Debatiranje z moškimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

blairy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 10. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a blairy » 04. Jul. 2011 17:59

Pozdrav!
Zanima me, v koliki meri imate ostali podobne izkušnje in kaj pravite na mojo teorijo.
Med paleto različnih razmerij in znanstev se najdejo med drugimi tudi posamezni fantje, s katerimi dejansko kadarkoli se srečamo, ne zdržimo dolgo v temah vsakdanjega pogovora, ampak preprosto debatiramo. Naj bo to na sladoledu popoldan, na faxu, v družbi drugih ljudi, ki ne prisostvujejo debati ali pa samo v dvoje. Tudi preko interneta, največkrat pa seveda na raznih zabavah. In vseeno je, če se z določeno osebo nisva videla nekaj mesecev, ali pa sva sošolca in se vidiva praktično vsak dan.
Največkrat je debata o smislu vsega in odgovoru na vprašanje o vesolju, življenju in sploh o vsem ;) , razlikah med moškimi in ženskami...ali pa preprosto zagovarjanje svojega stališča glede česarkoli.
Prijateljice me ne razumejo kako lahko le debatiram s fanti in z njimi nič nimam...in pravijo, da sem čudna :) Za info: zaključujem faks. Situacija je ista ne glede na to ali imam fanta ali ne.
Jaz si razlagam, da to preprosto zato, ker me ti fantje ne vidijo kot tipično punco ampak kot "nasprotnika"v debati oz. zanimivega sogovornika -tako kot jaz njih. Vprašanje za fante - deluje to tako, ali pa sem le en wierdo primer? :twisted: LP
Uporabniški avatar
Mr. Simpaticus
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 16. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Simpaticus » 04. Jul. 2011 18:21

Nisi nč čudna in to je neki normalnga. Vsak "normalen" tip ma kolegice-takšne in drugačne, za pogovor, za kavice, debate, za zjokat se itd...

Tko da don't worry, ni tle nč narobe. Razn če ti hočjo povedat, da si morš najdt fanta, ker jih je tok okol tebe ti pa (govorim na pamet) samska :D ...če nisi, vzamem nazaj :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 04. Jul. 2011 21:44

jst tudi ne vidim nič čudnega v debatiranju
Larisa<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisa<3 » 05. Jul. 2011 6:08

kaj pa naj bi blo čudnega in tok nenavadnega če debatiraš z moškimi? jaz sem tudi sposobna met frende in z njimi filozofsko debatirat o vsem mogočem (razen o avtih... no pa še to kdaj), pač izmenjava mnenj, malo se nasmejiš,... in tudi z nobenim nič mela, pa ko sem bla samska je blo enako in ko sem mela fanta, je blo enako.
in do zdaj mi je še vsak rekel da sem prijetna sogovornica, torej naj se zdaj počutim nekaj extra? ali sem samo normalna ženska? ;)))
*my needs are simple: all I want is everything*
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Jul. 2011 8:55

Ti maš čudne prijateljice :D
Kaj bi rada slišala? Da si spešl?

Js imam lahko debato z zagovarjanjem stališč z zelo malo ljudi, ker imam temperament in način debatiranja, ki lahko zunanjemu opazovalcu zgleda kot prepiranje. Ampak s tistimi, k se ujamem v takšnem debatiranju je pa do konc hudo. Iskre letijo, adrenalin in na koncu vedno obilo smeha.
A goal without a plan is just a wish.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Jul. 2011 9:58

Mr. Simpaticus napisal/-a:Vsak "normalen" tip ma kolegice-takšne in drugačne, za pogovor, za kavice, debate, za zjokat se itd...



Torej sem jaz močno nenormalen tip. Sori, ne vidim nobenega razloga, da bi imel ženske prijateljice za kavice, celo za zjokat se (wtf )???!!!

Jaz se z drugimi ženskami "družim" samo internetno-zajebantsko, to je v bistvu moj razlog sodelovanja na forumu. Če mi je v življenju hudo, me potolaži moja punca. Če imava s punco težave, jih rešujem z njo, ne pa v pogovoru z nekakšnimi kolegicami.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Jul. 2011 10:01

Džeki napisal/-a:Če mi je v življenju hudo, me potolaži moja punca. Če imava s punco težave, jih rešujem z njo, ne pa v pogovoru z nekakšnimi kolegicami.


Avtorica je napisala, da gre za drugačne debate (obstoj življenja blabla, smisel življenja, zagovarjanje stališč,..) in ne za reševanje težav s kolegicami ter tolažbo.
A goal without a plan is just a wish.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Jul. 2011 10:05

Đizs, glej komu sem repliciral, no. :roll:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Jul. 2011 10:22

meni se to zdi nekaj povsem običajnega. hecna tema.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Jul. 2011 10:31

OT:
Džeki sorry, my bad :D
A goal without a plan is just a wish.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Jul. 2011 10:37

Men tudi niti slučajno ni jasen namen te teme :D zakaj bi bilo kaj posebnega, če oseba debatira z ljudmi nasprotnega spola?? wtf :eew: ne vem, a bi morala bit ženska priklenjena k štedilniku in naj bi bila zato nekaj posebnega, ker se zna celo pogovarjat... al naj bi bilo to nekaj nezaslišanega, ker govori z moškimi :priest: al je point v tem, da je neki posebnega, ker je vsi ti nasprotnospolniki niso kr naskočili in se ji zdi to blazno nenavadno :irre:

V vsakem primeru - avtorica je opisala čist normalen del življenja oz. interakcijo z ljudmi, ne vem, zakaj je morala zato temo odpirat :nixweiss:
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 05. Jul. 2011 11:53

Jaz bi bil izredno vesel če bi mel tudi kakšno tako kolegico s katero bi se lahko pogovarjal o nastanku vesolja, limiti v neskončnosti, obstoju boga... Mislim, sicer tudi jaz čisto ne razumem te teme ampak po mojih izkušnjah ni prav veliko žensk, ki bi imele tudi globlje filozofske debate. Veliko jih takoj zatrokira in iščejo drugo temo. Ali pa jih samo jaz ne poznam : \
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jul. 2011 12:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Jul. 2011 13:10

Sej mislim, da ni bil poudarek na filozofiji in verstvih & Co. :D tukaj, ampak je ona samo hotla poudarit, da se pač ne pogovarja kr neki tja v en dan oz. blebeta o vremenu al pa kok ji je všeč frizura od sogovornika :D .. bolj je bil poudarek na tem, da naj bi bila ona posebna / čudna, ker se pogovarja z osebami nasprotnega spola in se hkrati ne pari z njimi, zato je tud postavila to v podforum o dedcih :D :|
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 05. Jul. 2011 14:04

blairy napisal/-a:Vprašanje za fante - deluje to tako, ali pa sem le en wierdo primer? :twisted: LP

jez bi glede na tega zadnjega smeška rekla, da se je prišla samo malo 'pohvalit' oziroma si narest reklamo
(čeprav ne štekam ravno, kako se lahko hvališ z nečim tako vsakdanjim... Ej čau, jez znam hodit, vprašanje za fante, a sem edina? :twisted: )
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]