Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 8:16

Hej pupe!
Moj problem je sledeč-Poznam ga s fitnesa in že dober mesec se samo spogledujeva.2 tedna nazaj me je pozdravil, zdj se že precej pogovarjava.Pride kr do mene in se pogovarjava o vsem kar nama pade na misel. Včasih poškilim k njemu in vidim, da me gleda..koketirava.Ful mi je všeč ampak vem,da ima punco, čeprav mu je bilo nekak težko to priznat.Ne vem kaj nej naredim..Rada bi ga povabila vn pa se bojim zavrnitve..ali nej pustim da ostane pri tem kar je in čakam, kaj se bo zgodilo z njegovo punco.Precej očiten je, da sm mu všeč..nimam pojma kako se lotit zadeve zato pls kšn nasvet...Tnx!!!
Papa
iziris
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a iziris » 10. Jan. 2007 8:33

torej..
ko bom pobič zapustil svojo punco.. ko bo samski.
bom rekla.. povabi ga na skupen jutranji tek na rožnik.. prej pa ne.
mogoče.. si s tabo le nabija ego (kot nabije mišice v fitnesu).. da je še greha vreden, čeprav ima punco.. mogoče jo je naveličan.. mogoče je ne upa zapustiti.. mogoče je sploh nima.. mogoče je take vrste..da bi varal.. ti pa nočeš takega, kajne?


ne vem no.. js ne bi.. ima punco.. in to je to.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 10. Jan. 2007 8:49

1. Ne delaj drugim, kar ne želiš da bi drugi delali tebi!

Postav se v kožo njegove punce... Bi blo teb fajn. In kko veš, da če bi ga ti mela, da se nebi začeu lih tko v fitnesu z eno ta tretjo spogledovat. Predvsem pa ne razumem, kaj ženske vidte na zasedenih tipih. To mi očitno nikol ne bo jasno. Tko kot sm napisala, kko bi se ti počutla, če bi ti hitla ena tipa speljat? Men je to tolk svinjsko, da povedat ne znam. Tok, tok, tok se mi kej tazga še ni zgodil, pa tut nikol mi ni pršl na misel, da bi šla jest kej tazga počet. "A punco maš?" "OK, adijo"
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 10. Jan. 2007 8:56

Tace vstran!Zaseden je!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Jan. 2007 9:25

ti ga kar osvoji! ampak da ne boš potem jokala po forumu, da si ti izvisela, ko je tebe pustil zaradi druge! :D
marakeech
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marakeech » 10. Jan. 2007 9:26

Pust ga na mir. Ce ma punco!!
Zakaj ste ene zenske take? Jst se nebi in se nisem neki pecala s tipom k ma punco :?
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 10. Jan. 2007 10:25

Ste že vse povedal :gut: Se strinjam, keep your hands off.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 10. Jan. 2007 10:59

pa ja no, ne morš drugim v zelje lezt no :nein: kk bi se pa ti počutla, če bi se to teb dogajal, in bi tvoj tip na fitnesu koketirol z drugo... pomoje ne lih fajn no :?
pust ga pr miru, dokler ne bo samski!!! :evil:
Uporabniški avatar
Signorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Signorina » 10. Jan. 2007 11:13

Iz lastnih izkušenj vam povem da ni fajn biti 3.oseba ... večkat sm pomislila na punco, ali ve ali ne ve, kako se počuti ... tudi če sm tipa hotela se mi je oseba smilila ... a kljub temu se nism upala ubranit njega in njegovega osvajanja ...
bilo mi je bedno ko sm pomislna da je pr njej da spi z njo ipd. ampak po drugi strani me je ta situacija privlačila ...
najhujš pa je bilo ko me je zavrnu ... in to ko sm ravno začela neki čutit do njega ...

zgodbe je konec že eno leto,zdej mam fanta in nikoli ne bom več tega ponovila ... Varanje,tretja oseba,...??? NE HVALA :wink:

p.s.: nikoli ne naredi nekomu tisto kar nočeš da drugi naredi tebi ... !!!
(jst na skritem se še vedno bojim da se mi bo to en dan vrnilo ampak vsak dela napake in mislim da če je v zvezi ljubezen ni prostora za varanje!!!!)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 10. Jan. 2007 11:38

Lej jo predrznico :D

Tace stran od njega! Če si mu ful všeč jo bo pusti zarad tebe brez tvojega drezanja... Če mu pa nisi, je pa itak brezveze. :)
barbara21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbara21 » 10. Jan. 2007 11:58

PUSTI GA PRI MIRU!!!!!!!!!!!!!!!
Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 12:04

Ok thn!!!Čist ste me napadl..sej jst nimam tazga namena, da bi bla tista zarad katere bi razpadla njuna zveza..vem kako je če si prevaran,zato sploh ne mislm na to..rada bi sam neko prijateljstvo za začetek..k je res uredu..nočm nč drezat..tud če bi kej hotu bi mu lepo povedala da dokler ne razčisti s punco nima z mano kej delat, ker tud sama nočem bit na drugem mestu.Pomoje bo najbolš da ostane pr tem kar je al pa največ kšno druženje, na več tko al tko nism pomisla..vsaj dokler je s punco.. :wink:
Upam da ni tak,da bi si s koketirajnem dvigoval ego..to me odbija..čeprou sm že pomisla tud na to..da mu je mogoče dolgčas v zvezi pa si želi mal popestrit s tem..ah, bomo vidl..go with the flow..
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 10. Jan. 2007 12:32

Buuba napisal/-a:Ok thn!!!Čist ste me napadl..sej jst nimam tazga namena, da bi bla tista zarad katere bi razpadla njuna zveza..vem kako je če si prevaran,zato sploh ne mislm na to..rada bi sam neko prijateljstvo za začetek..k je res uredu..nočm nč drezat..tud če bi kej hotu bi mu lepo povedala da dokler ne razčisti s punco nima z mano kej delat, ker tud sama nočem bit na drugem mestu.Pomoje bo najbolš da ostane pr tem kar je al pa največ kšno druženje, na več tko al tko nism pomisla..vsaj dokler je s punco.. :wink:
Upam da ni tak,da bi si s koketirajnem dvigoval ego..to me odbija..čeprou sm že pomisla tud na to..da mu je mogoče dolgčas v zvezi pa si želi mal popestrit s tem..ah, bomo vidl..go with the flow..


Jah, zakaj so te napadli... :? V prvem postu si povedala drugače kot zdaj, tudi naslov je kar pomenljiv in ne kaže ravno na to, da ga hočeš za prijatla. :D Pusti vse tako kot je. Ok, ne rečem, da se naključno srečata v fitnesu, spregovorita par besed, ampak tu se potem stvar zaključi. Vsaj zame bi se.
Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 12:42

Ja štekam kaj mi hočte povedat,no :oops: sam k je pa tko fletn :wink:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 10. Jan. 2007 12:46

ja pa kaj pol, če je fletn.. on ma punco.. dokler ma punco, ga pusti pr miru, vsaj v smislu kej več kot samo znanca oz. prjatla...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov