Fant in prijateljice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 26. Sep. 2008 23:19

kako gledate na prijatelstvo svojega fanta z zenskami?
kaj si mislite, ko je vas fant s svojo prijateljico na kavi, na vecerji...
ste ljubosumne ali ne?
razpisite se :)
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 26. Sep. 2008 23:44

Kaj naj rečem...moj tip ma večinoma moško družbo, tko da niti ne vem kako bi odreagirala...sigurno če bi šel s kako na večerjo, mi nebi blo niti mal prou, pač priznam. Prej k je živel v stolpnci, je mel ene 4 frendice (sosede) pač bli so tko druščina tipi ženske...in me ni nč motil, tut vem da je kdaj šel z kakšno od njih na kavo, pa nism bla ljubosumna, ker sm jih poznala in sm vedla da ni nobene simpatije ne z ene ne z druge strani.
Ljubosumna pa sm, v mejah normale. Ravno tolk da ve da mi ni kr vseen, ampak ne preveč da bi se zard tega kregala.
Live your life like you want
Uporabniški avatar
Ashley***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashley*** » 27. Sep. 2008 1:52

Moj ma ogromno frendic, pa me to čist nč ne mot..se tut jst ful dobr zastopm z njimi in ne vidm problema zakaj bi me motil, če gre s kero na pijačo..use pozna že stolet in če bi hotu s kero kej met, bi že bil z njo in nebi z mano sploh začel hodt :) Če zaupaš fantu je to prej prednost kot problem: zihr mu frendice bolš svetujejo glede partnrskih stvari, pa ga z manj neumnostmi filajo, kokr njegovi frendi, k jih razganja na polno :D
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 27. Sep. 2008 7:42

Moj ma tud fulll kolegic.Pa je učasih ful viseu z njimi na pjačkah,z mano tud.Odkar sva pa skupi je pa men se zdi sam enrkat šou na pjačko s kolegico,drgač me vedno zravn vleče.Pa nikol mu nism rekla da ne sme it z njimi na pjačko.Tud zadnjič k smo uzuni srečal eno njegovo kolegico me je uprašala če gresta lohk na pjačko,sm rekla da itak da mene nč ne mot to.Zakaj pa bi me??
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 27. Sep. 2008 8:03

Jest sicer nisem ful lubosumn človek.... Se mi zdi d je mogoče moj včasih malo bolj, vsaj kar se tiče tega ko smo kje skupaj na kakšnih žurih, pa mu ugrem za kakšne 15 minut, d se še s kolegi kej slišm, pa valda kolegicami, On ma sicer bolj al man moško družbo, no, ta moška družba ima pa itak svoje polovice, tk da glede tega se res nimam kej bat, d bi pa hodu kdaj na kakšno pijačo samo s kolegicami pa ne vem.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 27. Sep. 2008 10:12

Moj nima nekih tko prijateljic. No, če bi šel s kakšno na pijačo, me ne bi motilo, če bi mi to prej povedal. Da bi pa kar pogosto hodil z eno na pijačo in na večerje mi pa ne bi bilo preveč všeč. To bi mu tudi povedala, odločitev je pa seveda njegova.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 27. Sep. 2008 10:41

Na začetku najine veze je hodilja ker ima pač okol sebe večinoma ženske... mal me je motil, priznam,ampak samo pri parih (ker je s parimi bil tudi v odnosih) Kasneje sem se nehala s tem obremenjevati in tut vse prjatlce so kr naenkrat nekam poniklne... ker je rajš bil z mano kot s komerkoli.

Gre pa s sodelovko velikokrat na kakšno službeno potovanje, pa nism nč ljubosumna... če bo kej bo, če ne bo pačne bo. Zakaj naj se jst kle sekiram? Zvedla bi tko al drugač...
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
asta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a asta » 27. Sep. 2008 11:52

uf, jest vem da sm kr preveč ljubosumna, čeprau sm se umirila. :)
moj gre tudi pogosto s prjatlcami na pijačko, pa velikokrat tudi z mojimi prijateljicami kej ga imajo vsi full radi in jim je grozno simpatičen in srčkan in bla bla-> in potem nej ne bom ljubosumna? :D uglaunem, ne... rabim čas da se prepričam, da mi ga neka frajla ne more uzet in ta čas sm kr ljubsumna ja, pa kakšen grd pogled pade... ampak po tolikšnem času mi je dokazal da ima samo mene najrajši in mu res 101% zaupam.
konec koncev pa tudi prijateljicam. kdaj pa kdaj mi za hec še stopijo na žulj ampak vemo da je hec.
dejansko je pa tako, da nikomur ne pomaga preveč ljubosumja-kvečjemu bo prej začelo škripat v zvezi. prav fregmatik pa tudi ni prav, če si ker si zna partner razlagat, kot da ti ni mar. tako da sedaj se trudim iskat zlato sredino. :yingyang:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 27. Sep. 2008 12:09

moj tudi nima veliko prijateljic/kolegic. sem bila bolj na začetku ljubosumna, ker se je dosti družil z dvema. ena je še ravno takrat nehala hoditi s svojim tipom in sem se majčkeno bala, da bi mi ga slučajno hotela prevzeti. pa me je moj potolažil, da mu je ona itak samo prijateljica in da v tistem obdobju je pač potrebovala nekoga, ki jo je poslušal.

zdaj se pa večinoma druži samo s svojimi kolegi. sem pa jaz bolj ljubosumne narave kot on, on skorajda ni.
Uporabniški avatar
cioccolatina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 26. 9. 2007
Kraj: Obala in Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cioccolatina* » 27. Sep. 2008 14:03

Moj fant ima v družbi samo fante... tako da me ne skrbi...
v pirmeru da bi hodil s katero na kavice, pa bi bila zelo jezna...
A natural good vibration
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 27. Sep. 2008 15:50

dokler so samo občasne prijateljske kavice, mene ne moti.
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 27. Sep. 2008 17:08

Od začetka ko jih nism poznala, me je mal žrl.. sm bla kr lubosumna. Potem sm jih pa spoznala in vidla, da so čist kul, sm se pa tut js zaštekala z njimi. No zdj pa včasih gremo skupi na pjačke, če gre pa sam, pa ni več panike in me ne skrbi več.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 27. Sep. 2008 17:53

Če bi meu moj fant kakšne ful dobre kolegice, s katerimi bi hodu na večerje, vn in podobno, bi se js pomoje požrla od ljubosumja. :heul: :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 27. Sep. 2008 18:30

mene pa neki zanima: kaj vse tiste ki ste ljubosumne na prjatlce res nimate niti enga moskega prjatla?

to ni zdravo :D

js mam dosti dosti prijatlov moskega spola, s katerimi hodim naokol, ven, na pijace, kosila, izlete, celo na morju sva bla z enim (dolga zgodba), pa sem mela fanta :D treniram tak bolj ''moski sport'', itd. v glavnem so moski okol mene...pa sej tut punce, ampak ce pridem v neznano mesano druzbo bom prej sla spoznat kaksne fante ker je bolj verjetno da se bomo ujeli :D no in zato vem da ne smem bit ljubosumna ce ma fant prijatlce., ce pa js ne bi vedla da je prijateljstvo med moskim in zensko mozno pa seveda da bi bla :roll:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 28. Sep. 2008 13:11

Hm. . da bi hodu z nimi na večjrje.. ne hodi, tud tko na pijačke ne ful kr niti se ne tolko druži z puncami. Ima miljon kolegou in je cele dneve z nimi.
če pa gre z kašno vn mi ni panike, kr vem da sta že od prej kolega. Da jo pa na novo spozna.. mi nebi blo prou :
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov