najboljši prvi pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 04. Feb. 2007 17:53

Imamo temo najslabši pristopi, pa posredno mamo tud to temo že omenjeno v drugih, ampak me zanima, kakšen prvi pristop je najboljši, kakšen vas pusti breathless, se vam najbolj zasidra v srce, naredi najboljši vtis?!

Meni osebno se zdijo prvi pristopi prek interneta/telefona obsojeni na propad ... al sm mela pa pač v preteklosti napačno taktiko haha
Osebno je pa včasih zlo težko it do osebe pa narest good impresion (trema, ne poznaš ga, okolica itd.) kaj nrdit takrt?!
Kakšn pristop je najboljši ;)

lp
It should be illegal to decive a woman's heart!
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 04. Feb. 2007 18:12

Prek MSNja in pošiljanje SMSov neznamu folku - men se to tud zdi neumnost. To je sam potuha, čeprov je pa res, da si najbrž veliko bolj brez treme in lažje poveš določene stvari.

Najboljši pristop? :D
Oseba X je mojmu sošolcu rekla, nej mi izmakne en zvezek. In seveda mi ga je, ga dal osebi X, s katero sva se enkrat srečala (po 2h dneh od tega) pred šolo na čik pavzi, in mi je rekel, da je našel en zvezek, če je moj ... Sem valda rekla da ja, da ga pogrešam in pol mi je rekel, če ga hočem dobit, da morm it z z njim na pijačo naslednji dan. :D Ma men se je zdel kul, čeprav iz tega nič ni blo nikol. ;)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 04. Feb. 2007 19:53

hehe bom pa prva, ki bo to napisala: vse je odvisno od tipa... če me tip zanima, je praktično vseeno, kaj mi reče, ko pride do mene.

In obratno, če me ne zanima, je ni stvari, k bi mi jo rekel, da bi se zagrela za njega.

In to, a me zanima, al me ne zanima, ugotovim še preden pride do mene :)

Recimo čist kul mi je, če pride do mene, pa me vpraša, kako mi je ime. Všeč mi je tudi, če sem zunaj, pa pride plesat do mene. Če gre za kakšen žur, naj se pač usede zraven mene v družbi, pa se začne pogovarjat z mano. Magar nej me vpraša, kaj pijem, pa če lahk proba... :)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 04. Feb. 2007 20:16

Zvoncica napisal/-a: vse je odvisno od tipa... če me tip zanima, je praktično vseeno, kaj mi reče, ko pride do mene.

In obratno, če me ne zanima, je ni stvari, k bi mi jo rekel, da bi se zagrela za njega.


enako!

Drgač pa da je to kar je pa da se nea nekaj nosi-to me najbolj odbija!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Feb. 2007 20:26

Zvoncica napisal/-a:če me tip zanima, je praktično vseeno, kaj mi reče, ko pride do mene.

In obratno, če me ne zanima, je ni stvari, k bi mi jo rekel, da bi se zagrela za njega.

In to, a me zanima, al me ne zanima, ugotovim še preden pride do mene :)
Motis se. Ti samo se nisi srecala tipa, ki bi imel te sposobnosti na dovolj visokem nivoju.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Feb. 2007 20:58

Hm, ziher ma tist, ki ti zgleda zanimiv pa bi ga z veseljem spoznala, več šans, kot nekdo, ki pa ne deluje zanimiv. Sam če je nek osebek, ki ga nisi sploh opazila pa je mogoče še mejčkn antipatičen na daleč, ful izviren s svojim pristopom, pa da bi mene recimo ful nasmejal, bi dubu šanso, da me spozna oz. da jaz njega spoznam. Za kako pijačko zihr, no. Če ne druzga bi se pa mogoče kot prjatla fajn razumela. :)

Drgač zdej nimam nobenga pristopa v glavi, ki bi mu lah rekla, da je bil ful hud.
Sem se pa spomnla na enga dečka (smotkA, tm gor pr vas na žurki:D), ki je sedel zraven prjatlce, pa hotel začet pogovor z: "Lejga Jureta, kašn je dans." :D
Ona pa avtomatsko nazaj: "Ej, ne poznam ga."
Se je misnla kej naprej pogovarjat, sam je najprej men povedala, kaj je reku, uno bogo dete je pa med tem že obupalo. :) Drgač je bil čist simpatičen.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 04. Feb. 2007 21:05

sicer sma se z mojim spoznala preo interneta, ampak za moje pojme ni to glih pristop, zato bom povedala, pač da me je impresioniralo, ko sva se v živo videla...

s kolesom se je pripeljal namreč s čisto druge strani kot sem pričakovala, zato sem ga opazila šele ko je pripeljal čsito pred mene, pri tem je seveda skočil s prvo kolo na stopnico (izpal kao tip :D ) in mi potisnil roko, ter se predstavil...

ko sva se pa drugič spet srečala s kolesi, pa se je pripeljal do mene, zabremzal... htel naret nekakšno polkrožno salto in se pri tem skoraj zdeval :D :D .. . drugače ni on nekak bahač, ampak sem pa cenila to, da je pač želel naredit dober vtis :cool:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 04. Feb. 2007 21:23

Mahagonij napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:če me tip zanima, je praktično vseeno, kaj mi reče, ko pride do mene.
In obratno, če me ne zanima, je ni stvari, k bi mi jo rekel, da bi se zagrela za njega.

In to, a me zanima, al me ne zanima, ugotovim še preden pride do mene :)
Motis se. Ti samo se nisi srecala tipa, ki bi imel te sposobnosti na dovolj visokem nivoju.


To se čist čist strinjam z Mahagonijem, ker sm že imela eno tako izkušnjo. :D
Drugač pa mam zdej en ''problem'', ker ne vem, kako nej pristopim do enga izredno simpatičnega človeka ... Sicer na videz se poznava, to je pa tud vse. Pol pa zdej mam milijon možnih pristopov v glavi, ampak ko bom do njega stopila, bom pa zihr zamrznila. :? :D

miikena, haha. :D Bogi reveček se ni mogu česa boljšga spomnt, pa tud sploh ne vem, če je tam bil kakšen Jure.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Feb. 2007 22:08

smotkA napisal/-a:Sicer na videz se poznava, to je pa tud vse. Pol pa zdej mam milijon možnih pristopov v glavi, ampak ko bom do njega stopila, bom pa zihr zamrznila. :? :D

miikena, haha. :D Bogi reveček se ni mogu česa boljšga spomnt, pa tud sploh ne vem, če je tam bil kakšen Jure.
Zgleda da je tut ta tip zmrznil. :D
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 04. Feb. 2007 22:16

jaz nisem doživela ravno kakih dobrih prvih pristopov. večina je bila itak po smsih...kar nekaj :P

do zdajšnjega sem šla pa kar sama, no kolegica me je zvlekla (hvala urša :D). pa sem mu nesla pivo, že rahlo v rožicah. tako smo navezale stik z njegovo družbo, potem sem mu pa samo še odstopila 1/2 stola in pogovor je stekel :D (saj ne piše, da govorimo izključno o moških pristopih :P)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 04. Feb. 2007 22:48

srčica* midve pa mave očitno istega tipa. :D

Drugače pa ne bi rekla da kakšen poseben pristop učinkuje name. Če si mi všeč, si mi, če ne pa lahko nardiš salto do mene pa te neom mela. :razz:
Še najboljši pristop je čist spontan. Npr.: enkrat v tuji državi sva se s tipom zaletela, ko sem jaz šla v dvigalo on pa ven. Pa oba čist v šoku pa zmedena se začneva opravičevat, pa ugotoviva da sva oba Slovenca.. pol pa kar pogovor pa pijačka pa tak dalje.. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 05. Feb. 2007 11:53

Najboljši pristop: sploh ne vem če mi je kej reku, sam ustavu me je, sva mal zaplesala, spregovorila par besed. Potem je pa reku, da mi nima namena težit pa to, ampak da me je hotu spoznat, ker mam najboljšo čupo v celem lokalu :D no pač iz tega je zdej nastalo eno dobro poznanstvo...skuliran tip!

Je pa res, da če mi vizualno neb biu zanimiv, neb niti se začela pogovarjat. V bistvu da je men pristop všeč, mi mora tip najprej bit všeč, zanimiv, samozavesten (v mejah normale), pa ne sme kake bedne ven bleknat...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 05. Feb. 2007 12:01

Mahagonij napisal/-a:Motis se. Ti samo se nisi srecala tipa, ki bi imel te sposobnosti na dovolj visokem nivoju.


mogoče res... dokler tega ne doživim, bom pa še naprej trdila svoje :D :wink:
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 05. Feb. 2007 13:04

res je, da prvi pogled veliko pomeni, sam ce meni nebo na prvi pogled tip zanimiv, se to ne pomeni da ga nocem spoznat. najbolj zanimivi so mi tisti, ki
znajo dosti povedat, ki se radi hecajo.... jaz osebno mam rada velike črnolase fante, obleka pa mi ne pomeni kaj dosti, moški mora bit enostavno zanimiv in razgledan seveda... zdaj ce se bo pogovarjal o motorih, verjetno neboma dolgo sedela na pijaci :D

drgac pa je glavno, da se ujameva v pogovorih, simpaticnosti, predvsem pa pogledih...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Mar. 2007 16:08

Mahagonij napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:če me tip zanima, je praktično vseeno, kaj mi reče, ko pride do mene.

In obratno, če me ne zanima, je ni stvari, k bi mi jo rekel, da bi se zagrela za njega.

In to, a me zanima, al me ne zanima, ugotovim še preden pride do mene :)
Motis se. Ti samo se nisi srecala tipa, ki bi imel te sposobnosti na dovolj visokem nivoju.

Se strinjam.
Vedno rada poudarjam, tud vizualno mal manj zanimiv človek lahko v sebi skriva marsikaj velik bolj zanimivega. :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov