Njegova sestra

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
babyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyy » 23. Jun. 2008 21:03

mene pa zanima,če ma kera izkušnjo s tem: z tekmovanjem sestre od partnerja...men se nekak zdi da od mojga fanta sestra tekmuje z mano....ful sva si drgac podobne isto sva stare isti poklic imava pa tud tko nekak sva si podobni....pa se mi zdi kot bi bla mal lubusumna....se je kateri kdaj kej podobnga zgodil??
Zadnjič spremenil babyy, dne 24. Jun. 2008 14:12, skupaj popravljeno 1 krat.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 23. Jun. 2008 21:16

Moj očim pa 2 sina,pa se ful štekamo,ku bratje pa sestra smo si.In pač včasih,ku mi kdo od njiju ktero predstav,sm mal zadržana.Pa ona dva tud v obratni situaciji.Sam da bi pa tekmovala s ktero od njih,to pa ne.Lahk pa da kdaj izpade kot da počnem to.
Je pa res,da če je bl navezana na njega,pa da sta bla dost skp,pa zdj nima več tolk pozornosti,da pač tekmuje s tabo.Še posebi,če sta si podobne,pa si zdj misl,da če bi tekmovala pa bla bolša,da bi mu dokazala,da je kao ona bolša od tebe.Sj lahk,da jo bo minil,ko bo spoznala,da je to čist drgačna lubezen,ku jo ma do tebe.Če pa ne bo,pa lahk maš kr velik problem z njo.

Aja,mal spremen naslov teme,da se bo vfedl zaka se gre :wink: .Npr. problemi z njegovo sestro
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 23. Jun. 2008 22:22

Jaz sem bla v podobni situaciji.Obe sva izbrali enako smer študija(le da je ona par let starejša) in včasih mi je šlo na živce, ker je pač ona dosegala boljše rezultate in je govorila: ja, jaz sem pa to s tolk naredila....
Saj drugače je super punca in ohinsploh. Bi rekla, da sem mogoče jaz malo ljubosumna na njo oz. da sem bla jaz mal tekmovalna... :?
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 23. Jun. 2008 23:28

Tekmovalnost je zgolj in samo v glavi. Ko to razčistiš, je življenje lažje :) Če pa ti kdo "meče pod nos" svoje uspehe, se mi pa zdi naravnost narcisoidno. :twisted:

pap*
Uporabniški avatar
babyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyy » 24. Jun. 2008 9:22

HEH :o HVALA PUNCE,SEJ KOKR JE ENA NAPISALA D JE DOST TEGA TUD SAM V GLAVI,...mogoce sm pa js kriva ker je punca res fuuuul uredu pa nevem no za moje pojme je popolna pa sm mu tud rekla pa se je smeju pa je reku da sm luda :lol: ....mogoc bo kej drgac ko bova skupi zivela pa si bova pol tud mi2 nek odnos uredile ce lah tko recm....
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Jun. 2008 9:40

Si ti mal ljubosumna na njegovo sestro, ker jo ima rad? :razz:
ful dobr naslov teme
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Jun. 2008 9:46

Tud jaz sem na začetku nezaupljiva, ko mi starejši brat prdstavi kakšno "boljšo kolegico".

Mal smo zaščitniške do svojih bratcev. :D

Sem pa tudi opazila da hočejo nekatere punce tekmovati s sestrami itd. Če prav nehote pride do boja za pozornost, še posebno če se brat in sestra dobro razumeta.

Sestra je velikokrat tudi tista, ki ima dost vpliva na brata, in bo on ponavadi resno vzel njene nasvete itd v zvezi s žeskami; vsaj pri nama je tako. In potem se punce počutijo ogrožene ker niso njegova glavna rama za naslonit in uho za poslušat. Ampak to je normalno; če ne gre ljubosumje in rivalstvo v skrajnosti seveda :D

Najbolje je, da pač spregledaš kakšne njene pripombe v to smer, in se poizkušaš vklopit v njuno družbo. Ko bo videla da ji zaupaš bo tut ona bolj sproščena.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 24. Jun. 2008 10:10

dej spremen naslov, ker tale hmmmmm nic ne pove.
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 24. Jun. 2008 10:39

fun napisal/-a:Mal smo zaščitniške do svojih bratcev.


Verjetno predsvem zato, ker veste, kako punce razmišljajo ...

pap*
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Jun. 2008 10:49

Jaz sicer nimam te izkušnje, ker nimam brata, se pa mi zdi čudno, da bi sestra tvojega fanta bila ljubosumna nate. :eek: Čudi me tudi to, koliko vas pravi, da imate izkušnje s tem. :? Konec koncev bo fant s punco in ne njegova sestra. Tudi če bi imela brata, ne bi bila pri tem tako zaščitniška.
Aja, avtorica teme: spremeni naslov v nekaj bolj smiselnega, iz česar bo vsaj približno razvidno o čem teče debata v temi in spremeni avatar, ker se ne sme premikati.
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 24. Jun. 2008 10:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 24. Jun. 2008 10:51

Josephina napisal/-a:dej spremen naslov, ker tale hmmmmm nic ne pove.


točno tako... si že kdaj morala naredit referat na temo hmmm??

no ok dovolj kreganja... moj fant nima sestre, zato ti na konkretnem primeru ne morem rečt ničesar... lahko pa samo rečem, da morda se ti vse skupaj samo zdi, ali pa se njegova sestrica malo boji za njea in rahlo dvomi če si dovolj dobra zanj... ne vem.... vsekakor pa si je s tem brezveze belit glavo...

sestra ti ne more bit tekmica v pravem pomenu besede....
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 24. Jun. 2008 13:40

jaz imam mlajšega brata, ki je ravnokar v "nora" leta stopil in lahko rečem da že opažam na moji strani - ne ljubosumnosti - ampak da sem postala bolj zaščitniška. kakorkoli, tako kot je nekdo prej napisal - pač vemo kako ženske razmišljajo/mo :twisted:
Uporabniški avatar
babyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyy » 24. Jun. 2008 14:17

no se opravicujem vsem tistim, ki so me nekak napadl zard naslova ane, bom v drugo mal bl premislla predn napisem....ammm na tist k je ena napisala d sm lubusumna na njegovo sestro,nej povem d nism, ful mi je vredu punca,sej kot sm rekla je kar se mene tice popolna pa use pridna prjazna, nism neka hinavka d bi se obremenjevala s tem ker navsezadnje mam tud js mlajsga brata in je ljubezn do brata drugacna kot pa ljubezen do partnerja in navsezadnje tu nemore bit neke tekmovalnosti,...poanta vsega je bila, da mogoce ona misli d ji ga bom na nek nacin ukradla al karkoli ze, nebi pa tud nikol nebom tekmovala z njo pa verjetno tud ona z mano ne,ker navsezadnje ima vsaka v njegovem zivljenju dolocen odnos ce lahko tako recm,....pa ce je se karkoli narobe kar povejte,nebom jezna :respekt:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Jun. 2008 14:29

sej ne da ti tekmuješ z njo; in res, odnos sestra-brat in fant-punca je čist drugačen. Sam pač ne vem; ženske pač :D
Mal je previdna pač ker se gre za njenega brata. :P
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 24. Jun. 2008 15:22

Joj, mi pa mamo probleme z bratovo punco. Ona je ful ljubosumna name in vedno hoce tekmovat z mano. Jaz se ne zmenim za to, ker se nocem spuscat na njen nivo.
Punci res nekaj manjka v glavi, ker dela taksne stvari, da v riti nimajo mesta. Ne pozna olike, ne bontona in misli, da se svet vrti okoli nje.
Drugace pa vam lahko povem miljon zgodbic o njen in vsaka zgodbica se bo koncala z stavkom "mater, je glupa".
Glede tega, da je previdna, ker se gre za njenega brata... Jaz recimo nikoli nisem bratu kaj govorila, kaksna je. Saj je odrasel clovek in valda zna kaj je dobro zanj, vsi pa vemo, da oni ni zadosti dobra zanj, ker je brat res pameten in dober decko. Ona pa cist kontra. Skupaj sta ze 5 let, vsi vemo, kaksna je situacija med njima (zelo slaba) in da bosta enkrat ze ugotovila, da to nikamor ne pelje, ker res nista za skupaj.
You want me to be something I can never ever be.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron