Moški striptis skupina

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jurekosili
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a jurekosili » 21. Dec. 2012 5:51

Pozdravljeni
Ne dogo nazaj sem v fitnesu srečal fante naše najbolj znane moške striptis skupine Total Knockout in ko sem jih videl v živo, mi ni sedaj jasno kakšno spolno fantazijo bi ti moški lahko predstavljali.
Ko sem malo bral po forumu ženske obužujejo predvsem večje moške tukaj so pa razen enega vsi bolj mali kot pa srednje ali celo visoki.
Že v tem fitnesu je veliko drugih ki bi lahko bolje predstavljali ženskam neko spolno fantazijo.

Zanima me predvsem žesnko mnenje.

LP Jure
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Dec. 2012 8:49

...misli ja, ker visina moskega je pa res full pomemben faktor. :roll:
Sploh pri fantaziji...

Ze ko spoznavas fante in ti je en vsec, je vse top sit na cloveku in ti odgovarja 100/h. In da ga skenslas samo zaradi visine....mislim, da moras bit kar malo omejen.
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 21. Dec. 2012 13:34

Sem na enem žuru spoznala enga Totalknockoutovca in sva tud mal plesala pa me ni neki grozno navdušil, v mojih fantazijah tud ni bil, tko da... :D
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 21. Dec. 2012 18:52

Tako na erotičnem sejmu v Celju, kot na nastopu slačifantov v eni diskoteki me ti fantje, vsaj po 10 minutah, niso niti malo več privlačili. Tisti sij zbledi, ko nehajo nastopat.


Razlog, da ženske padamo nanje, je, ker delujejo zelo samozavestno, svojo moško naravo pokažejo v vsej veličini in jih nikakor ni strah pristopit k ženski. Pokažejo, da so oni šefi, in da naj jih tako tudi obravnavamo.

Vsaj po mojem mnenju se gre za to.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 21. Dec. 2012 19:02

Jah pomoje tut ni glih nekaj veliko izbire med moškimi striptiz skupinami... :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Dec. 2012 20:07

Mela sem sicer "čast" samo dva videt na enem partyju, ostale pa po slikah. Men noben ni všeč, v živo takrat mi je pa bil en recimo simpatičen (tud po partyju ko je bil oblečen). Je pa zanimivo pač gledat men zarad showa ne zato ker gledam tam skor nage tipe (to je pol še sam plus zraven, recimo :D) drugače sem pa tud jaz pomislila ko sta stopla z odra oh, kak sta mala... ampak načeloma kot je ena rekla, če ti je nek tip dober pol njegova višina verjetno kaj ekstra ne bi smela met vloge pri tem. Men osebno so pa všeč tipi, ki so nekaj cm višji od mene. Drugače pa, če je nekdo striptizer še ne pomeni da more hudo noro zgledat in da na tem svetu al po cesti ne stopajo dost lepši fanjte, tak da mal smešno vprašanje...
Yada, yada, yada...
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 22. Dec. 2012 3:25

jure kaj ti ustvarjajo komplekse al kaj?

zamenjaj fitnes.
jurekosili
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a jurekosili » 22. Dec. 2012 4:30

Najprej hvala za konstruktivne odgovore.
#browneyes sem pričakoval kakšen tak odgovor, vendar nimam problemov s samozavestjo, kot tudi me ne mika takšen poklic ali hobi.
Dokler nisem v eni reviji zasledil njihovega članka, sploh nisem vedel kdo so in da včasih skupaj treniramo.
Glede višine sem izpostavil samo zaradi tega, ker v takšnem šovu rad vidiš neke ideale oziroma neke standarde, ki so pa seveda za vsakega drugačni.
Če gledam kot moški in bi šel na na ženski striptiz bi pričakoval zensko veliko vsaj 170cm, kar v realnem življenju nikoli ni "pogoj", lepo obdarjeno in z kolikor toliko hudo postavo, kar prav tako v realnem življenju nikoli nisem pogojeval.

Še nekrat hvala za odgovore.

LP Jure
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 22. Dec. 2012 5:42

logično da je spolna fantazija žensk sexat s striptizerjem.
tako kot npr. z rokerjem ali kakim drugim pomembnežem, tudi če bi bil grd.

ti si pač preveč običajen in brezvezen.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 22. Dec. 2012 10:18

prinzessin napisal/-a:Razlog, da ženske padamo nanje, je, ker delujejo zelo samozavestno, svojo moško naravo pokažejo v vsej veličini in jih nikakor ni strah pristopit k ženski. Pokažejo, da so oni šefi, in da naj jih tako tudi obravnavamo.
.


jap to je to. Jz sm tudi dva spoznala in sta bila čist simpatična.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov