Kdaj se bodo začeli tudi moški urejati?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 06. Sep. 2008 16:00

Kako sploh najdit pravega se sprašujem jaz in večina žensk ki jih poznam?!

Nekateri ne dajo nič nič na sebe, so po domače povedano grdi.
Lušni so geji, zasedeni ali pa kurvirji. To opažamo s kolegicami.

Medtem ko se ženske urejamo, vsak dan ličimo, nekatere se odločajo za lepotne posege.. Dosti več žensk je dobrih, kot pa moških.
Kaj se dogaja z nekaterimi? Najbolj mi gre na živce ko do mene pristopi kakšen totalno "čudn" in misli da ima šanse... od kod jim samozavest??
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Sep. 2008 16:02

S takim odnosom verjamem, da naletiš na same čudne primerke moškega spola.

Kaj bi sploh rada? Manekena? Pojdi v take kroge. Športnika? Pojdi v take kroge. In tako naprej ...

In ne posplošuj - vsi moški, ki jih poznam od bližje, se pravi, da smo na kolegijalni bazi, so za moj okus povsem urejeni, zato ne vem kod ti tovrstno sklepanje.
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 06. Sep. 2008 16:10

MsN napisal/-a:S takim odnosom verjamem, da naletiš na same čudne primerke moškega spola.

Kaj bi sploh rada? Manekena? Pojdi v take kroge. Športnika? Pojdi v take kroge. In tako naprej ...

In ne posplošuj - vsi moški, ki jih poznam od bližje, se pravi, da smo na kolegijalni bazi, so za moj okus povsem urejeni, zato ne vem kod ti tovrstno sklepanje.


Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.

če pa jih ti poznaš pa povej kje se nahajajo pridemo s kolegicami
:D
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 06. Sep. 2008 16:17

shanell napisal/-a:Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.


Takega jaz niti povohala ne bi! Metroseksualci so na moji črni listi.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 06. Sep. 2008 16:20

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 18. Jan. 2010 10:28, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 06. Sep. 2008 16:22

Jaz takega moškega, ki bi zahajal v solarij in se bril po celem telesu še nočem ne.
Moški mora biti urejen do neke mere, ne pa pretiravat. Prav je, da je umit, obrit in oblečen priložnosti primerno.
Ne pa da je moški dve uri v kopalnici, ker se brije po celem telesu, probava kaj bo oblekel, si ureja frizurco..zame je to preveč.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 06. Sep. 2008 16:26

Foxy-lady napisal/-a:
shanell napisal/-a:Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.


Takega jaz niti povohala ne bi! Metroseksualci so na moji črni listi.


omg. tudi jaz ne!
pri fantu je čisto dovolj, da ima umite lase, da je pobrit kakor mu odgovarja, da ima čiste zobe, da se redno tušira in ob posebnih priložnostih da nase kak kvaliteten parfum.
poznam pa enega, ki se vsak dan pudra in enega, ki si ravna lase. in že to je zame višek.
sicer pa, kdo pravi, da večina žensk hodi v solarij? da večina žensk vsako jutro da nase malo tono kozmetike? verjamem, da je tudi veliko drugačnih.
če pa si sama taka, pa hodi v take kroge, druži se z drugačnimi ljudmi. ker navsezadnje, verjamem, da veliko puncam ravno tvoj tip moškeg ne odgovarja. :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 06. Sep. 2008 16:28

shanell napisal/-a:Nekateri ne dajo nič nič na sebe, so po domače povedano grdi.
Lušni so geji, zasedeni ali pa kurvirji. To opažamo s kolegicami.


Ti povem, da s kolegicami narobe opažaste. Mojmu je tak problem se obrit, kaj šele, da bi se mazu s kšno kremo po obrazu. OK, sej se maže, sam najprej morm it jz namest njega it kupit, mu 10x povedat zakaj je dobro, da se maže z navadno kremo za obraz . . .In pol se šele.
Ampak me ne mori, ker je drugače tud uredu. Če boš tolko gledala na videz in ti zrd neurejenega videza ( po tvojih merilih ) ne bo do tega, da bi moškega spoznala, lahko zamudiš izjemno osebo.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 06. Sep. 2008 16:54

shanell napisal/-a: Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.

Torej je zate urejen moski tisti, ki zahaja v solarij, zapravlja gore denarja za kozmetiko in se brije po telesu?

Ocitno so definicije urejenosti pri ljudeh zelo razlicne. Zame je urejen moski tisti, ki skrbi za osebno higieno, cista in cela oblacila in redno britje po obrazu (oz. skrb za brado ali brke, ce jih ze ima).
Pa tudi zensk je ogromno takih, ki ne hodijo v solarij in ne zapravljajo za kozmetiko po nepotebnem (beri: samo za negovalno kozmetiko). Sama spadam mednje in se sama sebi brez pudra in sminke ter umetno porjavele koze zdim cisto urejena.
Poznam ogromno urejenih moskih - po moji definiciji urejenosti. Na vprasanje ti pa vseeno ne znam odgovorit, ker taksnih moskih, kakrsne ti opisujes za urejene, ne poznam. Ali pa enostavno ne pritegnejo moje pozornosti (ja, tudi jaz ga ne bi povohala).
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 06. Sep. 2008 17:22

shanell napisal/-a:Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.

če pa jih ti poznaš pa povej kje se nahajajo pridemo s kolegicami
:D


Pridi v Novo Gorico. :lach:

Meni so moški, ki so zapečeni od solarija, zapravijo za kozmetiko in oblačila več kot js, se pudrajo, oblačijo kot da so glih kar iz revije pršli in si zato mislijo da so neki posebnega, dobesedno ogabni.
Rada imam moškega, ki da neki nase (se umiva, je urejen in lepo oblečen), ampak brez pretiravanja.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Sep. 2008 17:33

shanell napisal/-a:
MsN napisal/-a:S takim odnosom verjamem, da naletiš na same čudne primerke moškega spola.

Kaj bi sploh rada? Manekena? Pojdi v take kroge. Športnika? Pojdi v take kroge. In tako naprej ...

In ne posplošuj - vsi moški, ki jih poznam od bližje, se pravi, da smo na kolegijalni bazi, so za moj okus povsem urejeni, zato ne vem kod ti tovrstno sklepanje.


Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.

če pa jih ti poznaš pa povej kje se nahajajo pridemo s kolegicami
:D


Aja, to je zate urejenost? To je zame dovršenost. Zame je urejenost to, da je fant umit, ne oddaja čudnih vonjav, ima čiste zobe, vsak dan zamenja spodnje hlače in to je to.

Če iščeš fensi šmensi moškega, pa mislim, da je izbere v današnjem času več kot dovolj - žal opažam vse preveč tovrstno dodelanih tipov, ob katerih se vprašam, ali jim je tega res treba :lol:
kikiriki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kikiriki » 06. Sep. 2008 17:42

Shanell lubica ti imaš probleme. Kadar berem tvoje poste mi postaja slabo. Ti boš mogla na življenje in partnerstvo gledati drugače, če ne boš vedno nesrečna.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 06. Sep. 2008 17:47

shanell napisal/-a:Rečte kaj hočete ampak malo je moških ki zahajo v solarij(me ženske večiniooma vse), zapravijo toliko za kozmetiko kot me, so obriti po telesu...itd.


Ha ha, v solarij še sama na hodim, zakaj bi potem hotela ob sebi takšnega tipa? :lol:

In ja, tudi mene metroseksualci odbijajo. Se mi pa ne zdijo merilo za urejenost. Moški je lahko urejen in da kaj nase tudi brez solarijev, britja celotnega telesa, dvesto kremc in treh polnih omar cunj.
Uporabniški avatar
tamala24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tamala24 » 06. Sep. 2008 17:51

si prva k jo jst poznam k so ji všeč tipi k hodjo v solarij pa se mažejo s kremcami pa ne vem kaj še vse...

bed, sam to ti lahko rečm...get a life! če bi bli vsi taki k ti hočš pol ne bi blo treba razlikovat ljudi na moške in ženske!

in definitivno ne bi si želela takega fanta, ki je več časa v kopalnici kot jaz!!! pa kremce, o moj bog...a se mora ta tvoj "tip" tud brit po nogah :lol:

sorry ampak sm se ful nasmejala tej temi.
saska1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a saska1 » 06. Sep. 2008 17:56

...
Zadnjič spremenil saska1, dne 18. Nov. 2010 16:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Don't Let My Cute Face Fool Ya!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov