL :roll: na drugem pa je komaj AQUA

neven ampak ko sm si to kupila sem pogledala sestavine in ker je imel na prvem mestu ta gel in je ALCOHOL DENAT. na komaj šestem mestu sem menila da nemore bit tok slab :oops:
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 12:28

Eclat napisal/-a:na prvem mestu je napisano ALOE BARBADENSIS GEL :roll: na drugem pa je komaj AQUA

neven ampak ko sm si to kupila sem pogledala sestavine in ker je imel na prvem mestu ta gel in je ALCOHOL DENAT. na komaj šestem mestu sem menila da nemore bit tok slab :oops:


Ne pravim, da je slab. Zanima me vsebnost Aloje v izdelku in kakšen certifikat ima?
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 12:32

Kaj si pa kupila? šampon, kremo, losion, šprej, milo, kopel,.....????
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 29. Avg. 2008 14:49

kupila sem v mullerju, drgač pa sem si kupila sam losjon

nevem pa kakšen certifikat ima, drgač pa je losjon kr vredu-se hitro vpije, ni masten( da bi se svetil) ampak zelo vlažilen, mi kr odgovarja

verjetno pa si bom kupila še tak šampon, da vidim če mi bolj ustreza kot Head&sh.

p.s.:torej ALOE BARBADENSIS GEL na prvem mestu sestavin ne pove da je vsebnost aloe vere v kremi 98% :?: :?: :?:
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 15:28

Eclat napisal/-a:kupila sem v mullerju, drgač pa sem si kupila sam losjon

nevem pa kakšen certifikat ima, drgač pa je losjon kr vredu-se hitro vpije, ni masten( da bi se svetil) ampak zelo vlažilen, mi kr odgovarja

verjetno pa si bom kupila še tak šampon, da vidim če mi bolj ustreza kot Head&sh.

p.s.:torej ALOE BARBADENSIS GEL na prvem mestu sestavin ne pove da je vsebnost aloe vere v kremi 98% :?: :?: :?:


Lahko kje dobiš kakšno sliko losiona? Pa bova kasneje komentirala.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 16:16

Mislim, da tu gre za marketinško potezo. Če bi losion vseboval 98% aloe vere se ne bi tako hitro vpil. To bi bil skoraj sam listni gel. Losioni imajo tam nekje med 38-45% aloe verev izdelku. To, da je aloa vera na prvem mestu pomeni, da je je največ v izdelku nikakor pa ne 98%.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Avg. 2008 16:23

še zmer je ta gel bolši kot ta, ki ga ti promoviraš :P
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 29. Avg. 2008 17:12

trenutno nisem našla nobene slike, vendar še vedno iščem in upam, da se mi posreči :flower:
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 29. Avg. 2008 18:06

:nixweiss: ne najdem nobene slike! embalaža je zelena in ima še belo črto sam dvomin, da to koristi
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 29. Avg. 2008 18:37

no moj oče je zadnjič kupil na enem sejmu aloe vero (po priporočilu, ker ma od potenja neke 'razjede' na stopalih).
no do danes mu ni pomagalo še nič (uporablja to že pet dni zjutraj in zvečer). in potem danes zasledim to temo in seveda grem gledat, kaj piše na embalaži. lol aloe vera na predzadnjem mestu. :rofl: no vsaj vidim, kakšen nateg so stvari na sejmih.
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 21:00

Saj pravim, da je treba biti zelo pozoren, kaj in kako piše na embalaži in kakšen certifikat ima izdelek, ker po tem lahko vidiš za kakšno kvaliteto gre.
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 29. Avg. 2008 21:30

sam sok je pa zelo drag 28e litr :eek: kok pa se tega spije na dan...
drgač pa ja jst sm tut si kupovala gele in kreme iz aloje, sam še zdej nevem keri izdelki so dejansko vredu? pa še neki, aloja ni neki ful vlažilna, mislm jst k sm si mazala kožo z njo me je vedno malček vleklo, ker ni nič mastna... zdej me zanima če je lahko gel z visoko vsebino aloe vlažilen in se hitro vpije? oz kakšne izkušnje imaste s tem...
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 21:35

Nevem kaj za aloe preparatov ste uporabljali do sedaj, ampak aloe vera je vlažilec kože.
Po njej vam kože res ne sme vlečt. Kar se soka tiče je cena primerna kvaliteti. Spije pa se ga 3x30ml pred obroki.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 30. Avg. 2008 0:32

lrslovenija prosim brez groženj na zasebna sporočila !

kratko malo mi je vseeno za vašo aloe vero in je ne nameravam nikoli sprobati.. :roll:
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 30. Avg. 2008 6:54

Želja je samo predstaviti alojo iz prave strani. Tudi skeptiki imate možnost komentarja in hvala bogu, da je tako. :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov