Kako se ujemata z vašim?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 31. Mar. 2010 13:49

Poročajte na katerih področjih se s fantom, možem,... najbolj ujameta, oziroma kje sta si najbolj različna. Pišite katerekoli podobnosti, oziroma razlike med vama (prehrana, šport, značaj, vera, izgled, izobrazba, hobiji,...)
Nivea
Uporabniški avatar
PlayBoy-GirL
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 2. 2009
Kraj: In The Middle Of Your Heart

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayBoy-GirL » 31. Mar. 2010 14:12

Mi2 imava dosti skupnih lastnosti-poslušava iste zvrsti glasbe,tudi glede prehrane in pijače nisva dosti zbirčna,kar se tiče vedenja,pa lahko rečem,da sva oba dosti samozavestna,komunikativna,nasmejana,zgovorna,vedno pripravljena spoznavati nove ljudi,oba rada potujeva..
Hobiji so tako tako,včasih grem tudi jaz na kakšno njegovo tekmo nogometa,sicer pa se skupaj rekreirava,če le imava čas.
Kar se tiče izgleda..hmm..mislim,da kar paševa skupaj,vsaj tako pravijo in mislim,da tudi izgled k temu pripomore-imava podobne stile oblačenja.
Razlike: Jaz se še vedno izobražujem (šola),on že ima službo.Različna pa sva si še v eni stvari,to je odnos do mame-on je nanjo namreč zeeloo navezan,jaz na svojo niti ne.
ajaa,pa on pravi,da se bolje počuti,ko je neobrit,zame je pa lepše,kadar je obrit.XD.

če se spomnim še kaj,pa dopišem :)
Have Fun*
* LOVE is LOVE. I LOVE my LOVE. My LOVE is you. So I LOVE you. * <33
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 31. Mar. 2010 21:07

Glede prehrane sva si kar podobna, oba rada jeva in oba jeva približno vse. Tud oba znava kuhat in oba rada kuhava. Pri športu sva si različna, on je precej športno aktiven, jaz pa zelo malo. Glede vere imava oba zakramente, nihče pa ne hodi v cerkev. Po značaju je on bolj strpen kot jaz. Oba imava fakultetno izobrazbo in oba imava kup prijateljev. Ja kar podobna sva si.
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 31. Mar. 2010 23:35

oh...
je precej starejši od mene tko da so že tukej razlike v razmišlanju, prioritetah itd... pol njemu totalno velik pomen alkohol - jz ne pijem sploh. totalno je navezan na svojo mamico in ona nanj - pr men doma po kkšnmu tednu k me ni doma, in ni glasu od mene začnejo sprašvt če mislm še kdaj kj pridt... on ma službo, jz sm favliran študent. on obožuje metal jz poslušam predvsem ex-yu rock in punk. on je popularn (oz. bi lahko rekla že skorej slavn) jz sm ena podpovprečna dečva. za razliko od mene je suh. jz sm napol priraščena na telefon, njemu je slednji skor mal odveč. navdušen je nad znanstveno fantastiko k je jz ne prebavljam. pa za razliko od mene je tut lep.

drugač pa se pri hrani precej ujameva ja :D pa pr sexu so nama iste stvari ušeč. (emmm.shit.ni blo pametn zj o tem it razmišlat. važn da mava tko DVE skupni stvari *se začnem zabijat z glavo v zid* )


u waaaw, pazi še ena: obadva kadiva :D
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Mar. 2010 23:41

Kaj je s temi tipi in navezanostjo na mamice?Jao, jaz kar zelene pike dobim, ko se hoče do mojega obnašati kot do otroka, torej obratna navezanost.
No, da priznam, tudi sama sem na mami navezana (s tem da imava bolj zdrav, odprt odnos).
Glasba-tukaj se povsem razlikujeva, on južna narodna, jaz bolj dance, house, popularna glasba, jugo pa samo novejša kakšna.
Oblačiva se recimo podobno.
Imava iste načrte za prihodnost.
Noben ne mara gledanja športa, oba imava samo nekaj bližnjih kolegov, oba rada kuhava, obožujeva komedije in risanke, iste oddaje, itd.
Razlikujeva se v takšnih stvareh, ki niso pomemben del veze v glavnem.
No, ena je :twisted: Jaz bi ob vikendih spala in se stiskala do enajstih če bi šlo,on je ob sedmih, najkasneje ob osmih že pokonci.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 31. Mar. 2010 23:46

emanuela napisal/-a:Kaj je s temi tipi in navezanostjo na mamice?Jao, jaz kar zelene pike dobim, ko se hoče do mojega obnašati kot do otroka, torej obratna navezanost.


hm. pojmanimam. jz to opažam sam pr tipih k so al edinčki, al otročki mamic samohranilk, največkrat pa oboje.
enostavno ostanem brez komentarja ko mamica tipu pr 30+ zateži ker je pršu ob 11ih zvečer domu - kao prepozn, k se sploh ne zaveda da ma nasledn dan šiht :roll: pa k mu med tednom omejuje obiske - ker ma nasledn dan šiht. pa mu pušča v hladilniku "pogrej in pojej" varjanto hrane, da sinko ne bo lačn ko je en dan ne bo... :motz: pa k nobena ni dost dobra zanj pa... al pa obratno k more sinček mamici sms poslat da je pod blokom in da kmal pride gor.
uglavnem, dost offtopica :D jeza v poznih večernih urah baje ni kul :D
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Mar. 2010 23:49

^^res ni, bomo gubaste od grbančenja :) No, moj ni edinec, se mu je pa sestra odselila.In me prav jezi, ko mu včasih nastavi delovno obleko za naslednje jutro in takšne fore.Je pa bolje na ta način, da ni več pripravljanja zajtrkov in bujenja-brrr no.Dlje sem od takih scen, bolje mi je, ker meni bi se mami smejala da bi ji doma rekla naj mi cote nastavi :roll:
Ok, sma imeli dovolj off topica?:D:D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Mar. 2010 23:59

skupno: rada potujeva, precej podoben stil glasbe- stari rock (čeprav hkrati precej različen), oba navezana na mamici (ampak v normalnem smislu; no on malce manj) :D, podoben način razmišljanja (razen glede politike; ostalo pa bolj ali manj), branje, rada kuhava, podobne načrte za prihodnost

različno: hribolazenje (on skoz kolovrat po nekih hribih in spi v spalki sred gozdov; mene ne zvlečeš, pa če mi plačaš), nakupovanje (jaz z veseljem, on seveda ne), različne športe spremljava (js fuzbal, on zimske), točnost (on vedno prezgoden, jaz vedno zamujam), računalniki (jaz preveč na njih, on nič), ljubezen do motorjev (pri meni je sploh ni- me ne spraviš na motorje, on nor na svoja dva), cigareti (on kadi, jaz ne), moda (jaz usekana, on nima pojma :lach: ), precejšnja razlika v letih (10)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
PlayBoy-GirL
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 2. 2009
Kraj: In The Middle Of Your Heart

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayBoy-GirL » 01. Apr. 2010 6:19

hm. pojmanimam. jz to opažam sam pr tipih k so al edinčki, al otročki mamic samohranilk, največkrat pa oboje.
enostavno ostanem brez komentarja ko mamica tipu pr 30+ zateži ker je pršu ob 11ih zvečer domu - kao prepozn, k se sploh ne zaveda da ma nasledn dan šiht :roll: pa k mu med tednom omejuje obiske - ker ma nasledn dan šiht. pa mu pušča v hladilniku "pogrej in pojej" varjanto hrane, da sinko ne bo lačn ko je en dan ne bo... :motz: pa k nobena ni dost dobra zanj pa... al pa obratno k more sinček mamici sms poslat da je pod blokom in da kmal pride gor.
uglavnem, dost offtopica :D jeza v poznih večernih urah baje ni kul :D[/quote]


hja..se strinjam s tem.To mi je poznano :D smsi in to..jaooo :? Moj sicer tud ni edinček,je pa njegova mati samohranilka,zato torej tolikšna navezanost. :wink: pa sej zdaj sem se že navadla,ampak včasih bi pa kar ponorela,na momente!!! :boese:
* LOVE is LOVE. I LOVE my LOVE. My LOVE is you. So I LOVE you. * <33
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Apr. 2010 9:30

Midva sva si po izobrazbi povsem različna. On je diplomiral iz glasbe in poučuje v sš ter ima občasno koncerte, jaz pa bom verjetno cel lajf nekje v pisarni. Razlika med nama je tudi v tem, da ima on že službo, jaz pa še hodim na fax.
Kar se tiče hrane imava oba rada podobno (mehiška, kitajska itd.), tudi vera nama je skupna, čeprav nobeden ne hodi k maši (imava pač vse potrebne zakramente, da se lahko nekoč poročiva), šport nama ni ravno najbolj skupen (vsak ima rad druge aktivnosti), po značaju pa sva si dokaj podobna, a hkrati tudi dovolj različna, da normalno funkcionirava v odnosu. :D Recimo oba sva dokaj hitro vzkipljiva, sva bolj impulzivni osebnosti, kar pa vidim prej kot plus, ker si poveva sproti kaj naju moti. Jaz sem precej trmasta, medtem ko on ni in me ponavadi razoroži vsakič, ko moja trma traja že malček predolgo. :D
Zelo sva si podobna kar se tiče okusa za glasbo, filme, fore... tukaj se najbolj ujemava. Tudi pri ne-kuhanju (žal) sva si zaenkrat še podobna, čeprav delam na tem, da se to kmalu spremeni (še preden greva na svoje živet). Oba tudi rada pijeva (ne ravno pogosto, a ko se pije, se pije v pravem pomenu besede :D), oba kadiva... Ja, tudi slabe lastnosti so nama skupne. :D
Ni pa na srečo navezan na mamico (na starše nasploh ni), kakor tudi jaz ne pretirano, čeprav smo mi kot družina bolj povezani kot je on s svojimi.
Kot razliko lahko dodam tudi starostno, saj sva 9 let in pol razlike. :)
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 01. Apr. 2010 13:27

Skupno: Oba sva bolj mirna, sva že srečna če se med vikendom zvečer lahko stiskava zvečer in skupaj pogledava kakšen film. Rada gledava romantične komedije (jaz pravzaprav vse zvrsti filmov)
Oba sva velika fena BMWjev in imava vsak svojega :supercool:
Oba si želiva imeti otroka in čimprej zaživeti skupaj na svojem.

Različno:
- Glasba: ona bolj Il Divo, Proeskega in ostale osladne balade, jst Rock, metal, heavy metal.
- Poklic: Ona dela magisterij iz ekonomije, jst mam že naslov za diplomsko na strojništvu in sem se že hkrati vpisal na nov faks jeseni

- Služba: Ona finančnica, jst tehnolog. Ona se dokazuje z znanjem, jst z rezultati, ona bo napredovala v šefico oddelka, jst ostal na trenutni poziciji. Ona 1-kratnik plače, jst 1,5 kratnik njene plače.

- Aktivnosti: Jst redno športam, mam kondicijo ker fizično veliko delam, ona :nein:

- Ona bi rada ostala v Sloveniji, mene mika življenje v tujini.

- Ona obožuje morje, jaz sneg

- Seks: Njej je 2x na teden dovolj :cry: meni še 2x na dan ni dovolj. Jst rad poizkušam nove stvari, njej je misionarc, od zadaj in ona zgoraj čisto dovolj.

- Ona je 25 let, jst 23 :oops:
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 02. Apr. 2010 1:25

Skupno: - oba noro rada potujeva
- oba neromantična :)
- oba ne marava čokolade oz.sladkarij prevec
- oba ne marava poletja in morja
- oba sva nora na avtomobile
- oba obožujeva sveže stisnjene pomaranče in limone
- oba rada kuhava
- oba se med sabo najraje pogovarjava v angleščini (on je italijan drgač :? )
- vizualno sva si nekak tud podobna
- noben od naju ne pije alkohola
- oba rada bereva
- isti filmi so nama všeč
- oba mava najraje mačke
- nasploh mava o skor usem podobno oz isto mišljenje.
pa še kej bi se najdlo..

Razlike : - glede glasbe, tudi oba poslušava use ampak pr njemu je house na prvem mestu pr men pa razbijanje in žaganje :)
- jz sm večji navijač nogometa kot on :D
- sicer podobni plani za prihodnost s tem, da on ma namen se preselit v NYC jz v UK
- on kadi, jz ne
- on je DJ in bi rad, da ko vrti, da sm ob njem, jz pa diskotek ne maram
- on ni navezan na tel, jz pa spim z njim


pa tud tle bi se še kej najdlo-ampak glede na to da je italijan pa on ni navezan na mamico :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Anii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 4. 2010
Kraj: Maribor :*

Neprebrana objavaNapisal/-a Anii » 02. Apr. 2010 12:18

Midva še nisva dolgo skupaj, ga pa že od prej poznam. :D Noben od naju ne zdrži, da ne bi bil čez dan kje veni. Njemu recimo ni, da bi hodil kam daleč ali na sprehode, jaz pa to obožujem, najraje imam, ko grem in "prečekiram" celo mesto. On kadi (zelo veliko :roll: ), jaz pa samo občasno, pa še to zadnje čase sploh ne, en dim povlečem od kakšne kolegice. Seveda, ker je moški, ne razume, zakaj porabim uro pred ogledalom, medtem, ko je meni ženski, to kristalno jasno. :cool: :D Jaz sem ogromna zaščitnica živali, on pa niti ne. ;D
"Če želiš kupiti ljubezen za denar, kupi pudeljčka!"
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 02. Apr. 2010 12:35

ah sm vedla, d sm neki pozabla, in oba sva neumna na piercinge in tatuje :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Apr. 2010 12:46

Naju je en skupni interes celo združil, in sicer sma oba oboževalca sci-fi, fantasyja in horroja in sva se spoznala na enem druženju ljubiteljev tovrstnih umetnosti. Oba imava precej razširjen okus za glasbo, s tem da je on bolj na enem polu, jaz bolj na drugem, ampak se lepo dopolnjujeva (predvsem on, ko z mano hodi na koncerte od bendov, ki jih sploh ne pozna in do zdaj sem ga uspela navdušit že nad mariskaterim). Nobeden od naju ni tip za šopingiranje, ko greva ven se oba zrihtama v roku petih minut, oba rada srknema pivo in se hkrati znava kontrolirat, da se ga ne napijema do daske. Veren ni nobeden od naju, potovanj si želiva oba v iste kraje (najina ''sanjska destinacija'' je Skandinavija, ki upava da jo bova ko bo optimalna prilika za to uresničila). Ne marava velikih družinskih slavij in harmonike. Imava podoben smisel za humor, veliko skupnih življenskih nazorov (nobeden od naju ne želi poroke in otrok). Oba imava ful rada mačke :D in ne marava ne gledat športa ne udejstvovat se v njem.

Razlikujeva se po videzu (on visok, temen, suhljat; jaz sicer tud visoka, bolj pr ta svetlih in oblinasta), statusu (on zaposlen; jaz študentka) in starosti, ambicijah (jaz bi rada nadaljevala s študijem po diplomi v eni od veje moje bodoče stroke; on je vmes prešaltal iz svoje profesije, iz katere je doštudiral, na povsem drug poklic), on je vsejed, jaz zaprisežena vegetarijanka. On je knjigolub da ni večjega, jaz berem bolj občasno, medtem ko jaz težko funkcioniram brez glasbe. Pa še velik ljubitelj stripov je, medtem ko jaz najraje prebiram poezijo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov