Moteče stvari na nežnejšem spolu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

študent_p
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a študent_p » 16. Avg. 2009 7:56

Kljub temu, da smo tipi v manjšini, menim, da nas je še vedno dovolj za pisanje mnenj.
Pri puncah oz. ženskah me moti:
- kajenje
- prekomerna telesna teža
- slaba volja, nikoli nasmejana
- nepošlihtanost v glavi
- kratki lasje
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 16. Avg. 2009 8:22

moti me:
- prekomerna telesna teža(mora imet lepo postavo, vse ostalo je no go)
- čudni stil oblačenja
- mastni lasje, neurejena frizura
- 1 tona make upa(nekaterim se puder sveti na 1km in ne rabijo kresničke če pešačijo ponoči same)
- če nima lepe ritke in joškov(ne rabi imet velikih joškov, ampak naj imajo lepo obliko)
- če se ne giba in ne skrbi za svojo postavo
007Mitja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 19. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 007Mitja » 16. Avg. 2009 8:56

Ni mi ušeč:
-višja nad 180
-kratli lasje(po moznosti kake cudne barve npr.zelena)
-če iztopa s svojimi neprimernimi forami
-nečistoča.. mastni lasje
-kajenje(ko pepelnik....)
-muhaste in zamujajo
-preveč sramežljiva
-neurejeni nohti
-preveč prfuma
-povešene prsi
-skodrani lasje(stvar okusa men so ušeč ravni ni vazno barva)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 16. Avg. 2009 9:01

Rit, joški, kile in vse drugo je zelo prebavljivo, ko se enkrat srečaš z:
- ženska ima vedno prav. kar si ona vbije v glavo, tako mora biti in bo naredila vse, da bo to dosegla. in ker so ženske tečna bitja, bo moški vedno popustil, da bo imel mir.
- ko ženska hoče razrešiti neko zadevo (čeprav je razrešena), bo to tudi naredila. bolj ji moški govori, naj ga pusti pri miru in se umika, bolj bo vrtela gofljo in lezla za moškim.
- ko ženska spusti vetrček, je smešno, ko ga spusti moški, je prasec. se pravi ženske lahko počnejo določene stvari, moški enakih stvari ne smejo početi.
- ženski moraš vsakih 5 minut povedati, da jo imaš rad, da je tvoje sonce, itd, itd, drugače te ona začne o tem spraševati...
- če ti slučajno ne paše seksati, ženske takoj pomislijo na to, da jih nimaš več rad, da imaš drugo in začnejo tako kokodakati in ti stvari očitati (naprej beri drugo točko)

to je zaenkrat vse, bom pa še dopolnjeval...aja, VSE ženske ste iste, da ne bo slučajno kdo mislil, da sem nesrečno poročen! :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 16. Avg. 2009 9:40

- občutek, da se celi svet vrti samo okoli nje, da smo moški jasnovidci in da znamo njene misli in občutke brati (no saj v bistvu je Jochie bolj v detajle razložil...jaz sem pa z enim stavkom povedal vse,ccc)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 16. Avg. 2009 9:56

Jochie napisal/-a:Rit, joški, kile in vse drugo je zelo prebavljivo, ko se enkrat srečaš z:
- ženska ima vedno prav. kar si ona vbije v glavo, tako mora biti in bo naredila vse, da bo to dosegla. in ker so ženske tečna bitja, bo moški vedno popustil, da bo imel mir.
- ko ženska hoče razrešiti neko zadevo (čeprav je razrešena), bo to tudi naredila. bolj ji moški govori, naj ga pusti pri miru in se umika, bolj bo vrtela gofljo in lezla za moškim.
- ko ženska spusti vetrček, je smešno, ko ga spusti moški, je prasec. se pravi ženske lahko počnejo določene stvari, moški enakih stvari ne smejo početi.
- ženski moraš vsakih 5 minut povedati, da jo imaš rad, da je tvoje sonce, itd, itd, drugače te ona začne o tem spraševati...
- če ti slučajno ne paše seksati, ženske takoj pomislijo na to, da jih nimaš več rad, da imaš drugo in začnejo tako kokodakati in ti stvari očitati (naprej beri drugo točko)

to je zaenkrat vse, bom pa še dopolnjeval...aja, VSE ženske ste iste, da ne bo slučajno kdo mislil, da sem nesrečno poročen! :D




:lach: :lach: :lach:
pretiravaš
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Avg. 2009 10:07

Stari kaka tema ej.... :lol:

No da še jaz pristavim svoj pisker, kaj me moti na ženskah:
-motijo me finoče(takih je vedno več)
-če misli da se ves svet vrti okoli nje :roll:
-odbijajo oz. nagnusni so mi predolgi(po možnosti še umetni) nohti
-pa še kaj bi se našlo sam se mi ne da gruntat zdej...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Avg. 2009 10:10

LaHauteCouture napisal/-a: :lach: :lach: :lach:
pretiravaš

:lol: samo čakala sem kdaj se bo kira spravla v ta topic branit svoje vrste...
On pretirava?! Si mogoč prebrala topic Moteče stvari na moški zunanjosti? :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Avg. 2009 10:19

-kosmate noge
-da je debela(ok, razumem da so eni ljudje bolezensko debeli, ampak eni se pa enostavno preveč nažirajo)
-kšna ki na sebe navleče najkrajši minič al pa ultra oprijete pajkice, čeprav niti slučajno nima postave za kaj od tega
-pretirana ogorelost(prežganost) od solarija :roll:
-3kile fasade(pudra) na obrazu
-kšna ki se boji mal na zemljo stopit.. :lol:
-pa pokrovko bi mi dvignilo če bi mi non-stop težila glede porabljanja mojega denarja(in ne, nisem razsipen).. :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 16. Avg. 2009 12:07

McLarnovc napisal/-a:-motijo me finoče(takih je vedno več)


S takimi se sploh nima smisla ukvarjat. Finočasta vrsta me tudi izredno moti in pri taki se najbolje naredit kot da je ni. Takšne iščejo samo pozornost, ker mislijo da so naj naj.
Chuxsta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chuxsta » 16. Avg. 2009 15:30

Moteče:

- to da nima smisla oz predstave kako sama izgleda (da nosi tako kombinacijo oblek da bi ji najraj žakl vrgu čez glavo)

- popečene od solarija kot prepečenec

- to da ko te spravi ženska v šoping (na koncu pač popustiš in greš z njo) in se znajdeš v ženski trgovini in ona te sprašuje če ji zgleda rit debela v 3x-premajhnem miniču .... dej mi lopato da si grem skopat luknjo vn...

- preveč ličil.....čist malo oz. najlepše brez

- zanemarjanje telesa (prenažiranje + brez hobija ali telovadbe)

- to da ima ona itak zmeraj prav pa čeprav ji to lahko pisno..znanstveno pa še kako dokažeš
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Avg. 2009 15:42

Chuxsta napisal/-a:- to da ima ona itak zmeraj prav pa čeprav ji to lahko pisno..znanstveno pa še kako dokažeš


Eno tako, ki zelo dobro dokazuje to imamo tudi na forumu... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*coco*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 21. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *coco* » 16. Avg. 2009 16:26

vprašanje za fante: ker vas je veliko na kupu v tej temi bi izkoristla,da vas vprašam kar me res zanima: so vam všeč punce,ki so energične, nasmejane in vedno za žur? ali ženske, ki so po naravi bolj umirjene in tihe(pa ne mislim zagrenjene)?
Chuxsta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chuxsta » 16. Avg. 2009 16:30

malo bi mogla definirat ta ''zmeraj za žur'' ....

zmeraj aktivna in energična pa še nasmejana ? definitivno ja :D

tiha in umirjena....no ja dobro za pogovor samo ne tako ''privlačna'' varjanta sprva...kasneje pa kaj veš ko se človek sprosti....
študent_p
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a študent_p » 16. Avg. 2009 16:43

*coco* napisal/-a:vprašanje za fante: ker vas je veliko na kupu v tej temi bi izkoristla,da vas vprašam kar me res zanima: so vam všeč punce,ki so energične, nasmejane in vedno za žur? ali ženske, ki so po naravi bolj umirjene in tihe(pa ne mislim zagrenjene)?
Ta vedno za žur mi deluje dvoumno. Malce bolj razloži, kaj si pod to frazo predstavljaš.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov