Korelacija med višino in penisom?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Dec. 2010 17:53

lahko je lep v obraz kot ne vem kaj, ne bi bla z njim, če ima 160-175 cm. če je tak tip bolj nabit, je ogabno. če je suh, nimaš sploh očutka, da si z moškim. meni je grozno, da mi recimo njegova bunda prav. in če je majhen, potem 100% ne more imet velikega ti.ča. to ne obstaja.

Odprla sem temo, ker se offtopic kar ni končal in so uporabniki očitno želeli nadaljevati temo. ..Evelyn..
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 04. Dec. 2010 18:41

^Ker si sprobala VSE majhne moške na svetu in ugotovila, da ta kombinacija ne obstaja. :D Saj se zavedaš, kakšno reputacijo si sama izbiraš s takimi izjavami aneda? :D

Edit: za delusional
Because I can.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Dec. 2010 18:44

videla sem dovolj tičev, da lahko postavim to teorijo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Dec. 2010 19:35

js sm bla enkrat z enim res majhnim in suhcenim tipom.
in je mel tako ogromnega tiča, da je bila moja prva misel ko sem ga vidla: staaaaari, kam boš ti to sploh dal?! no. sej šlo je, ampak naslednji dan sem pa komaj hodla :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Dec. 2010 23:51

Ja visina korelira z velikostjo tica, ampak to gre seveda skozi okno, ko zacnemo govorit o posameznikih. Sicer se pa jst, ce bi bil zenska ne bi hvalu s tem, da rabim ogromnega tica. :lach: :lach:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Dec. 2010 0:02

Mahagonij napisal/-a:visina korelira z velikostjo tica


Točno o tem sem enkrat že brskala po netu, pa so si podatki ful nasprotovali. A si kje kakšen vsaj približno kredibilen članek o tem zasledil?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 05. Dec. 2010 0:20

jullia_ napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:visina korelira z velikostjo tica


Točno o tem sem enkrat že brskala po netu, pa so si podatki ful nasprotovali. A si kje kakšen vsaj približno kredibilen članek o tem zasledil?

http://www.sizesurvey.com/result.html
Pa raziskava od Kinsley et al. No to glede korelacije, povprecja so pa previsoka, namrec kadarkoli meri medicinsko osebje je prec precej nizja cifra.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 05. Dec. 2010 8:43

Delusional
Očitno jih nisi dovolj. Imam tipa velikega 170 cm in ima velikega tiča. Ti vedno kar nekaj posplošuješ in postavljaš svojo teorijo. Prav tako pa obstajajo tudi veliki tipi z majhnimi tiči. Tukaj pravila res ni.


Glede na vprašanje pa lahko rečem, da me majhni tipi ne motijo, ker sem sama majhna. Pri mojih 154 cm bi čudno zgledalo, če bi imela tipa velikega 190 cm. Tako, da se s z zdajšnjim bolj ujamem kot sem se s prejšnjim, ki je meril 184 cm. Bi me pa motilo, če bi bil manjši od mene.
Imam kolegico, ki meri 174 cm in ima fanta 8 cm manjšega od nje, se pravi velikega 166 cm. Takšna razlika recimo bi mene motila.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 05. Dec. 2010 22:42

Mahagonij napisal/-a:Ja visina korelira z velikostjo tica, ampak to gre seveda skozi okno, ko zacnemo govorit o posameznikih. Sicer se pa jst, ce bi bil zenska ne bi hvalu s tem, da rabim ogromnega tica. :lach: :lach:


hočem, da me boli, razumeš?
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 06. Dec. 2010 9:50

eh, delusional, jst ti tut lah to tvojo teorijo ovržem :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 06. Dec. 2010 20:07

ja izjeme so vedno. ampak le izjeme.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Dec. 2010 23:53

delusional napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Ja visina korelira z velikostjo tica, ampak to gre seveda skozi okno, ko zacnemo govorit o posameznikih. Sicer se pa jst, ce bi bil zenska ne bi hvalu s tem, da rabim ogromnega tica. :lach: :lach:


hočem, da me boli, razumeš?


??? Zakaj hočeš da te boli? :eek:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Dec. 2010 11:11

čuftika napisal/-a:
delusional napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Ja visina korelira z velikostjo tica, ampak to gre seveda skozi okno, ko zacnemo govorit o posameznikih. Sicer se pa jst, ce bi bil zenska ne bi hvalu s tem, da rabim ogromnega tica. :lach: :lach:


hočem, da me boli, razumeš?


??? Zakaj hočeš da te boli? :eek:


a si ti rajš, da nič ne čutiš?

(jaz še svoj živi dan nisem ne videla, ne slišala za tipa 1.60 z velikim tičem).

sicer pa so mi majhni moški že kot taki malo hecni (to mislim tipe npr. do 1.65). to pa zato, ker ponavadi to svojo šibkost hočejo nadoknaditi s čim drugim- npr. frajerskim obnašanjem, modnim oblačenjem,...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Dec. 2010 20:04

v bolečini definitivno ne uživam, zdej si pa razlagajte kokr želite...
LoveBite
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 2. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveBite » 08. Dec. 2010 0:22

^^ hehehe :D

Ja, da komentiram. Sama bi tudi verjetno zelo tezko bila z manjsim tipom od sebe +to da zelooooo rada nosim pete mora imeti vsaj 185cm. Imam pa kolegico, ki je prekinila z nekom samo zato, ker je pet centimetrov manjsi od nje. Po enem letu ga ni in ni mogla pozabit.... zdaj sta ze dve leti noro zaljubljena (baje ima velikega :P ).
So pa tudi meni obupni tisti, ki se potem nabildajo in mislijo, da zgledajo vecji - nee, izgledas samo tako zelo trapasto - poznam enega takega in VEM, da ima ogromnega, ker je tip tako ponosen na svojega nenormalno velikega tica in sem ga enkrat videla, ker mi ga je pokazal. Res ima gromozanskega, tko da se tud s tem, da majhni tipi nimajo velikih ticev nebi strinjala.
Bla sem pa nekoc z enim visokim tipom, ki je imel najmanjsega kar sem jih kdaj videla - najprej sem dvakrat pogledala kje sploh je... Ampak je bil seks in vse kar pase zraven z njim vseeno tako zelo dobro, da se trenutno prav trapasto rezim, ker se spominjam. :D

Itak se pa na visino ne da vplivat tko, da bodite malo tolerantne s temi no go komentarji. Noben ni popoln.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]