Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 31. Jan. 2010 18:25

živijo,

potrebujem nasvet....sem v zelo frišni zvezi s fantom ki sva se v marsičem ujela in se imava lepo in do sedaj med nama še ni bilo nesoglasij....imam pa en problem, ki me pri tem fantu moti, pa nevem na kakšen način naj se mu približam in mu to povem...
sama sem zelo urejeno dekle, vedno v stilu oblečena in rada imam, da ljudje dajo kaj nase. moj fant je tudi zelo čist in v javnosti urejen. ko pa je doma pa je drugačna zgodba. jaz recimo sem taka, da imam tudi doma skladne barve na sebi in lepe trenirke moj fant pa je nasprotje....on doma skače v razrganih hlačah in ponošenih jopah...saj ok ni panike, zmotilo me pa je, ko je tak prišel k meni na obisk...ker se mi meni počuti domače in tko....kako mu povedat da me to moti??? saj v bistvu ni nek grozen problem to ampak mi ni ravno vseeno....bom vesela vsakega nasveta

lp
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Jan. 2010 18:28

Ok..
prišel je na obisk- samo k tebi? Si bila sama? Ali so bili prisotni tud starši? je bil obisk pač "muči buči, pogrešam te, prid mal.." al "prid na kosilo, vsi moji so doma pa te vabijo".
In..kakšen pa bi moral priti k tebi?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 31. Jan. 2010 18:36

jaz tule sploh ne vidim problema.
meni je moj celo sexi v tistih starih adidas trenirkah in spranih majicah.
in res se mi ne zdi noben big deal tudi če je prišel tak k tebi na obisk.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 31. Jan. 2010 18:45

....so bili pristoni starši...saj vem da ni big deal sam tko če se jaz lahko potrudim za njega, zakaj se on ne bi zame....
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Jan. 2010 18:48

^^Ne preveč zamert, ampak se mi zdiš preveč plehka, če te take reči motijo..

Btw, ena podobna tema.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Jan. 2010 18:50

Hja no, vprašanje je zdj kaj pomenijo "raztrgane" hlače in "ponošene" jope. :)
Sklepam, da ni prišel v kaki stari smrdljivi, na večih koncih strgani tenirki in jopci v kompletu..Če je mišljeno tako, potem to zna bit problem in mu preprosto reci, da bi raje videla, da ima oblečeno kaj lepšega zaradi prisotnosti staršev..
Če pa ti samo malo pretiravaš(kar se mi zdi bolj verjeten scenarij) pa pomisli, če se splača ustvarit spor zaradi tega. Sicer pa, kako se ti potrudiš zanj? Nisi nikoli bolj sproščeno oblečena okoli njega? No, v sveži zvezi sta, potem je jasno, samo..to pride. Boš morala sprejet še marsikatero bolj "sproščeno" reč in tudi tebi se nebo dalo vedno, kadar se dobita skakat okoli v kiklci, štiklcih in se dve uri urejat predn ga vidiš..
It was forever..but it didnt last long..
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 31. Jan. 2010 19:00

..ma mislim da je bolj to, ker je frišna zveza, pa se spoznava midva in tudi želim si, da bi pred starši naredil lep vtis....saj v tem je problem vse skupaj a ne...če bi hodila že 2 let najbrž me to sploh ne bi tok brigalo...zdaj pa me...
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 31. Jan. 2010 19:01

purple_rain napisal/-a:^^Ne preveč zamert, ampak se mi zdiš preveč plehka, če te take reči motijo..

Btw, ena podobna tema.



ta tema ni niti malo podobna
take neumesne izraze pa raje obdrži zase
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Jan. 2010 19:02

Potem pa mu reci, da naj vsaj zdaj za začetek nosi malenkost lepša oblačila(upam, da spet ne pričakuješ nekih elegantnih hlač, suknjiča pa kaj jaz vem :)) za boljši vtis staršem.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Jan. 2010 19:06

AtomicKitty napisal/-a:sama sem zelo urejeno dekle, vedno v stilu oblečena in rada imam, da ljudje dajo kaj nase. moj fant je tudi zelo čist in v javnosti urejen. ko pa je doma pa je drugačna zgodba. jaz recimo sem taka, da imam tudi doma skladne barve na sebi in lepe trenirke moj fant pa je nasprotje....on doma skače v razrganih hlačah in ponošenih jopah...
LilBarbie napisal/-a:Moj problem je namrec ta, da zmeraj ko se gre z druzbo ven to predstavlja za mene ogromeeen problem, pa ni to da ne maram plesa, pa glasbe ravno nasprotno. Problem je v tem, da jaz iz hise ne grem dokler ne bom mela 'v nulo' zlikanih las, nalakiranih dolgih nohtov, vse porihtano v nulo, vse kar je na meni mora bit novo (vsaj majca ali cevlji) - da ne bi bilo isto kot kak teden prej, ce mi zmanka pudra ni sanse da bi si ga sposodila od mame, mora bit ravno ta in samo ta. Vse mora bit oprijeto, vse se mora ujemat, se eno leto stare torbice nocem met, ampak zadnji trenutek letim po novo. V solo se nisem sla brez lip glosa. Navelicala sem se tega, ampak se ne znam odvadit, ne znam se vredu pocutit v svoji kozi tud brez verizice, ker mislim da to vsi opazijo... Ampak delam za svojo duso, ceprav se mi zdi da pretiravam
Prav imaš, LilBarbie močno pretirava, še vedno se pa (meni) zdi podoben problem - nekdo, ki da velik pomen (več kot jaz) na zunanji videz.

Maybe you should tone down..
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 31. Jan. 2010 19:08

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 31. Jan. 2010 19:11

AtomicKitty napisal/-a:....so bili pristoni starši...saj vem da ni big deal sam tko če se jaz lahko potrudim za njega, zakaj se on ne bi zame....


Saj se ne trudiš zanj. Ti se zase rihtaš.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Jan. 2010 19:13

^^Odgovor v stilu "ne, to pa že ni res!" in 3..2..1..
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 31. Jan. 2010 19:13

AtomicKitty napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:^^Ne preveč zamert, ampak se mi zdiš preveč plehka, če te take reči motijo..

Btw, ena podobna tema.



ta tema ni niti malo podobna
take neumesne izraze pa raje obdrži zase


pišemo kar želimo. toliko o tem.

če stopiš mački na rep, zacvili. kaj je to drugega kot plehkost, da te moti kako je fant oblečen za DOMA po stanovanju??
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 31. Jan. 2010 19:14

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]