naravno vs. umetno (oprsje, jasno)

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 03. Okt. 2012 19:45

že nekaj časa me zanima, kaj si moški res mislijo o umetnem oprsju, zdaj sem pa še prebrala mahagonijev post v temi o nabildanih puncah in sem kar presenečena.

torejkaj pa ostali pravite? a imate moški raje majhne naravne joške ali večje umetne? (vem, da so večini najbolj všeč večje naravne, ampak recimo, da to ni opcija.) a so umetne joške turn off? ali bi svojo punco z majhnimi podpirali, če bi se odločila za operacijo?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Okt. 2012 20:21

meni so velik turn off umetni joški. karkoli umetnega na telesu mi je turn off ubistvu.

enostavno trapasto se mi zdi. mogoče samo meni ki mi oprsje ni tok pomembno..

ne bi podpiral. velik raje imam majhne kot pa umetne.
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 03. Okt. 2012 20:28

slovenc79 napisal/-a: mogoče samo meni ki mi oprsje ni tok pomembno.


Sem že parkrat brala, da naj bi bili tisti, ki jim je oprsje zelo pomembno, še toliko bolj proti umetnim :) Sicer nisem moški, tako da iz prve roke ne morem povedat :D , ampak še vsakič, ko je bila kje objavljena kakšna anketa glede tega, so povečini vsi odgovarjali, da jih to moti oz. se jim zdi brez veze, ker so take prsi hladne, se nenaravno gibljejo, eden je rekel celo, da je to klavrn ponaredek njegove najljubše igrače, ki se skriva pod kožo, in ne more zraven uživat itd. Se pa gotovo najdejo tudi nasprotna mnenja. Verjetno dandanes obstajajo tudi tako dobri vsadki, da se ne opazi tako zlahka, tako da mogoče tudi koga od teh zgoraj ne bi motilo, dokler ne bi izvedeli. :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Okt. 2012 21:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Okt. 2012 21:17

Ko smo se s kolegi v vojski pogovarjali o teh temah po cele dneve smo prišli do tega sklepa:

Vsi imamo radi naravno oprsje, ker problem umetnega oprsja je...da izgleda umetno, in kolega je prav rekel: lahko imaš pravo rožo ali pa umetno rožo, in katero raje pogledaš?

In mi smo bili tudi mnenja, da ženska ki si da umetno oprsje si ga da delati zato da bi se počutila bolj seksapilno, bolj samozavestno da bo s tem pridobila pozornost moških...in to je kupljena samozavest, ni boljšega kot dekle ki se dobro počuti v svoji koži, ni važno katero črko abecede ima tam zgoraj.
Moške privlačijo ženske ki se dobro počutijo v svoji koži, in če se nekemu tipu neka punca ki ima A, ali B zdi neprivlačna..to kratkomalo pomeni da je idiot.
Tako da ja, zagotovo majhno naravno oprsje in zdrava samozavestna punca kot punca ki ima napumpane joške ki štrlijo skozi top.

Če bi se moje dekle hipotetično želela to, bi jo podpiral če si to želi zase in ne ne vem zame.

Jaz osebno preferiram seveda naravno oprsje, sicer sem bolj nad boki in ritko navdušen..ampak tudi nad visokim Cjem nisem ravnodušen :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 03. Okt. 2012 22:10

Led Zeppelin napisal/-a: in če se nekemu tipu neka punca ki ima A, ali B zdi neprivlačna..to kratkomalo pomeni da je idiot.


Hm, to pomeni zgolj, da ima svoj okus :D Sicer temelječ na nekem fizičnem delu babe, ampak vsak ima lahko svoje preference glede partnerja; tako kot se enim zdijo recimo bolj privlačne temnolaske ali modrooke ženske, pa to še ne pomeni, da so idioti :wink: Se bo pač ogrel za kakšno drugo, ki ga bolj privlači. Se drugače strinjam, da je preveliko dajanje poudarka na fizične karakteristike pri izbiri partnerja lahko plehko, ampak saj veš, še posebej moški naj bi bili precej vizualna bitja :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Okt. 2012 22:16

Ja, seveda, da ima lahko vsak svoje muhe. Kolikor pa je to drugim pomembno pa je spet druga stvar :D (oz. kako bo strikten pri temu, včasih se zarečenega kruha največ poje).
Včasih je LZ pisal o rdečelaskah. Zdaj pa ima črnolasko, ki bo to vedno ostala. Toliko o tem, muahaha :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Okt. 2012 22:18

^^H A H A H , I am not amused

* dot, govorim o primeru ko je oprsje vse...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Okt. 2012 22:41

meni so plastični baloni fuj in fej, še bolj fuj so mi predimenzionirani joški.

pozanm pa eno ki si je nardila čisto hude joške, ki ne zgledajo prav nič umetno, prav tako na otip niso take.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Okt. 2012 23:17

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Okt. 2012 9:32

maniac napisal/-a:že nekaj časa me zanima, kaj si moški res mislijo o umetnem oprsju, zdaj sem pa še prebrala mahagonijev post v temi o nabildanih puncah in sem kar presenečena.

torejkaj pa ostali pravite? a imate moški raje majhne naravne joške ali večje umetne? (vem, da so večini najbolj všeč večje naravne, ampak recimo, da to ni opcija.) a so umetne joške turn off? ali bi svojo punco z majhnimi podpirali, če bi se odločila za operacijo?

Vedno so boljs naravni. Ta dilema, ki jo opisujes (majhne naravne/vecje umetne) zame sploh ne obstaja, ker se mi itak zdijo najboljs velikost C kosarica, to pa tut naravnih ni tok mal. B je tut zelo kul, teh je pa sploh dovolj naravnih. Sej pr naravnih je tut "problem" lahko z obliko (lahko ze pri majhnih). In vecje kot hoces, manj je zensk, pri katerih bos vidu to kar hoces, ko dejansko modrc dol da. Umetni majo pa druge probleme, ni problem narest da veliki stojijo, sam stojijo kr prevec. Pa se cel kup cudnih stvari se lahko naredi.

Itak je to celo obsedenost z velikimi joski zakuhala amerika. Kadarkoli se na netu objavljajo take slike na mednarodnih straneh se vedno americani najbolj slinijo nad ogromnimi joski. In pa anglezi, itak je njihova kultura podaljsek ameriske. V Sloveniji so pa to prevzele predvsem prole kulture. Zenske ste pa ful mocno afektirane od druzbe, kulture in ste to vzele za neko obco resnico, da si moski tega zelijo. Lej samo zato, ker na 24kur dajejo take estradnice za primer kobajagi seks bomb k jih moski obozujejo, se ne pomeni da je to res. Razen ce ciljas na neke prole tipe.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 04. Okt. 2012 10:40

niti slučajno ne ciljam na prole tipe in sama se sploh ne ukvarjam z mislijo na operacijo. imam sicer manjše, ampak so mi res lepe oblike, tako da ne sprašujem, da bi se potem na podlagi vaših odgovorov odločila :wink:

praviš, da dilema med majhnimi naravnimi in večjimi umetnimi zate ne obstaja. kaj to pomeni? da ženske z majhnimi sploh ne pridejo v poštev? sicer se mi zdi, da ima največ žensk b košarico, ampak jaz jih poznam precej, ki imajo a in skoraj vse so vsaj pomislile na operacijo. šla verjetno ne bo nobena, ampak hočem povedat, da se jim bo vedno zdelo, da jim nekaj manjka.

in res me čudi, da ste vsi za naravne, čeprav so zelo majhne. očitno imam res oprane možgane. ampak mogoče bi morala prilepit kakšne slike, ker vi vsi si zdaj predstavljate umetne joške, ki so v totalnem nesorazmerju s postavo dekleta. nekatere si naredijo samo b ali c košarico in to sem pravzaprav imela v mislih, ne nekih turbo folk pevk z baloni do pakistana.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 04. Okt. 2012 10:47

dandans se že dajo taki hudi umetni joški nardit da zgledajo čist naravni. sploh če bejba ne pretirava z velikostjo in si naredi take, ki pašejo na postavo.

se pa spomnim, da mi je kot samski deklini pred leti trener v fitnesu reku, da če bi mela košarco al pa še mal večje joške, da bi lahko imela precejšnjo izbiro. :lol:
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Okt. 2012 12:29

Naravni, če niso preveliki in viseči.. Umetni, če so narejeni dobro in ne večji od c košarice (in ne na eni prekli, kjer štrlijo ven k pomaranče- ženska mora met vsaj mal svojih jošk pomoje, da "špehek" prekrije vsadek in izgleda kokr tok naravno)."
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Okt. 2012 14:35

maniac napisal/-a:praviš, da dilema med majhnimi naravnimi in večjimi umetnimi zate ne obstaja. kaj to pomeni? da ženske z majhnimi sploh ne pridejo v poštev?


mislim da pomeni da dilema ne obstaja. da so mu v vsakem primeru bolj všeč naravne kot umetne ;)
hej norci :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov