Kako najti ljubezen?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
romanticnalilija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a romanticnalilija » 16. Maj. 2008 19:45

Res se včasih vprašam ali so še kje fantje, ki jih ni pomembnen videz in dolžina penisa. So še kje fantje ki imajo možgane. Upam da je tema v redu in da se punce razpišete.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Maj. 2008 19:56

So.

Enga mam jst :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 16. Maj. 2008 19:57

enga pa jest :D in je samo moj moj :P
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 16. Maj. 2008 20:15

No, jst ga pa nimam, ampak ti povem, da so tud taki.

Sej vem, ko si enkrat razočaran, mislš, da so vsi kreteni, ampak potlej te pa lh en čist okol obrne in tvoje prepričanje čist podre in ti spet da tist občutek zaupanja. tko da ja, taki tipi pač obstajaj, sam najt je treba :)
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 16. Maj. 2008 20:47

tud sama ga mam ja.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 16. Maj. 2008 20:52

A ne morete kej bolj pametnega povedat kot pa ponavljat kar je Aloha napisala?
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 20:57

Bom jst :) . So taki fantje, itak da so. Pravzaprav lahko za večino svojih prijateljev rečem, da so super fantje, tako da res ne vem, kje ene najdete same grozljive primerke moškega spola, ker so definitivno manjšina.
Je pa res, da vsak ne klapa z vsakim, ampak to ne pomeni, da so ljudje grozni. In vsak od njih ima svoje napake, popolnost iskat je pač neumno in precej neperspektivno.
Itak da je vsak subjektiven do svojih bivših partnerjev, ampak verjetno večina od njih v resnici ni tako obupna.

Eni so kreteni, ampak moto "tipi so prasci" se mi zdi pa precej patetična tolažba.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 16. Maj. 2008 21:14

jullia_ napisal/-a:Eni so kreteni, ampak moto "tipi so prasci" se mi zdi pa precej patetična tolažba.


Dost je kretenov :D al pa sm jst na take naletim..

Je pa res odvisno, kje spoznavaš tipe, ane.. Če jih sm na žurih, potem itak da je vsaj pr men tok bedna situacija kot je..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 21:31

Jah jst pač ne spoznavam tipov samo v diskačih :) Kar je pa sedanjih in bivših sošolcev, prijateljev iz istega kraja, tipov, ki jih spoznam prek skupne družbe... lahko pa rečem, da so res v redu.
Mislim, sej jih ne poznam tako dobro, da bi lahko za vse trdila, da v vezi res kul funkcionirajo. Ampak načeloma pa nimajo takšnih hudih karakternih napak, da bi se jih dalo okvalificirat kot kretene. Aja, pa vsi imajo možgane :)
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 16. Maj. 2008 22:54

Js tud zdej vidm, da je veliko v redu fantov, samo težko jih je spoznat, saj taki ne hodijo samo na neke žure, iskat "babe"...

Velikrat se zbirajo v svojih krogih in se družijo s sebi podobnimi. Sam ja, težko jih je najt. In pač počakaš, da pride pravi čas za to in se zgodi samo od sebe. Ker na silo nič ne gre.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 16. Maj. 2008 22:55

Jaz še vedno verjamem, da obstajajo skoraj popolni moški(popolnost itak ne obstaja)-samo da jih jaz še nisem našla :lol:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Maj. 2008 11:39

nep ... po moje ne obstajajo... zato ker na videz moraš gledat... oz. mora te privlačit, sama sebe si ne predstavljam, da bi bila s fantom, ki me ne bi privlačil... in enako si fantje ne morejo predstavljalti, da bi bili s punco, ki jih ne bi privlačla po zunanjosti...

pa zapomni si, kar je enemu lepo ni nujno, da je tudi drugemu in kar je enemu grdo ni nujno, da je drugemu...

toliko o lepoti...

druga stvar ki si jo omenla pa je dolžina penisa... fantje ne berejo tako pogosto revij kot so cosmopolitan in zato še nekateri vedno ne vejo, da ni dolžina tista ključna, vsekakor pa ne morem rečt, da je popolnoma nepomembna...

sicer pa se tudi ti sama za sebe vprašaj, ali si lahko z nekom, ki te bi po videzu odbijal, ali pa z nekom, ki ima penis v dolžini treh centimetrov...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 17. Maj. 2008 12:02

jaz pa res več ne vem...

itak v diskačih ipd. (ko grem parkrat na leto) spoznavam same kretene (sicer se trudim da jih ne ocenim na prvo noto, ampak žal s pristopom v smislu "kaj je pi*kica, greva malo ven" pri meni do druge niti ne pridejo)
kar se ostalih toče (sošolci...) nekateri so vredu (niso "popolni" po mojih merilih, vsakemu manjka kaka lastnost, nekateri imajo čisto drugačne interese)

mislim da obstajajo VREDU fantje (dober karakter, objektivno vizualno simpatični, subjektivno je seveda težko reči...), ampak ne vem če obstaja POPOLN fant (zame)...mogoče pa jaz preveč kompliciram :( ampak ko vidim kako kolegico s tipčkom si takoj mislim da sta idealen par, če pa bi jaz nekoga takega spoznala pa bi ziher najdla 100 napak...

težko je ocenit tak pavšalno...
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 17. Maj. 2008 12:07

romanticnalilija napisal/-a:Res se včasih vprašam ali so še kje fantje, ki jih ni pomembnen videz in dolžina penisa. So še kje fantje ki imajo možgane. Upam da je tema v redu in da se punce razpišete.


js sm se to nehala spraševat in zdaj lepo živim. Nerabim nobenga. Ce me prime kriza da bi nekoga mela si najdem delo da ne razmisljam o tem :)
Nism se spoznala takega tipa in si tudi ne zelim vec :)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Maj. 2008 12:10

Matr ene idealizirate lajf. Popolnih tipov ni. Ravno tako kot ni popolnih žurk, popolnih služb in popolnih družin. Na daleč lahko vse izgleda idealno, če si pa v nekem odnosu ali dogajanju udeležen, pa vidiš, kako vse skupaj v resnici funkcionira.
Dokler boste iskale prince na belih konjih, s katerimi se bo zveza gradila kar sama od sebe brez vašega truda, boste pač same, ker ne bo nikoli nihče dovolj dober za vas.

Poznam precej takih punc, ki živijo v iluziji, da jih v življenju čaka ful lepih stvari, samo dovolj potrpežljivo morajo čakat. In tako pač čakajo, vmes pa jamrajo. Krut svet je, ja.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]