Lokal za prijatelje ni enako lokal za punco?!

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 07. Jul. 2008 19:43

Dragi forumaši in forumašice, prosim vas za pomoč, ker sem obupana zaradi ene stvari....
Imam fanta, s katerim sem skupaj 5 let in moram reči, da je najina zveza fajn, brez nekih večjih težav. Rada sva skupaj, imava skupne želje in interese itd... pred nekaj meseci pa so v našem kraju odprli novo gostilno, v katero je začel pogosto zahajati s sodelavci (ker je njegova služba čisto zraven) in s prijatelji po fuzbalu itd... ker gre za majhen kraj, sva se mi2 ponavadi odpeljala malo ven iz tega kraja, šla na kak sprehod, kavico itd... 2 dni nazaj pa se zjutraj zmeniva, da greva na pijačo in jaz predlagam to gostilno (ki se je pred kratkim odprla) in on pravi, da nebi šla tja in me pelje v eno drugo... In je blo meni ful čudno, kako zdaj noče it tja, če pa drugače skoz tam sedi???? in sem točno vedla, da nekaj bo. pa ga zvečer malo pretimam, zakaj ni hoto tja z mano? A se me sramuje al kaj? No in mi on to argumentira na sledeč način: da je to pač gostilna v katero gre on s kolegi in da se njemu zdi butasto, da bi šla mi2 skupaj tja! No in sem seveda popiz*** in izgubila živce. Razočarana sem, ker se mi zdi, kot da se me sramuje in da nisem dost dobra, da bi šla z njim tja, kljub temu, da gre za majhen kraj in da naju bi v tej gostilni tak vsi poznali... Seveda sem mu vse to povedala, a po njegovo tak samo napihujem...

Ne vem več, mi znate kaj svetovati? Al pa mi vsaj povejte, da se z mano strijate in da je gostilna najbrž ista za vse - če grepš not s kolegi al pa s punco, se meni zdi vseeno!!!

Hvala že v naprej.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 07. Jul. 2008 20:00

Sorry, ampak jaz mu dam prav.

Po petih letih zveze sem prepričan da potrebuješ malo prostora/časa zase. In točno to mu nudi ta gostilna o kateri govoriš. Menda mu ne boš še tega vzela? :) Kot da bi on rekel, "no zdej mi pa pokaži ti malo svoje poste na cosmotu" in bi ga ti zavrnila.

In zelo zelo dvomim da ima to kaj veze s tem, da se te sramuje. Če je pa res tako, potem pa ne znam kaj pametnega svetovati :)
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 07. Jul. 2008 20:11

Čaki malo, če lahko gre samo oz. s kolegi, zakaj pa potem ne bi mogel še iti s svojo punco??? Kr pogovorita se o tem. In ne se pustit. Meni se je enako dogajalo, pa je šlo vse po zlo. Kajti iz malega raste veliko. IN tako je tudi z težavami. Želim te vo srečo, pa da lepo rešita.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 07. Jul. 2008 20:37

Ja, kr uničte ga! Jurš nanj! Kaj se pa to prav, baraba, da hoče met neki zase!

Tipično žensko... Se mi že smili kolega :)
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 07. Jul. 2008 20:49

Glede na to, da je edini lokal v vašem kraju al kako že... ne razumem. V bistvu ti je dal nekakšno 'prepoved' z njim hodt tja.
Zdj če gledamo Ljubljano, kjer je 1000 lokalov... bi razumela, da ma tvoj fant nek 'svoj' lokal za svoje frende ipd in da mata tut vidva kak 'svoj' lokalček.. Težje je pa to nardit v manjšem kraju, kjer maš sam eno gostilnico na izbiro.

Pač js se zarad takšne malenkosti po 5-letni vezi ne bi kregala (čeprov mi njegove ideje ne bi ble všeč), bi sprejela njegove želje... ampak, ker js nikol ne ostanem dolžna, bi mu to definitivno vrnila kontra. Bi si zmislna en lokal, kamor bi hodile same babe in bi mu prepovedala vstop z mano tja :D
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Jul. 2008 21:09

meni se to ne zdi dovolj utemeljen argument, prej izgovor. saj to ne pomeni, da boste hodili vsi skupaj, ampak posebej. nezaupljiva kakor sem, bi šla kdaj nenapovedano pokukat, ko bi bil tam s prijatelji - just in case. :P
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 07. Jul. 2008 21:43

:nixweiss:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 19:50, skupaj popravljeno 1 krat.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 07. Jul. 2008 21:45

Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 07. Jul. 2008 22:17

O moj bog!! S teboj ne želi it v isto gostilno kot s kolegi. Kako grozno! :cry:

Čisto prav, da si ponorela in izgubila živce zaradi tako pomembne stvari. Go girl !!!

Na tvojem mestu bi mu kar postavil ultimat - ista gostilna ali pa naj spakira kufre!

Resnično grozno kakšni so današnji moški. :cry: :cry: :cry:



Kokoš.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 07. Jul. 2008 22:44

miteq napisal/-a:Kokoš.


Kako že gre to...?
Aja, podpis.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 07. Jul. 2008 22:55

Hehe miteq :lol:
Ma ne vem zakaj ene ženske bogim tipom tak težite. Ne se tok obremenjevat zarad nepomembnih malenkosti, pa boste lažje živele in ve in oni.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 07. Jul. 2008 23:02

Js ti dam pa prov. Tut moj je neki cajta isto delu in se je na vsak način poskušu izmuznit. Ko sem to opazla, sem mu povedala in sva se pomenila. Zatrdil mi je, da ni nič narobe. V bistvu me tudi ne zanima tako zelo, ker tud če bi blo kaj narobe, bo prej al slej postalo še kako očitno. Vsaj tko je pri nama, sicer sem pa pomirjena. :cool:
Ja usi k tle neki pametujete pa lohka priznate, da ful čudno izpade, če tip po nevemkolk letih zveze začne skrivat stvari pred punco in "iskat svojo zasebnost". :roll:
Za vas ne vem, ampak men je to isto kot če bi se prej lohka oglasila na njegov telefon, potem bi mi pa na lepem to prepovedal. Itak da bi znorela. :?
Normalno da moraš imet tut malce zasebnosti, ampak to še ne pomeni, da na lepem začneš takšne stvari skrivat. Tipi bi lohka bli mal bl direktni... :roll:
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 07. Jul. 2008 23:17

Včasih ko se z mojim kaj primeva ker kao cvilim in težim˝me resnično prime, da bi prižgala računalnik in mu pokazala kake poste tukaj na forumu pa da vidi kaj je teženje. :D


Pa dajte no.....zakaj se obremenjujete s takimi stvarmi....Moj hodi tudi v en lokal s svojimi frendi in enkrat na začetku najine veze sem mu predlagala, da greva v ta lokal skupaj...in mi je odgovoril, da bi se z mano v tem lokalu počutil mal nelagodno, ker to ni lokal v katerega bi peljal svojo punco :eek: mal sem pobulila in potem mi je rezložu, da se v tem lokalu dobivajo s frendi, da je tam večinoma moška družba in da sicer če imam tako strašno željo da lahko greva tja ampak da če se njega vpraša on svoje ženske tja ne bi peljal. debata zaključena. Nikoli več nisva načela te debate....on gre enkrat na teden tja s svojo klapo na en drink, ko se vidva mi reče da je bil tam s frendi in to je to....end of story.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Jul. 2008 9:35

co
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 08. Jul. 2008 10:27

Jaz ne bi ne vem kako kompliciriala. Pač gresta v "svoj" lokal. Meni je to še bolj simpatično. :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov