Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:15

Ne vem sicer kam naj jo dam ampak povejte mi punce zakaj ste nasikane non stop? Zdaj ne vem ali sem samo jaz magnet za take babe ali so res vse ženske na tem čudnem svetu tako nasikane.. Kar brez razloga oz povoda se totalno razjezi in razgraja pa za vse sem jaz kriv. Ne vem ali jo moti dejstvo, da nikakor nisem copata in da se v primeru ko mi teži postavim zase ali kaj? Trenutno sem sicer še z njo ampak se mi zdi, da se bo tole kmalu končalo.. Vse skupaj se je pa začelo ko je moj zmaj doma začel brati Cosmopolitan, ki tako "čudovito" svetuje. :roll:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 8:31

Lej:

1. ženske nismo "nasikane", nasikana je TVOJA ženska
2. Zakaj je temu tako, vprašaj njo in sebe, ki si jo izbral
3. Da vzrok za impulzivno vedenje iščeš v reviji....not good
4. Postaviš se zase....yea right....kako že? Si se znebil nasikane ženske, ki ti žre živce? Mislim, da ne. Namesto tega si svoje težave izlil na stran cosmoforuma.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 8:33

najboljše je to, da žensko krivi da je nasikana zaradi cosmopolitana, potem pa pride problem reševat na cosmopolitan forum :lach:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:40

barbie_girl_85 napisal/-a:Lej:

1. ženske nismo "nasikane", nasikana je TVOJA ženska
2. Zakaj je temu tako, vprašaj njo in sebe, ki si jo izbral
3. Da vzrok za impulzivno vedenje iščeš v reviji....not good
4. Postaviš se zase....yea right....kako že? Si se znebil nasikane ženske, ki ti žre živce? Mislim, da ne. Namesto tega si svoje težave izlil na stran cosmoforuma.
ž

1. Ste nasikane stalno..
2. Bi jo vprašal ampak resno nimam več živcev in potrpljenja za ponovno kreganje.
3, Vzrok ni samo v reviji ampak tudi ker je pač ženska, nasikano bitje
4. Postavim se zase ja, pač pizdim se nazaj, nisem copata ali kako naj ti razložim, ja znebil se je pa bom slej ko prej, ker kot prvo ni to to kot drugo pa takih bab ne prenašam.. Jah ve mi boste najbolj znale povedat zakaj ste take.. Sicer pa po drugi strani vsak tip, ki tole bere postane najmanj šovinist.

najboljše je to, da žensko krivi da je nasikana zaradi cosmopolitana, potem pa pride problem reševat na cosmopolitan forum


Jah tukaj mi boste najbolj znale razložit zakaj ste take se ti ne zdi? Važno, da cosmo dobro svetuje ane. :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 8:42

Johnny napisal/-a:Važno, da cosmo dobro svetuje ane. :D


tukaj te pa morem razočarat in ti povedat da vsaj polovica žensk na forumu ne prebira cosmopolitana, ker se nam zdijo nasveti ki jih pišejo totalno zgrešeni :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jul. 2010 8:43

Morda pa vidiš njeno nasiknost samo sedaj....v času svetovnega nogometnega prvenstva :D

Sicer je morda res:
- da je samo Tvoja tako nasikana (lahko da ima tako obdobje, ali pa je vedno taka????)
- lahko da je taka, ker jo zapostavljaš?
- lahko pa si ti tak egoist, ki ne zna sklepat kompromislov in se čemu odrečt....pa vse delaš po svoje in delaš karkoli se ti zahoče. Pa če je njej prav ali ne. Boli te k****! :D

Če se ti pa res zdi, da je ona tvoja skos nasikana in imaš tako mnenje tudi o vseh drugih predstavnicah ženskega spola....pa bodi sam!!!! Z njo pojdita narazen in uživaj samsko življenje....ti bi to verjetno še najbolj odgovarjalo...
Zadnjič spremenil v-e-s-n-a, dne 08. Jul. 2010 8:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:43

Libido. napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Važno, da cosmo dobro svetuje ane. :D


tukaj te pa morem razočarat in ti povedat da vsaj polovica žensk na forumu ne prebira cosmopolitana, ker se nam zdijo nasveti ki jih pišejo totalno zgrešeni :D


Še delate pa isto kot tisti debilni nasveti v reviji. :lol:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 8:44

Johnny napisal/-a:Še delate pa isto kot tisti debilni nasveti v reviji. :lol:


Ne. TVOJA ženska se očitno ravna po teh nasvetih :D Najdi si eno ki ne bere Cosmopolitana. :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 8:45

Kaj je bolj debilno......pisat na cosmoforum (kot to delamo me) ali prenašati prepotentno kuro, ki ti gre na živce, ker nimaš jajc, da se je znabiš (samo lajaš tle na forumu, kako je zanič, njej v faco pa sami komplimenti ...)
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:46

v-e-s-n-a napisal/-a:Morda pa vidiš njeno nasiknost samo sedaj....v času svetovnega nogometnega prvenstva :D

Sicer je morda res:
- da je samo Tvoja tako nasikana (lahko da ima tako obdobje, ali pa je vedno taka????)
- lahko da je taka, ker jo zapostavljaš?
- lahko pa si ti tak egoist, ki ne zna sklepat kompromislov in se čemu odrečt....pa vse delaš po svoje in delaš karkoli se ti zahoče. Pa če je njej prav ali ne. Boli te k****! :D


Eh ni zaradi nogometa ker tole se vleče že vsaj 2 meseca, torej SP v nogometu ni razlog zato.

- Opažam pri prijateljih in drugih da imajo isti problem, torej ni samo ona.
- Zapostavljam? Prej se odrekam skoraj vsemu zaradi nje.
- Kompromisi meni niso delali težav, pač en dan jaz gledam fuzbal, drug dan ona nekaj svojega, to ni noben problem. Problem je v tem, da začne sikati zaradi debilnih malenkosti in zmeraj sem jaz kriv.
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:48

barbie_girl_85 napisal/-a:Kaj je bolj debilno......pisat na cosmoforum (kot to delamo me) ali prenašati prepotentno kuro, ki ti gre na živce, ker nimaš jajc, da se je znabiš (samo lajaš tle na forumu, kako je zanič, njej v faco pa sami komplimenti ...)


No vsaj ime si si pravilno izbrala in sicer barbie, ker očitno si tako blond, da ti tudi branje gre slabo od rok. Se jo nameravam znebiti in isto kot tukaj povem njej v obraz. 3× si nabijala na pamet in 3× si v temo brcnila.. Kaj če bi namesto nabijanja na pamet celo kaj pametnega napisala ali tudi tega ne premoreš?

Ne. TVOJA ženska se očitno ravna po teh nasvetih biggrin Najdi si eno ki ne bere Cosmopolitana. biggrin


Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jul. 2010 8:49

Debilnih malenkosti? Npr?

Pojdi raje svojo pot in bodi sam....ti bo verjetno bolje. Koliko pa si star?
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:51

v-e-s-n-a napisal/-a:Debilnih malenkosti? Npr?

Pojdi raje svojo pot in bodi sam....ti bo verjetno bolje. Koliko pa si star?


Ne vem pač če prt na mizi ni poravnan ali pa pri kosilu ni prtičkov za pribor, pač idiotske malenkosti. Grem svojo pot seveda, bom verjetno nekaj časa sam, če se s tisto novo prijateljico kaj razvije pa ne prav dolgo. :D Star sem pa 25.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 8:55

Johnny napisal/-a:Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.


in zakaj si še zmeraj v zvezi z njo, če ti gre tako grozno na živce in si že našel drugo?
pusti jo in konec ... where's the problem? zakaj si še vedno z njo in ne z novo?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 8:56

Johnny napisal/-a:
Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.


Pejd v trgovino po jajca, izstopi iz te zveze z zmajem, in živi kot ti paše. Pa ne s takimi debilnimi, da nameravaš prekinit z njo. To je stavek zasedenih moških, ki govorijo s svojimi ljubicami.

Če si nameraval oz nameravaš prekiniti z njo.......kaj te zadržuje? Zakaj tega nisi naredil pred dvemi meseci, ko se je iz idealne ženske spremenila v zmaja? Se bojiš biti sam?
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov