Zalezovalec

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

E227
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 26. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a E227 » 08. Maj. 2017 14:53

Pozdravljeni,
imam težavo zaradi katere me postaja čimdalje bolj strah in ker nevedo prijatelji, družina, partner... sem se odločila morebitno pomoč poiskati na forumu. In sicer... stara sem 21 let, sem študentka, ki je čez teden v Mariboru. Na eni izmed študentskih zabav sem približno pred tremi meseci spoznala fanta. Fant se mi je zdel zelo vredu, veliko sva se pogovarjala o takšnih in drugačnih stvareh in nato me je povabil na kavo. Že v samem štartu sem fantu povedala, da imam fanta in da naj od mene pričakuje zgolj prijateljski odnos ali pa naj me pusti na miru če hoče kaj več, sam je potem nakazal na to, da je gej zato sem si nekako oddahnila. On se je strinjal, šla sva na kavo in prijateljstvo se je razvijalo, dajal mi je veliko pozornosti, skupaj sva preživela veliko časa, zame je naredil vse ampak sem to pripisovala prijateljstvu. Opozorilne znake sem dobila pred približno 14 dnevi, ko me je objel in mi je bilo nekako neprijetno in sem čimprej želela stran. Začel se je obnašati čudno, govoriti kletvice, besede ki jih ne bi rada ponavljala ker so bizarne. Nato mi je izpovedal ljubezen in skoraj bi me kap. Jasno in glasno sem mu povedala, da jas ne čutim enako, da imam fanta in da sploh ne pride v poštev da bi bila skupaj. Rekel je da razume, da sva lahko samo prijatelja in da več ne bo poskušal. Nedavno sem bila pri njemu doma na kavi nakar me je začel otipavati kar tako, začela sem se braniti on pa je kar silil vame, me hotel poljubiti, vglavnem prestrašila sem se tako, da sem začela jokati in se nekontrolirano tresti. Na srečo je domov prišla njegova mama in je odnehal. Sedaj mi piše stvari kot so moja ljuba, ljubezen, miška in vse mogoče živali jas pa ga kar ignoriram. Zadnje dneve me kliče, piše, me hodi čakat pred faks ker si je očitno zapolnil kdaj imam predavanje, ugotovila sem, da me je začel zalezovati ko sem hodila v park, na kave z prijatelji,... pred dvema dnevoma me je celo čakal pred stanovanjem! Govori nenavadne čudaške stvari kot da bi bil na drogah ali nekaj nevem... V glavnem začela sem se ga bati in v Mariboru se več ne počutim varno, razen takrat ko sem v stanovanju. V mestu ne poznam veliko ljudi zato sem večino časa sama in sedaj postaja neznosno ker ne upam več iz stanovanja ker kamorkoli grem ga nekje srečam. Družini in partnerju ne želim povzročati skrbi in jim tega ne omenjam, pa tudi če jim bi nevem kako bi mi pomagali. Prosim za nasvete kako se ga naj znebim, kaj mu naj še rečem,da me bo pustil na miru?
Že vnaprej hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Maj. 2017 19:48

Hm zakaj svojemu fantu nikoli nisi omenila tega prijatelja?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Maj. 2017 20:42

Poveš tipu, tistemu pa rečeš da boš šla naslednjič na policijo ali kontaktirala njegovo mamo (this shit works).
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 09. Maj. 2017 6:40

Jp. Sam povej: ej do tvoje mame bom šla in ji povedala, da s svojim pristopom in čudaškim vedenjem ogrožaš mojo varnost. Mama ga bo sterala, in bo nehu :D et voila
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
ColemanC
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a ColemanC » 13. Dec. 2022 10:02

That's great. I was impressed by your writing. I am happy to see such a topic. Please come to my blog and read it.


WyndhamRewards

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov